Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pro19Boszcz10

Skarga na Admina

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: JOHN RAMBO
2. Nick oskarżyciela (z gry): ESL Pro Series ^  ProBoszcz
3. Nick oskarżanego (z gry):  JOHN RAMBO
4. Dokładna data (dzień+godzina): 19:33  29 sierpnia 2014
5. Mapa: de_mirage
6. IP oskarżonego:  
7. Steam ID oskarżonego:
8. Dowód przewinienia:      JOHN RAMBO :   GRAMY TEAM PLAY .BRAK INFA PO SMIERCI = BAN 1H  

9. Dodatkowy opis:           W taki też oto i sposób admin ostrzegł graczy grożac banem na 1h za brak infa, po czym pisząc do niego 
ESL Pro Series ^  ProBoszcz :  no i co kurwa wypierdol moj team bo infa nie daja

Dał mi bana za wyzwiska i obraze bo nie dali infa ale oczywiscie bana nikt inny nie dostał, jak macie zatrudniać takich adminów to pozdrawiam serdecznie bardzo sie ciesze ze zrezygnowalem z adminowania na waszej sieci. Ale tak czy siak skargę złożę bo nie będzie mi tui jakiś admin w kulki leciał.


 



prosze oto kolejny przyklad swietengo adminowania


* Zabity przez atoM z awp @ 77.m (100hp, 100ap) >> lewe ramie: 1
* Trafiles atoM 0 razy, 0 obrazen >> zadnych trafien
Kuuubi killed OKPAJ with awp
v i N.` (RADIO): Fire in the hole! [FB]
*DEAD* ESL Pro Series ^  ProBoszcz :  nie wiem

playerr (RADIO): Fire in the hole! [HE]
[cs-kopytko.pl] ==========================================
[cs-kopytko.pl] Zostales wykopany przez JOHN RAMBO
[cs-kopytko.pl] Powod: "ZMIEN NICK"
[cs-kopytko.pl] Jezeli uwazasz, ze kick byl bezpodstawny zglos to na http://cs-kopytko.pl
[cs-kopytko.pl] Zapraszam na www.cs-kopytko.pl
[cs-kopytko.pl] ==========================================
[cs-kopytko.pl] WIDZISZ CHEATERA? NAPISZ NA u@ wiadomosc
Kicked by Console: "ZMIEN NICK"
Kicked :"ZMIEN NICK"
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kolego to jesteś śmiesznym typkiem i masz problem sam ze sobą .

 

Ty nawet nie pojmujesz za co dostałeś bana  na 5min - dostales go  za  słownictwo !!! ( zdanie które sam podałes w skardze)

A w nastepnej  mapie dostałes kicka za brak infa po smierci . -opisane jako "zmień nick"  

 

 

 

Gracz o nicku ESL Pro Series ^  ProBoszcz   prowokuje admina i to tak bezczelnie ze aż w oczy szczypie . Wbił na serwa i grał  niecałe 2 mapy - przez ten czas  uzywał nagannego słownictwa , wyzywał swój team , robił podsmiehujki z admina , czysta prowokacja . Wszystko mu nie pasowało . Nie stosował się do zasad gry TP  ( glównie dawania infa po smierci ) i dlatego własnie dostawał kicka . Ostatnie przytoczenie kolegi odnośnie kicka tyczy własnie się braku dawania infa po śmierci - poprostu mój bład w sensie opisania kicka (wcisnąlem nie ten klawisz i zostalo opisane "zmien nick" ) Po czym kolega za chwile wbil na serwer i go o tym poinformowałem.  

 

Zaznaczę również ze kicki z mojej strony odnośnie" Braku infa po smierci  " nie są dawane przypadkowo i zawsze weryfikowane przez kilka rund.  

 

Grałem dzisiaj od 16.00 , i tylko kiedy wyzej wymieniony kolega wbil na serwa i to juz były głupie pretensje do adminowania - i od razu  straszył skargą.

 

Wiec kolego albo stosujesz sie do zasad gry na TP ,albo idziesz na FFA .  ( nie ma cwaniactwa) 

 

 

 

Edytowane przez JOHN RAMBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Hahhaha jesteś smieszny prowokowałem beka :D :D :D :D nie popłacz sie tutaj tylko..

