Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
HAHMENT

SKARGA NA JOHN RAMBO

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Admin
2. Nick oskarżyciela (z gry): `HAHMENT.
3. Nick oskarżanego (z gry): JOHN RAMBO
4. Dokładna data (dzień+godzina): 15.08.2014r. ok. 16:15
5. Mapa: de_train
6. IP oskarżonego: -
7. Steam ID oskarżonego: -
8. Dowód przewinienia: -

9. Dodatkowy opis:Zaczne od tego, że dostaje kicki od rambo bardzo często. Lecz najbardziej mnie irytuje gdy dostaje kicka za to, że kogoś obraże, a ukarany zostane tylko ja.:> Po kicku wszedłem na serwer i go obraziłem za nie słusznego kicka. No to jedziem dalej... Pisze do mnie dzieciak lub chłopcze itp. choć nigdy nie słyszał mnie i nie widział. To mnie też denerwuje. Jak dla mnie za dużo sobie pozwalasz miejąc admina. Myślisz, że jak masz admina jesteś lepszy? Nie, źle Ci się wydaje. Prosze o zabranie mu admina za złe wykorzystywanie go. Aa, bym zapomniał dostałem też kicka za to, że napisałem na say_team:@ to on zaczął i prosze o kicka dla niego. On potraktował to jako SPAM. A więc tak jak napisałem proszę o ukaranie admina i pozytywne rozpatrzenie skargi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj screeny lub demko gdzie są rozmowy, które mają być rozpatrzone w skardze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie skarga niesłuszna, obrażaleś gracza "fi." zarówno jak i JOHNA, spamowałeś nawet na say;u o tym, sypały się przekleństwa, także JOHN musiał Cię uspokoić i dał Ci bana.  Po rozpoczęciu rundy obrazales fi'ego nawet nie wiem za co, byłem przy całym starciu, na calej mapie. Gdy JOHN kickował H4hmenta, ten zaczął bluźnić i spamować na say'u zeby John dal bana fi'emu za to, że powiedział "jesteś zabawny hahment" to chyba nie obraza ;-) po czym hahment na say_team napisał "a ty przy****ny" ogarnij słownictwo kolego bo to co pisałeś to przesada 

Edytowane przez Paczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Zgadza się , szanowny pan HAHMENT dostaje kicki  ale nie za darmo . Gracz nie zna normalnego słownictwa , słowka typu : kurwa ,huje itp są u niego na porządku dziennym .Od 3 dni wyzywa graczy , nie stosuje sie do zasad Team Play  -ostrzezenia slowne nie pomagają ,a gdy dostanie kicka to się z niego śmieje .  .Następnie na u@ zamiast zgłaszać cziterów ,on wykorzystuje to jako popisanie sobie prywatnie z adminem- Spam w 100% . Wyzywa adminów  i jak rozmawialem z adminami to nie tylko mnie

( wiec prosze tutaj o wypowiedz admina Gram jak BoT).Zastrasza na u@ skargami ,ale mniejsza o to .

 

Jak wyżej napisałem gracz nie kulturalny , bardzo często nie panujący nad emocjami . Nie jesteś pępkiem  świata kolego!!!!

Wnoszę  także o przyznanie mu bana na zawsze za nie stosowanie się do zasad  panujących na danym serwerze oraz niejednokrotną obrazę adminów.

Edytowane przez JOHN RAMBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Tak obraził mnie już tam nie pamiętam co napisał . Ale jak dla mnie słuszny ban , jedyne co mnie dziwi , że jak 2 raz wszedł na serwa i obrazi Johna dostał tylko na 1h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ten koleś jej po prostu śmieszny -.- Nazwałbym go "Serwerowym napinaczem" i każdy kto gra zna go od tej strony. Tak jak powidział Rambo wyżej to wszystko się zgadza. Wyzywa wszystkich bez wyjątków, spamuje na u@, nie ogranicza się w słownictwie. dodam jeszcze coś od siebie ;) gdy go zbanowałem za wyzwiska na 30 mini. takie coś na steam ^^

