Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mythbusters

Guten Tag everybody!!!

22 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzień dobry, hej, siema, cześć, dobry wieczór, hi, hello, elo, yoo, drogich mieszkańców i obywateli Rzeczypospolitej ... ogółem ... Szczęść Boże ;)

 

Zwę się Przemysław, posiadam 18 latek i chodzę do klasy 3Te eL Technikum Logistycznego :3 Znałem was od wielu lat, ale dopiero teraz po wypiciu 3 piw do odwagi odważyłem się zrobić konto na forum i napisać post w przywitalni :(

 

A tak na serio, to się lubiem rozpisywać i o byle (za przeproszeniem) rodzai gówien mogę zrobić wykład, który prof mgr inżynier Szkoły Krawieckiej w Warzybącinie Zbigniew Gomułka by się powstydził i schował do kredensu. 

 

Będę sobie pykał na serwerach i przeskakiwał to z jednego na drugi niczym Pszczółka Maja z Guciem z kwiatka na kwiatek. 

 

Bardziej jednak będę póki co się na forum udzielał, bo ponieważ, aczkolwiek bynajmniej, iż tudzież bynajmniej zarazem mam starej daty PC który Narodowe Muzeum Technologii w Złotoryjsku chciało mi zapłacić 24 korony czeskie, by mogło go wystawić jako eksponat, a zarazem główna atrakcja, lecz postanowiłem go zostawić i siedzieć na nim na forum a w godzinach wczesno porannych i ew popołudniowych wbijać na laptopa i strzelać we wszystko co się rusza.

 

Pochodzę z pięknej mieściny w okolicach Poznania, ale i tak większość życia spędzam w Poznaniu bo tam gdzie mieszkam to tylko prosta droga z zakrętem i wokół niej domy posadzone, więc zbyt dużo rozrywki tam nie ma :P

 

Interesuje się niczym, lecz na potrzeby większego rozpisania w tym poście napiszę, że interesuje się muzyką, sportem i uwielbiam patrzeć na piekarnik gdy mama piecze ciasto drożdżowe jak rośnie (to taki mój mały fetysz ale Cii, miałem tego nikomu nie mówić). 

 

Jestem zawodowym grzybiarzem, posiadam certyfikat który wygasł w 2008 roku. Potrafię pójść na grzyby, być na nich 4 godziny i przynieść 2 robaczywe trujące grzyby oraz 4 kleszcze w okolicach imtymnych (odmiana łonowa, z podgatunku chrabąszczy). 

 

Mam zwierzaka w domu, 7 dniową muchę. Ma sierść w kolorze szaro zielonym, zwie się Wiesław, lecz na imię nie reaguje. 

 

Dobra i tak nikt nie doczyta do tego miejsca, bo przecież ważniejsze jest tylko nabicie posta ;) ale jeżeli jakimś cudem ktoś to przeczytał i w między czasie przeżył 3 załamania nerwowe, skurcze żuchwy, oraz miesiączkę to niech napisze "Rwałbym Ciebie jak rzepę w Familiadzie". 

 

Jeszcze raz siema wszystkim i myślę że nam się tu będzie przyjemnie egzystowało i rozwijało serwerownie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

:D 

Ja wolę prowadzić pociąg w teleekspresie, niżeli ciągnąć za jakąś rzepkę z familiady ;D

 

A tak ogółem, to witam Cię bardzo serdecznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema :D
Mam nadzieje,że będzie nam się miło grało na dm+ bf2

PS: Postawisz mi na pare piwa^^ COOO????? :D

Edytowane przez BoSsek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele koleś masz mistrza w laniu wody :)  Doczytałem do końca zdania, a już nie pamiętałem co było na jego początku. Szacun :)

A mucha pewnie bardziej Cię polubi jak sobie czoło goownem wysmarujesz.

Miłej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×