Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Admin ich nie ma bo one są robione tylko u Gracza... poszukaj bo wcześniej miałeś, czyżby wh zawiodło? XD Przy okazji dostosuj się już do wzoru: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/9679-wz%C3%B3r-pro%C5%9Bby-o-odbanowanie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:0dash2:  Ona Na pewno są jak Ostatnio z tobą grałem podejrzewałem u ciebie WH ale grałeś na steamie więc wiesz  

 

 

Brak ss=  <ban>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, admin zrobil mi dzis ss (AmputatoR.) szukalem te ss wszedzie i nie ma nigdzie. Nie wiem jak je znalesc i nei moge wrzuic. Moglby wrzucic te ss admin ktore je robil ?

 Temat był wałkowany wielokrotnie. Poszukaj tematów w odpowiednim dziale a napewno znajdziesz odpowiedź. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wczesniej miales SS bedziesz mial i tym razem. Przeszukaj inne foldery bo nie ma mozliwosci zebys SS nie mial gdyz ban jest nakladany automatycznie po tym jak zrobi SS. Podaj demko z tamtej mapy i z tamtego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to sie stalo ? Zniknely ss'y? Osoba ktora tak czesto ( i tak srednio ) zglasza czitow nie moze znalesc ss'ow? :) No to wychodzi szydlo z woreczka. Lepiej je znajdz bo nikt tu dlugo nie bedzie czekal na te fotki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Co ja mogę tu powiedzieć. Pierwszy fakt taki, że cie nie lubię. Drugi taki, że wyczułem cie bez zastanowienia. Trzeci taki, że zdążyłeś skomentować bana zanim serwer cie wyrzucił, ale zapomniałem co powiedziałeś. Czekałem chwile na forum na te ss'y ale się nie doczekałem i pojechałem na budowę. Może po prostu się wkopałeś, mogłeś o mnie zapomnieć bo ostatni miech rzadko gram, bo nie mam czasu w ogóle na kompa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Wczesniej wstawiasz a teraz nie dziwne troszkę już na turnieju 5on5 cos mi zasmierdziałeś  nic specjalnego nie grałeś ale info dziwne kolegi z drużyny mówili to samo  
SS miałeś wczesniej to muszą być i teraz :)  chyba że uznałeś że coś jest z nimi nie tak i ich nie wstawisz
Przeszukaj pc Odznacz ukryte foldery itp itd ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze SS`y są, a drugich nie ma ?? o.O Magia kurwa.

 

Byś już nie wkręcał ziomek. Dosyć często spoglądałem na twoją grę i coś mi nie pasowało. Za każdym razem twoje info było zaskakujące trafne, aż tu w końcu się nóżka podwinęła, i leżysz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gracza wydawal sie byc dobrym i oporowym graczem a tutaj takie cos. No co zrobic jednak mialem dobre watpliwosci co do Ciebie ale liczylem na to ze jednak jestes tak dobry na jakiego wygladales. Przykro mi ale czas na wstawienie SS juz minal ;/. Milo sie gralo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli demka wstawia to musi mieć te ss'ki :D Też miałem problem z ss'ak9 jak miałem non steam'a że ss się nie zapisywały ani demka :) a teraz mam steama :D i działa jak natura chciała :P 

 

Pozdrawiam  yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość papudru

Nie ma takiej możliwości żeby nie było ss'ów skoro zostały zrobione, według mnie jeżeli nie będzie ss'ów ban powinien zostać, chyba że ktoś z UBS oglądnie demko. Według mnie najwidoczniej zostałeś złapany.

Jak wyżej, brak ss'ów = <ban>

Edytowane przez papudru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban zostaje i bez żadnego ALE .  A co najciekawsze ten osobnik  wczesniej składał podanie na admina  na DD2 

Śmiech na sali ,chciałeś nas  <sex> a sam zostałeś  <sex>

 

Ha ha h a  haha POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×