Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mular123

[POMOCY] Spadek FPS/LAGI podczas akcji.

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedawna mam problem z grą na publicznych serwerach, dokładnie na każdym serwerze mam identyczny problem. Mianowicie podczas akcji, strzelania w przeciwnika mam "lag", gdy strzelam gra się przycina co bardzo utrudnia grę. To samo dzieje się, kiedy zabiję przeciwnika, gra też się przycina lecz tylko na chwilkę. Problem też dotyka kiedy włączy się vote innych map lub ktoś użyje radia, maleńki lag lecz niestety nieraz przeszkadza. Na pewno ktoś ma/miał podobny problem i chciałbym, żeby mi też ktoś pomógł.

 

W userconfig wpisałem komendy, lecz niestety na tego "laga" nic nie pomogło jeszcze:

ex_interp 0.01

rate 25000

cl_updaterate 101

cl_cmdrate 101

 

 

PS: Mam laptopa gamingowego, wyłączoną synchronizacje pionową, ustawienia na karcie -> max fps.

Rozdzielczość: 640x480

 

 

POMOCY !!!



Dodam jeszcze, że mam stałe 100 fps i gdy jest ten "lag" nie widać spadku fps.

Ping mam dość duży ale też nie wiem dlaczego, w granicach 30-70



Nie widać spadku fps --> chodzi o to, że nie widać tego pod komendą "net_graph 3" ale w grze jest to odczuwalne.

 

POMOCY...



Jeszcze mam kolejny problem, dzisiaj grałem mixa. Kolega miał ping 19-21 co mnie zdziwiło, bo mamy neta od tego samego dostawcy i taką samą prędkość a ja mam ping 30-70 i bardzo skacze. Pomoże ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam kolejny problem, dzisiaj grałem mixa. Kolega miał ping 19-21 co mnie zdziwiło, bo mamy neta od tego samego dostawcy i taką samą prędkość a ja mam ping 30-70 i bardzo skacze. Pomoże ktoś ?

Gadu Gadu, Web i inne aplikacje w tle wyłącz. Sprawdź też czy steam nic czasem nie pobiera (jakieś gry itp.). Jeśli masz wifi sprawdź czy ktoś nie kradnie Ci neta (czy masz hasło)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy gram w cs'a nic prócz niego nie mam włączone, steam podczas gry nic mi nie pobiera, mam neta przez kabel także nikt nie kradnie raczej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reinstalowałem z 10 razy, na ns też tak jest.

CFG mam od Neo + userconfig z bindami.



zrobiłem własnie formata, zainstalowalem najnowsze stery do wszystkiego, sprawdzilem cfg i nic dalej nie pomaga. Karte graf. ustawilem na max wydajnosc

 

podzespoly lapka:

 

intel core i7 3610qm 4.0 ghz turbo boost 4.2 ghz

nvidia ge force gtx 660m

8gb ram

1tb gb hdd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Brak zainteresowania / problem rozwiązany

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×