Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Divers

Zmianka :D

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

To tak. Oto z mojej strony propozycja. Dokładniej, co wy na usunięci rankingu(jest to TP i nie gramu tu na frag), jest wtedy lepiej, ponieważ ludzie nie kampią wtedy itp. Po drugie FF, co wy na włączenie FF i kiedy ktoś ubije 2 z swojego teamu dostaje bana na 30 minut. Gram na jedym TP, chyba najbardziej znany TP cs 1.6 w polsce(only steam TP ELITE), chyba wiecie o czym gadam. No i powiem wam, ze tak przyjemniej sie gra :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat FF był poruszany wiele razy. Na serwerze NS + STEAM nic nie zapowiada, aby coś się w tym zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś typu włączonego ff i banowania to jest troszkę inaczej jak grałem na serwerze tp to po zabiciu swojego mogłeś temu kto cię zabił dać karę w postaci oślepienia, bana , dedniecia w next rundzie itp więc to nie jest w cale takie głupie ale raczej zbędne :) , co do ranku to też się zgadzam @up. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już nie przesadzajmy, jakaś rywalizacja musi być. Co wam przeszkadza, że ktoś sobie co rundę wpisuje /rank? Może mu się nudzi... xD

Zostały usunięte pozostałe komendy typu /me itd., a sam ranking według mnie nie ma nic do znaczenia.

 

Odnośnie FF zostało to już opisane w poprzednich tematach.

 

Propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×