Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Z!oM3K

STOP CZITERSTWU(PLUGIN)

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam nic przeciwko temu pluginowi, ale trzeba go poddać testom. Potrafi się ''bugować''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Ostatnio wyszła łatka do niego i jeśli będziecie mieli najnowsza wersje to bedzie smigal jak kałach.

Zapodaj link, bo na oficjalnych stronach supportu ostatnie zmiany są w 2k12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niemożliwe. 6 miesięcy temu wgrywałem koledze na serwer właśnie z oficialnej strony. Poszukaj dobrze.



No to jak wgrywałeś to wiesz dobrze gdzie to jest ;)

 

Zapodaj link, bo na oficjalnych stronach supportu ostatnie zmiany są w 2k12.

 

Czytaj ze zrozumieniem :)

 

 

Ta, no i za niedługo, wszyscy którzy wejdą na forum będą o nim wiedzieć, i sie pilnować na serwerze... :P

 

To jak się dojdzie do ładu z tym pluginem to odrazu temat do usunięcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do luci niesprawdza sie bo wystarczy zmienic ustawienia grafiki i lucie mozna widziec ja sam widzialem jak ktos lucia po mapie chodzil to ja widzialem nawet i bez wh ale to bylo w 2012 roku wiec to sie nie sprawdza i zawsze na niebie mozna bylo ja zobaczyc!!

I dobrze niech wiedza ze jest takie cos przynajmniej odpalac nie beda dobre ostrzezenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat był już poruszany nie raz. Plugin działa bardzo fajnie i pomaga w wykrywaniu oszustów. Nie trzeba się przyglądać na kogoś długo, tylko od razu wiadomo, że coś ma. Są jednak też i negatywy. W niektórych miejscach na mapach możliwe jest zobaczenie 'duszka' bez wspomagaczy. Zostało to potwierdzone przez wielu użytkowników. Z tego co widzę problem nie został naprawiony, gdyż wszystkie aktualizacje są dawno dawno temu.

Istnieje poważne ryzyko, że normalni gracze mogą zostać zbanowani. Co w takich przypadkach robić?

 

Jeżeli nie ma jakiejś stabilnej wersji, to raczej nic z tego nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne miejsce na którym buguje się lucia to niebo, sprawdzałem to miliony razy. Lucia ma to do siebie, że nie na wszystkich ścianach, skrzynkach itp da się ją wyświetlić, ale od zawsze znany i wspominany przez was błąd lucii to tak jak pisałem, jeśli puścimy ją graczowi, który patrzy w niebo to nawet ten bez wh ją zobaczy, natomiast na ścianach już gracz bez wh jej nie zobaczy. Nie wierzycie ? sprawdzcie na jakimś testowym serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak stoisz na BS A i patrzysz na Gale to tak samo nie bo widać a mi się czasami postacie bugują i patrze na niego bo m i tak fruwają i co w tedy?? Zobacze lucie na niebie i zaczne strzelać i będzie że mam wh?? Jak nie jest ten plugin dopracowany to nie ma co wgrywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli admin już puszcza "lucie" graczowi to pokazywana ona jest na wprost celownika gracza na ścianie itp, więc jeśli patrzysz na gale to nie patrzysz raczej w niebo tylko na schody, skrzynkę lub wyjście z gali :D

 

P.s Niebo pisze się razem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Propozycja odrzucona!

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×