Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
bladz Teresa

Skarga Paczu

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz/Admin: paczu
2. Nick oskarżyciela (z gry):bladz Teresa
3. Nick oskarżanego (z gry):paczu
4. Dokładna data (dzień+godzina):19:41
5. Mapa: de_nuke
6. IP oskarżonego: nie zdazylem sprawdzić
7. Steam ID oskarżonego:STEAM_0:1:59861442 
8. Dowód przewinienia:
9. Dodatkowy opis: Ogólnie to już nie pierwszy raz gdy ta osoba nie radzi sobie i daje zły przykład innym graczom, choć admin powinien dawać przykład. Zacznijmy od tego, że ten oto osobnik, wczoraj kiknał kolege gdy ten nie podał info po śmierci, szkoda, że on sam nie podaje info chociaż byłem nie raz z nim w drużynie (nie przypominam sobie ani jednej sytuacji aby to uczynił). Doszło wczoraj do wymiany zdań, jednak sobie odpuściłem, gdyż stwierdziłem, że nie ma się co kłócić z dzieckiem (bo tak można nazwać chłopaka który ma 14 lat). Druga sytuacja miała już miejsce dzisiaj. Nie jednokrotnie widziałem gdy JOHN RAMBO jest na serwerze wyświetla się informacja od niego typu "brak infa po śmierci =kick/ban" jak i również o przestrzeganiu kultury, gdzie również za wulgaryzmy są kicki jak i bany. Wszystko ok w porządku admin, zawsze idzie się z nim dogadać, jednak jeżeli admini mają dawać przykład to dlaczego admin (paczu) wypisuje takie o to rzeczy

 

*DEAD* paczu :  zjadlbym cos
 
*DEAD* paczu :  kURWA
 
*DEAD* Konopia:* :  ahhaa
 
*DEAD* paczu :  cos dobrego
 
*DEAD* paczu :  :(
 
jeżeli to nie jest dowód to na HLTV będzie wszystko dokładnie widać, mapka zaczęła się jakoś o 19:30 jak nie później. Kolejna sytuacja to już idzie się zdenerwować. Grałem sobie normalnie na tym nuke i zaczęła się nowa runda, zadzwonił do mnie telefon, normalną rzeczą jest to, że go odebrałem, do tego jeszcze specjalnie ruszałem się abym nie dostał kika, po czym nie minęło 10 sekund od rozpoczęcia rundy i admin mnie kiknał, kit przeżyłem bo stwierdziłem kolejny raz, że 14latek ma nie równo pod sufitem (sory jednak takie jest moje zdanie, dzieli nas taka różnica wieku, że dla mnie to gówniarz). Wszedłem zaraz po kiknięciu i już nie wytrzymałem. Zapytałem się owego admina czy widział abym był afk i dodałem słowo 'dzieciaku'(jak już pisałem wyżej, dla mnie 14latek to dziecko). Otrzymałem takową odpowiedź paczu :  moze sie ruszyles paczu :  zmienilem. Wywnioskowałem, że spojrzał przez chwilę dosłownie chwilę przerzucił sie na innego gracza, a mnie kiknął. Rozumiem gdybym był AFK przez więcej niż 30 sekund, jednak 10 to nie jest aż tak dużo aby kikać, gdzie jeszcze się ruszałem specjalnie aby widział. Do tego dostałem jeszcze bana na 30 minut za obraze/wyzwiska. Dla mnie to tylko dowód na to, że to dziecko ma ze sobą problem i nie potrafi zapanować nad swoimi nerwami. Jeżeli uważacie, że napisanie do kogoś dziecko jest wyzwiskiem to ja już więcej pytań nie mam. Cała sytucja miała miejsce od 19:37/8 do 19:42. Prosiłbym aby ktoś go przysłowiowo 'ogarnął' bo takie zachowanie nie przystaje adminowi, gdzie admin bluzga, nie daje infa, a za chwile daje kika człowiekowi, który nie daje infa. Dodam jeszcze, że nie chodzi mi nawet o UB chociaż wiem, że to nie w tym temacie, aczkolwiek wiem, że mógłbym się o niego ubiegać bo dostałem go niesłusznie.
Do tej skargi jeszcze dorzucam, że nadużywa komendy y@ która przeszkadza w grze i skupieniu sie na niej, po prostu rozprasza.
 
