Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Byastil

Problem Odczytanie ( nie bić że zły dział)

6 replies w tym temacie

Recommended Posts

Witam ostatnio gdy dostałem nowe części do kompa i dostałem win7 to zwalczam się z pewnym problemem tzn. że jak pobieram animacje obraz gif to mi odtwarza się lecz obraz pozostaje nieruchomy ( otwieram zdj  przeglądarka fotografi windows czyli te tradycyjne) wie ktoś co trzeba pobrać ?? :) 

ps. Nie bić za zły dział pozdro ;) 

Wiadomość wygenerowana automatycznie!

Temat został przeniesiony z "Programy" do "Komputerowy offtopic".

Pamiętaj, że za tematy w złych działach możesz otrzymać warna!

Spróbuj po prostu zapisać całą stronę (zapisz jako) i w folderze powinna być animacja.

@@Petrus, Problem tkwi w tym że jak to otwieram to wyskakuje mi Internet Explorer i dopiero jest animacja a gdy chce otworzyć to w Przeglądarce Fotografii ( jak tradycyjnie ) to nie rusza się :/ 

może to zależeć od sposobu zapisu animacji, raz jak robiłem animacje to windowsowy podgląd obrazów odtwarzał pierwszą warstwe [czyli wyświetlał jako zwykły obrazek], ale jak otworzyłem daną grafike w firefoxie to już normalna animacja była.

Chcesz wykorzystać tą grafike w konkretnym celu, czy po prostu jesteś ciekaw skąd ten błąd?

No chce stawić tam gdzie pisze  "o mnie" i żeby działało  lecz dziś nic nie dam rady jutro spróbuje coś zrobić 

Edited by Cwaniaczeek

No chce stawić tam gdzie pisze "o mnie" i żeby działało lecz dziś nic nie dam rady jutro spróbuje coś zrobić

Zrób tak jak Ci napisałem aby ją zapisać, a następnie wrzuć na jakiś hosting grafik.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.