Wbilem na serwer byla mapa DD2 a Ty jebłes teksta znowu on zaraz go ogarne xD i beka xD !!! i potem ze sie zponizlemd ales mi kicka pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowane: http://www36.zippyshare.com/v/45826729/file.html

 

Puste miejsca to najprawdopodobniej info po śmierci. John proponuje zeedytować bind bo o 1h nic nie ma w regulaminie. Brak info można moim zdaniem zaliczyć pod:

6. Przeszkadzanie w grze innym graczom (blokowanie, ciągłe rzucanie fleszy pod nogi swojego teamu itp.) - 5 min

więc max 5minut. Co do kicka, powód Admin wyżej wyjaśnił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puste miejsca to najprawdopodobniej info po śmierci

 

Screen pokazuje czat z mapy de mirage  , a  on dostał kicka za "Brak infa po smierci " na de dust2  !!!

 

 

 

John proponuje zeedytować bind bo o 1h nic nie ma w regulaminie. Brak info można moim zdaniem zaliczyć pod: Cytat 6. Przeszkadzanie w grze innym graczom (blokowanie, ciągłe rzucanie fleszy pod nogi swojego teamu itp.) - 5 min więc max 5minut. Co do kicka, powód Admin wyżej wyjaśnił. Kick nie jest bezpodstawny bo widać wulgarne słownictwo i jak na kick może być...

 

 

Odnośnie regulaminu jestem zapoznany . Wiec za brak infa po smierci ,czy brak gry team play  gracze nie dostają odemnie wiekszej kary niż  KICK /BAN 5min  .

A bind to bind   8-)  -porządek trzeba jakoś utrzymać na serwie

Edytowane przez JOHN RAMBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screen pokazuje czat z mapy de mirage  , a  on dostał kicka za "Brak infa po smierci " na de dust2  !!!

Przeanalizowałem godzine podaną w skardze tj. 19:33.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już napisałem wszystko co miałem napisać ,dla mnie to jest smieszny typek którego najprędzej boli  to że juz nie ma na tym serwie admina i władzy i musi się podporządkować innemu adminowi. 

 

Zresztą jego słowa mówią wszystko za siebie :

 

 

bardzo sie ciesze ze zrezygnowalem z adminowania na waszej sieci.

 

 

 

Żałosne . Pozdrawiam 

Edytowane przez JOHN RAMBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże...co się z Wami dzieje. Johnny ma jak dla mnie całkowitą rację. Co do długości bana, fakt, 1h to za długo ale czasem trzeba postraszyć. Czasem jak starszy "pierdolnie" to młodzi będą się bać zrobić coś złego ;) 

Skarga bezpodstawna. John jest bardzo dobrym adminem, i na TP zna się znakomicie. Tyle w temacie jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Według mnie skarga bez sensu . John na mapie "za brak info grozi ban" wkleja to nie wiem, 10 razy przynajmniej.

nie dziwie się ,ze zbanowal goscia skoro przeszkadzał i wyzywał , jakis porzadek na serwerze musi byc ;-)

John swietnie spisuje sie w roli admina i dba o to zeby gracze grali tp tyle ode mnie ;_)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dla mnie ban słuszny, dla takiego gracza nie ma miejsca na gre na tym serwie. Te wyzwiska itd. bezsensu, może faktycznie ban troche za długi, ale słuszny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Madara!! Jest czarno na białym;) wiec skarga bezpodstawna!! Widzę że ludzie uparli się na John rambo bo co, bo dobrze sprawdza się w roli Admina? I pilnuje zasad na serwerze? Ludzie ogarnijcie się bo to robi się już smieszne!! ;)

Tyle w temacie! Pozdrawiam ;DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Amen panowie koledzy!!! To że pisze brak infa=ban 1h nie znaczy że takimi banami sypie więc nie płaczcie :) poza tym jak już kiedyś pisałem John odwala kawal dobrej roboty a ze niektórzy nie jadana się do gry TP to tylko ich problem!!!

@@Pro19Boszcz10, proponuje Ci skopić się na grze a nie pisaniu bezpodstawnych skarg:/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

@@JOHN RAMBO, pamiętaj, że to nie jest gra 100% mix/esl więc nie w każdych sytuacjach należy karać za brak infa lub gry TP. Poza tym jeżeli dajesz kicka lub bana to rób to z poprawnymi powodami. Opisz w nim dokładnie za co ktoś został ukarany, aby nie było nieporozumień.

 

Poza tym nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×