Sytuacja ta jest opisana w miarę dokładnie aczkolwiek wiem, że nie posiadam wystarczających 'dowodów' aby jemu to udowodnić. Jeżeli okażecie się rzetelni to poświęcicie te kilkanaście minut na spojrzenie na demko co się działo i czy to co napisałem jest prawdą. Z mojej strony to tyle, chociaż mógłbym napisać duuużo więcej, lece oglądać meczyk i pozdrawiam wszystkich graczy jak i OGARNIETYCH(!) adminów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, zabawne co piszesz, bo trochę źle to napisałeś.

akurat 97% po moich zginięciach zawsze daje info, duzo osob to moze potwierdzic, lecz nie w tym rzecz. (1 kłamstwo)

nie ruszales sie, stales przodem do sciany, więc mysle sobie po co ma blokować slota, to go kickne, po czym obrazony wchodzi i zaczyna drzeć się, wyzywając mnie od "14latków, dzieciaków itp.." według mnie to obraza, ostrzegałem go, "powiedz jeszcze raz" napisał to, także został ukarany, już od kilku dni mnie wyzywasz, spamujesz na u@, a potem płaczesz, jak jakiś admin da Ci kicka

i jeszcze w sprawie y@, piszę po smierci, gdy gracz ma jakieś pytanie (wiadomo zdazy sie wiecej razy) nie naduzywam tego tak jak Ty u@, piszesz o każdy pierdół...

Edytowane przez Paczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie to Ty źle to opisujesz, bo:

po 1 ilekroć byłem z Tobą w teamie, ani razu nie zobaczyłem infa od Ciebie

po 2 stałem przy ścianie może z 2 sekundy ruszałem się w lewo w prawo, a to, że rozmawiałem przez telefon i przez kolejne 2 sekundy sięnie ruszyłem, nie oznacza że jestem afk.

po 3 pisałem, 14latku, dzieciaku. faktu nie oszukasz jesteś młodszy ode mnie i to dużo, dla mnie zawsze będziesz gówniarzem, dzieckiem, jednak słowo "dziecko" nie jest obraźliwe (czyli ban praktycznie za nic).

po 4 pisze adminom wiele razy aczkolwiek tylko Tobie i Gorniaczkowemu to przeszkadza, dziwne... nie raz nie dwa pisze, że to ten laguje, innego niech sprawdzą, bo niektórzy grają podejrzanie, więc nie dziw sie, że tak "spamuje na u@" a to, że nie mam innej możliwości porozmawiania z adminem to już nie moja wina:) dodam jeszcze, że moge nie mieć ochoty aby ktoś widział to co pisze do admina więc Twoje "bronienie się" że spamuje u@ jest bezpodstawne.

po 5 jak mogłem sie drzeć skoro nie byłeś ze mną w team? nie mogłeś tego usłyszeć jedyne co robiłem to pisałem. kolejny bezpodstawny argument na Twoją obronę.

po 6 pisałeś w podaniu, że będziesz przestrzegać kultury na serwerze, wyłapywać cheatów, no cóż coś ciężko to Ci wychodzi.. jednak już to nie mi oceniać.

po 7 od kilku dni?? wczoraj napisałem do Ciebie dzieciaku, dzisiaj 14latku i dzieciaku? 2 dni to już od kilku? proszę Cie.. jak Ty wchodzisz i piszesz 'siema kiepy' to jest ok? prawda jest taka, że gówno może mnie to obchodzić, że wiele ludzi tak na serwerze do siebie pisze. Mnie osobiście mogło to urazić i nie porównuj słowa kiep do słowo dzieciaka, bo to dwa różne światy.. 

po 8 pierwszy raz dostałem kika na tym serwie z premedytacją.. nawet Górniaczkowy, którego niby też denerwuje "spamem na u@" mnie nie kiknał.

