Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
trzeci

propozycja

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Problem tkwi  w zmianach mapy.Proponowałbym zmienć z cyklicznego na losowanie i nominowanie map przez graczy, ponieważ istnieje  takie zjawisko kiedy jest pełen serwer i dochodzi do zmiany mapy na aztec nie wiem jak się nazwya z dużą ilością schodów (nie tylko ta  mapa) ,automatycznie serwer robi się pusty i to mnie denerwuję, a tak gracze będą mogli sami wybrać swoją ulubioną mapę przez głosowanie  -.-  pozdro ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego na serwerze jest tylko 12 slotów. Jeśli miałoby takie głosowanie być, to trzeba by dodać więcej map, bo jest chyba 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tak jak mówi autor postu, że po zmianie mapy ludzie wychodzą to trzeba zrobić to głosowanie na następną mapę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego na serwerze jest tylko 12 slotów.



Ale zapewne jak serwer bd przeważnie pełny, to zwiększy się ilość slotów. Dlatego, jeżeli to pomoże zatrzymać graczy na dłużej to jestem za ; p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę proponować dodatkowe mapki, jakie są często grywane na serwerach GG i jakie chcieli byście widzieć u Nas na serwerze. Dodatkowo jeżeli jakaś mapka jest zła to możecie również ją zgłosić do usunięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gg_masaka

gg_bside_paintball 

gg_fy_simpsons

gg_sys_mini_mario

fy_mario

gg_woody

gg_solid

fy_iceage

 

Za czasów kiedy oporowo grało się na gg to te mapy mi najbardziej odpowiadały. Jest ich wiele wiecej tylko nie pamietam nazw :D

 

osobiście nie odpowiada mi mapa gg_aztec_stairs

Edytowane przez trzeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem tego zdania gdy zmienia się mapka na tego aztec to gracze wychodzą a większa ilość map i własny wybór zatrzyma dużą ilość graczy :)

Ostatnio nawet była taka sytuacja że serwer był pełny i nie dało się wejść i właśnie ilość graczy zależy od mapki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×