Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
**Sky**

De_dust2_b

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóz zauwazyłem, że grając na mapie de_dust2_b za każdą razą ktoś zasuwa po txt, a jeszcze do tego inni widząc to również zaczynają wskakiwać na txt. I właśnie dlatego nasuwa się pytanie po co w ogóle taka mapa ? Rozumiem, że jest to dosyć mała mapa i biorąc pod uwagę ilość ludzi grających na serwerze jest mapą adekwatną do liczby grających osób, ale czy jeżeli po kilka osób lata po txt to gra się fajnie ? Nie sądze ;c A więc moja propozycja jest taka aby tej mapy poprostu się pozbyć :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

westwood, wiocha, dd2, dd2_long, cs_max... lista długaby była jak tak na to patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chodzenie po txt jest ban więc wystarczy że będzie jakiś admin na serwerze i po problemie :-) a po za tym jak ktoś jest na txt to go widać i słychać chyba że ma niewidzialność :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o mnie to jestem na #NIE ponieważ ta mapka jest bardzo fajna dobrze sie na niej gra i inni gracze też ja bardzo lubią :) 
DODAM jeszcze że graczy ostatnim razem przybyło lecz adminów BRAK !  :/ trzeba pisać po steamach aby zgłosić czitera i wgl :0 :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO mojemu to co napisał WEST to przekracza granice. Mapa DD2_long jest Jedną z Najbardziej grywalną mapą na COD więc usunięcie jej dałoby straszne skutki  moim zdaniem Niech zostanie Jak jest Pozdro ! ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie mapki są spoko.

Problem z txt polega na tym że admini są za mało aktywni.(mówie o niektórych adminach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawić tak jak jest.

 

Brak adminów? Wracam, spokojnie, ja już tym się zajmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×