po 9 wiesz po co na serwerze jest taki plugin jak kikowanie afk'ów? gdybym tam stał i byłbym ostatni w team to bym to zrozumiał, jednak cały mój team żył bo to był początek rundy, a Ty taki porządny admin po 10 sekundach od rozpoczęcia rundy pomyślałem 'co on będzie blokować slota' jednym słowem jesteś ŻAŁOSNY, a sam siedzisz na specu nie wiadomo po ile i jakoś wtedy nie myślisz o blokowaniu slota dla innych. hipokryta

 

 

Ogólnie rzecz biorąc za mało argumentów masz na obronę. Doskonale wiesz, że ban nie słuszny, a nerwy Tobą zawładnęły i dałeś po prostu bana, bo już nie potrafiłeś sobie poradzić, co świadczy o tym, że w tym temacie nie nadajesz się na admina. Takie pytanie do Ciebie dlaczego nie odniosłeś się do tego, że przeklinasz? kolejny dowód na to, że to właśnie ja mam racje.. wiem prawda boli, zaraz usłysze tutaj, że jestem nierozgarnięty i w ogóle, jednak daruj sobie te teksty. Mój ban minął nie mam do Ciebie o to żalu jednak, zapanuj nad tą swoją gorącą głową i opanuj emocje, bo to, że urosły Ci pierwsze 3 włosy na jajach i testosteron w Tobie buzuje nie świadczy o tym, że każdy kto umiejętnie Cie sprowokuje i ma trochę oleju w głowie musisz karać banem:) 

Edytowane przez bladz Teresa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co piszesz te głupoty :) ?

wypowiedziałem się już, czekajmy na wypowiedź innych.

według mnie, dziecko, 14 latek to obraza, a skoro jestes duzo starszy, to powinieneś zachować się normalnie, a nie obrażać jak "DZIECIAK" na u@ piszesz o byle pierdół, a potem płaczesz, że ktoś dal Ci kicka, czekajmy na odpowiedz innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę dostać warna mogą mnie zbanować, nie zależy mi jednak Ty naprawdę jesteś jakiś ograniczonym umysłowo dzieckiem.. W którym momencie zacząłem Cie obrażać jak "dzieciak" ?! powiedz mi to w którym momencie, bo nie wiem? napisałem jedynie '14latek, dziaciak' stwierdziłem fakt, nic więcej, starszy nie jesteś więc tym bardziej miałem prawo tak napisać :) Oo i jeszcze jedno, już się dowiaduje, że obrażałem Cie na u@ no ładne historie zaczynasz tworzyć, a w tej bajce były jeszcze smoki ?!

Jeszcze raz Ci napisze, że nie płacze o kika tylko o Twoje żałosne zachowanie i poczucie się nie wiadomo kim na serwerze... Pisze na u@ o byle pierdół bo nie zawsze jest 2 adminów w różnych teamach. A skoro jesteś taki doskonały i zwracam uwagę abyś coś zrobił/sprawdził/zobaczył a tego nie robisz to może szlak człowieka trafić..

Poza tym spam jest to wysyłanie wiadomości w krótkim odstępie czasowym..

Edytowane przez bladz Teresa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się wypowiem.

 

po 1 ilekroć byłem z Tobą w teamie, ani razu nie zobaczyłem infa od Ciebie

Nie musiał akurat infa pisać mógł powiedzieć przez mikro ( tutaj jest słowo na słowo ) a zauważyłem, że PACZU w 90% to info daje

 

po 2 stałem przy ścianie może z 2 sekundy ruszałem się w lewo w prawo, a to, że rozmawiałem przez telefon i przez kolejne 2 sekundy sięnie ruszyłem, nie oznacza że jestem afk.

na demku widać wyraźnie, że ruszyłeś się tylko na początku rundy a później zero oznak

 

po 3 pisałem, 14latku, dzieciaku. faktu nie oszukasz jesteś młodszy ode mnie i to dużo, dla mnie zawsze będziesz gówniarzem, dzieckiem, jednak słowo "dziecko" nie jest obraźliwe (czyli ban praktycznie za nic).

gówniarzem, dzieckiem odrazu wiadomo, że nie chodziło Ci o to, że jest młodszy tylko o to żeby mu dogadać.

po 4 pisze adminom wiele razy aczkolwiek tylko Tobie i Gorniaczkowemu to przeszkadza, dziwne...

