Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
szymon33224

pytanie i problem

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ochronić? W sensie? Jeśli chcesz, aby nic Ci tego pliku nie podmieniało ustaw jego właściwość na ''Tylko do odczytu''. (PPM na pliku ->Właściwości-> haczyk przy Tylko do odczytu->OK).

 

VAC nie podmienia plików. VAC skanuje pliki gry pod pewnym względem oraz programy otwarte w tle tak w skrócie. Nigdy nie podmienia plików. Jeśli chcesz czitować musisz dobrać odpowiednie czity, aby nie dostać bana na tym. Nie zalecam podmiany plików wykonywalnych gry, ani modyfikacji plików dll

 

 

Co do bugu to nwm ocb. Normalnie steam pobiera Ci grę CS:GO i nic w tym dziwnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tyle że ja skopiowałem folder z laptopu na pendrive i przekopiowałem do common i nie mogłem wbić przez program steam

 

//EDIT

 

Odczyt miałem już wcześniej ustawiony oto mój problem klik.

Edytowane przez szymon33224

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PPM na grze -> Właściwości. Na karcie ogólne kliknij "Ustaw opcje uruchamiania" i zobacz czy coś tam jest napisane. Jeśli jest to usuń all.

 

Jeśli nadal nic to: PPM na grze -> Właściwości -> Pliki lokalne -> Sprawdź spójność plików gry i czekaj aż proces dobiegnie końca.

 

Na moje oko podmieniłeś plik zaznaczony na pierwszym SS i stąd błąd. Jeśli powyższe czynności nadal nie pomogą odznacz atrybut tylko do odczytu i sprawdź znowu spójność plików gry. Jeśli będzie dobrze potem możesz przywrócić ten atrybut ale nie podmieniaj tego pliku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Brak zainteresowania / problem rozwiązany

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×