Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Byastil

Problem Odczytanie ( nie bić że zły dział)

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio gdy dostałem nowe części do kompa i dostałem win7 to zwalczam się z pewnym problemem tzn. że jak pobieram animacje obraz gif to mi odtwarza się lecz obraz pozostaje nieruchomy ( otwieram zdj  przeglądarka fotografi windows czyli te tradycyjne) wie ktoś co trzeba pobrać ?? :) 

 

 

ps. Nie bić za zły dział pozdro ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie!

Temat został przeniesiony z "Programy" do "Komputerowy offtopic".

Pamiętaj, że za tematy w złych działach możesz otrzymać warna!

 

Spróbuj po prostu zapisać całą stronę (zapisz jako) i w folderze powinna być animacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Petrus, Problem tkwi w tym że jak to otwieram to wyskakuje mi Internet Explorer i dopiero jest animacja a gdy chce otworzyć to w Przeglądarce Fotografii ( jak tradycyjnie ) to nie rusza się :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to zależeć od sposobu zapisu animacji, raz jak robiłem animacje to windowsowy podgląd obrazów odtwarzał pierwszą warstwe [czyli wyświetlał jako zwykły obrazek], ale jak otworzyłem daną grafike w firefoxie to już normalna animacja była.

 

Chcesz wykorzystać tą grafike w konkretnym celu, czy po prostu jesteś ciekaw skąd ten błąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chce stawić tam gdzie pisze  "o mnie" i żeby działało  lecz dziś nic nie dam rady jutro spróbuje coś zrobić 

Edytowane przez Cwaniaczeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No chce stawić tam gdzie pisze "o mnie" i żeby działało lecz dziś nic nie dam rady jutro spróbuje coś zrobić

Zrób tak jak Ci napisałem aby ją zapisać, a następnie wrzuć na jakiś hosting grafik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×