Tu się nie zgodzę bo My admini rozmawialiśmy nie raz na temat infa po śmierci i ustaliliśmy, że takowe trzeba dawać. Więc zarówno Ja, Paczu i Jonh zwracamy na to uwagę i przy ciągłym olewaniu i nie dawaniu infa karamy

po 5 jak mogłem sie drzeć skoro nie byłeś ze mną w team?

Wystarczy, że był na Spect wtedy słyszał wszystkich. Zarówno tych z TT jak i CT

po 6 pisałeś w podaniu, że będziesz przestrzegać kultury na serwerze, wyłapywać cheatów, no cóż coś ciężko to Ci wychodzi..

nie widzę żeby bluźnił ( uprzedze Twoje wypowiedzi, że pisał kurwa etc. Nie przesadzajmy każdemu się zdarzy i nikt za takie słowa na TP nie jest karany), cheatów wyłapuje jak najbardziej, więc nie wiem co masz na myśli pisząc takie głupoty

 

jak Ty wchodzisz i piszesz 'siema kiepy' to jest ok?

był juz temat w którym poruszaliśmy kwestie słowa KIEPY, i po wypowiedziach graczy okazało się, że nie jest to słowo obraźliwe a jego geneza dotyczy zupełnie czego innego.

 

REASUMUJĄC JAK DLA MNIE SKARGA BEZPODSTAWNA  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro oglądałeś demko to powinieneś też słyszeć, że nie darłem się i go nie obrażałem na mikro.. więc? Admin admina będzie bronić proste.. Ładnie zaznaczyłeś punkt 4 tylko niezbyt wiem, o co Ci chodzi. Mi chodziło o pisanie na u@, aby ogarnął kilku graczy za różne sytuacje gdzie gracze utrudniają grę.:) Odnosząc się do pkt 6 to nie jest pierwszy raz.. akurat Ty jesteś tak rzadko na serwie, ze powinieneś być ostatnią osobą która mogłaby się wypowiadać w tym temacie, może nie tej sytuacji aczkolwiek na temat tego punktu.. 

 

Co do kiepów. Dla Ciebie może to być nie obraźliwe dla innych również, jednak mnie mogło urazić, o ile dobrze wiesz co to jest kiep.. jak widać chyba nie zdajesz sobie sprawy, więc już nie będę dalej poruszać tego tematu. 

 

hmm co do infa, ani razu nie usłyszałem, nie odczytałem infa od niego więc pisze to czego doświadczyłem, a do tego AFK, skoro oglądałeś demko to ile ta sytuacja trwała 10 sekund? to jest maksymalnie. To nie jest czas, który upoważnia do dawania kika, a tym bardziej po tym jak sam napisałeś, że z początku się ruszałem. Wiele osób dostaje telefon w czasie gry, czasami stoją po pół rundy i jakoś nie dostają kika, a dziecko (paczu) zapamiętało, że już wczoraj miałem słuszne pretensje do niego i dał kika po kilku sekundach, ok dobra kilkunastu. 

Co do tego Twojego umyślnego dogadania mu, że jest dzieckiem. Zapamiętaj sobie, że Ci którzy nie ukończyli 18 lat są dziećmi i nie wmawiaj mi, że tak nie jest.. a że on ma 14 lat i stwierdziłem fakt że jest dzieckiem i do niego to napisałem, nie upoważniało go do tego aby dać mi bana za obraze/wyzwiska. To nie był powód:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat Ty jesteś tak rzadko na serwie, ze powinieneś być ostatnią osobą która mogłaby się wypowiadać w tym temacie, może nie tej sytuacji aczkolwiek na temat tego punktu.

 

co do mojego czasu na serwerze to tutaj masz link do mojego GT :) sprawdz sobie ile czasu tam spędzam :) http://www.gametracker.com/player/GoRniaczkowy/193.33.177.32:27066/

 

Co do kiepów. Dla Ciebie może to być nie obraźliwe dla innych również, jednak mnie mogło urazić, o ile dobrze wiesz co to jest kiep.. jak widać chyba nie zdajesz sobie sprawy, więc już nie będę dalej poruszać tego tematu. 

kolejny raz powtarzam że została wyjaśniona cała sytuacja z tym KIEPEM.