HAHMENT: ty jestes kurwa przyjebany czy zjebany ?
Gram jak bot  | cs-kopytko.pl: a o co Ci chodzi?
HAHMENT: skoro nie potrafisz byc adminem to nie skladaj podania kurwa
HAHMENT: pisze 5 razy sprawdz
HAHMENT: typka
HAHMENT: bo spalony
HAHMENT: a ty wyjebane
HAHMENT: i grasz
HAHMENT: kurwa
HAHMENT: a jak napisze cos do cb obrazliwego to banujesz
HAHMENT: pytam przyjebany jestes czy zjebany ?
Gram jak bot  | cs-kopytko.pl: 1. znam typka
HAHMENT: chuj mnie to obchodzi czy znasz
HAHMENT: kurwa namierza przez skrzynke
HAHMENT: na model
HAHMENT: kumasz ?
Gram jak bot  | cs-kopytko.pl: 2. wejście na speca nie jest jedynym sposobek sprawdzenia
HAHMENT: ale jak zyjesz to sie pali w chuj
HAHMENT: a jak nie to gra normalnie
HAHMENT: bez palenia sie
HAHMENT: kumasz juz kurwa
HAHMENT: ?
Gram jak bot  | cs-kopytko.pl: to weź demko z HLTV i rozpisz
Gram jak bot  | cs-kopytko.pl: problem?
HAHMENT: spierdalaj jestes adminem to wykonuj prosby graczy
HAHMENT: kurwa poleci skarga i masz przejebane ale nie bd czasu tracil
HAHMENT: bo mam na cb wyjebane
Gram jak bot  | cs-kopytko.pl: to pisz
HAHMENT: nie skladaj podan i tyle
HAHMENT: kurwa
Gram jak bot  | cs-kopytko.pl: napisz skarge
Gram jak bot  | cs-kopytko.pl: to Cie wyśmiejemy
HAHMENT: spierdalaj nie bd czasu tracil na jakiegos cwela
HAHMENT: nie umiesz wykonywac pracy admina to nie skladaj podania - proste
Gram jak bot  | cs-kopytko.pl: dla Ciebie jednak nei proste
HAHMENT: kurwa dla mnie proste dla Cb nie jest proste
 

Moga dać SS ale mi się nie chce ;) jak ktoś mie wierzy to wrzuce

Edytowane przez Gram jak bot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Wszystko jest jasne skarga specjalnie napisana a nie wiedzial ze kazdy tutaj rozpisze to co on robi i pokażą czarno na białym tak jak zrobił to ''Gram jak bot'' ;) Z John i Gram jak bot zgodzę się w 100%

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

SS logów z czasu podanego w skardze:

 

2hwirl3.jpg

 

Wcześniej fi. pisał jedynie na say /nextmap. Na chwilę obecną skarga bezpodstawna; chybaże masz jeszcze jakieś argumenty bądź masz dowody własne / HLTV, ale wstaw już to sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostawał jeszcze kicki z tego co pamiętam że nie grał TP. I nie reagował na reakcje JONEGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"jesteś zabawny" to dla mnie obraza, rambo nie kłam, że od 3 dni każdego, bo po pierwsze to nie prawda, a po drugie Cb nie było na serwerze od 3 dni...; ]



Gonzi ja nie jestem botem i gram TP, a takiego kicka jeszcze nie dostałem więc swoją uwage zostaw dla siebie.



DOBRA, ODWOŁUJĘ SKARGĘ, TEMAT DO ZAMKNIĘCIA. PRZEPRASZAM BARDZO WSZYSTKICH JUŻ WIĘCEJ NIE BĘDĘ ! :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha dobre  papa    Co przestraszyłes się bana na stałe???

 

Graj według zasad kolego ,mniej  emocjii ,słownictwo  i bedzie git.

Pamiętaj ze admin nie jest po to zeby karać dla zabawy ,tylko po to zeby gra dla wszystkich była przyjemniejsza.Po to jesteśmy .

 

Pozdrawiam

Edytowane przez JOHN RAMBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zgaszony jak Kiep ;D

Skarga bez podstawna ty powinieneś w tym momencie otrzymać bana na 3dni.. nie pierwszy i nie ostatni raz zapewne ubliżasz adminowi.. rozmowa bota i twoja na steamie smiesznie bylo jak to pierwszy raz zobaczyłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle.

Po 1.

say u@ jest do zgłaszania cziterów a nie do dyskusji z adminem,

Po 2

Sam byłem świadkiem jak nie raz ubliżałeś innym graczom

Po 3.

John Rambo jest adminem który bardzo zwraca uwagę na grę TP co jest w tym przypadku bardzo dobre. I nie raz widzałem jak kickuje lub banuje graczy którzy na naszym serwerze grają typowo FFA. 

Jeżeli chodzi o moje zdanie to skarga nie słuszna!!!

A ty John wykonuj taka pracę jak teraz bo jest ona bardzo dobra!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×