Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Cassaretti

ODRZUCONE Podanie 2x

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera:Cassaretti [t]
2. Steam ID: STEAM_0:0:1033070
3. Wiek:18
4. Czas spędzony na Serwerze(GT):http://www.gametrack...3.177.21:27091/
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS Dobre. Orientuje Się W Sprawach Związanych W Adminem ,  Mam Duzo Wolnego Czasu Który Poświęcam Na Cs , Dzięki Czemu Zyskuję Coraz To Lepsze Doświadczenie 
6. Znajomość AMXX (x/10) 7/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Mam Zamiłowanie Do Counter Strike Gram W To Bardzo Dużo Jak Pewnie Widać Na GT , Umiem Rozpoznać Tak Zwanego " Skilla " Od " Czita" , Znam Dobrze Amx , Coraz Częściej Jest Więcej Cziterów a ja jestem Cały Czas 
8. Mikro [TAK/NIE]:TAK ! 
9. Akceptacja Regulaminu: Owszem
10. Reklamy/SMS: SmS Tylko Proszę H@ O Podanie Kodu Do Wysłania Na PW 
11. Linki do poprzednich podań:http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/37945-podanie/

 

Może Tym Razem Się Uda :) 

Pozdrawiam.  8-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tag Został Dodany

Warn Został Odrobiony Poprzez Sms H@ Na Pw I nie Zakładania Tematu :) ( Wiec Po Co Się Czepiacie Jak Nawet Nie Sprawdziliście Czy Mam Warna ? ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zacznijmy od tego, że nie minął tydzień od poprzedniego podania chybaże pisałeś tamto z myślą, że zostanie odrzucone :P

 

PS: Pisanie każdego wyrazu z dużej litery nie jest odpowiednie jak na 18-latka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem jeszcze na NIE. Co do warna odrabia się je tutaj Odpracowanie warna, a z tego co widać reklamy zostały odrzucone więc czekamy na nowe reklamy nie robione przez bota.

Poza tym jak zwykle brak tagu na steam. Poczytaj dokładnie wymagania, a później składaj podanie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na TAK. Dlaczego? Moim zdaniem chłopak jest ogarnięty, kulturalny i wie czego chce ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu brak kodu SMS. Wszystko jest opisane we wzorze podania, wystarczy poczytać ze zrozumieniem. Jak już ktoś wspomniał kolejne podania się od daty odrzucenia, a nie napisania tematu.

 

Jeżeli będziesz pisał kolejne podanie to przemyśl wszystko wcześniej jak np. tag na steam, a nie dodawaj wszystko po informacjach w podaniu.

 

ps. Użytkownik ma odrobionego warna, może dość nietypowo to zrobił, ale jednak.

 

Podanie odrzucone!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×