 

co do infa, ani razu nie usłyszałem, nie odczytałem infa od niego więc pisze to czego doświadczyłem,

a ja Ci mówie że INFO daje

 

skoro oglądałeś demko to ile ta sytuacja trwała 10 sekund?

może coś koło tego ale sam skłamałeś mówiąc , że max 2 sek więc jak Ci tu wierzyć

Nie ma zamiaru dłużej z Tobą dyskutować bo nie ma o czym. A skoro jesteś taki skrupulatny to masz moje słowo, że będę Cię karał za każde nawet najmniejsze przewinienie wg regulaminu. Bo wystarczyło wyjaśnić sprawę w PW z Paczu a nie płakać na całe forum jak to bardzo Cię nie skrzywdził :)

Edytowane przez Adrian GóRniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak cały czas ja Ci mówię swoje a Ty mi swoje.. ja nie widze aby dawał info, a Ty widzisz. słowo przeciwko słowu i tyle. Mówisz abym sprawdził, tylko, że to jest czas uśredniony, może wcześniej siedziałeś długo, jednak teraz bardzo rzadko Cie widze jak gram, więc kolejny raz piszę, że piszę to co widzę.. o.O

skłamałem? w jaki niby sposób? sam potwierdziłeś, że sytuacja trwała może z 10 sekund. napisałem, że nie ruszałem się z 2 sekundy, może to trwało szybko jednak telefon dostałem na koniec poprzedniej, rozpoczęła się nowa, zakupiłem się i poszedłem pod skałkę, więc nie ruszałem się dobra niech będzie 5 sekund, a to czy jest powód aby kikać, że ktoś jest AFK? no chyba nie.. bo podrapanie sie po tyłku czasami zajmuje więcej czasu.. więc nie wmawiaj mi, że to był powód i dobrze postąpił. 

Edytowane przez bladz Teresa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

więc nie wmawiaj mi, że to był powód i dobrze postąpił.

Nie twierdze, że PACZU postąpił dobrze ( nawet ani razu tak nie napisałem :) i kto tu komu wmawia ;P ) bo faktycznie mógł się wstrzymać. Nie podoba mi się tylko, że jest to kolejna skarga za byle co i wylewanie wielkich żali na forum, gdzie bez problemu można było załatwić to na PW lub Steam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby polak nie mówił "kurwa" nie był by polakiem 

Co do bana to mógł się wstrzymać ja tam nie widzę nic obrażającego no ale to zależy od osoby  moim zdaniem nie chodziło mu o wiek fizyczny tylko o umysłowy 

 

Troche razem przegraliśmy z @Paczu, i zazwyczaj dawał info no ale każdemu się może zdarzyć że nie napisze ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Madara ma rację każdemu może się zdarzyć przeklnąć raz na czas jak by to było non stop to co innego , troche gram już z Paczu i tak jak @up daje info w 90/95% . Z banem mógł się wstrzymać ale stwierdził że to obraza a co do kicka za afk to byłeś afk i cię kicknął proste. Dla mnie skarga nie ma najmniejszego sensu i takie sprawy jednak lepiej wyjaśnić z adminem a nie potrzebnie pisać skargi tyle z mojej strony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na serwerze jest plugin do automatycznego kickowania gracza, więc nie ma co się spieszyć z wywalaniem graczy.

Odnośnie infa to już nie raz wyraziłem swoją opinię. Oczywiście info jest ważną sprawą, natomiast trzeba umiejętnie i wyrozumiale karać za jego brak. Pamiętajcie o tym.

 

@@Paczu, analizując chat nie stwierdziłem jakiś drastycznych wyzwisk, jednak w niektórych sytuacjach mógłbyś się pohamować. Jako admin masz świecić przykładem. Odnośnie tsay pamiętaj, że nie służy ono do komunikacji z graczami i do 'odpowiadania na pytania'.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×