Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Paczu

Skarga na huyer

24 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od razu uprzedzam to nie jest temat zeby brac wzór...

A więc tak, gracz o nicku "HUYER" (gra tez pod innymi) ciagle ubliza wszystkim graczom, rzuca fleshe na respie, kompletny brak kultury i tp :/

A więc do rzeczy, gdy dodajemy mu bana on wchodzi za jakiś czas (ban nie minąl) i gra dalej...

Wiem, że ma zmienne ip, ale nie da się w jakiś inny sposób go zbanować? Bo naprawdę utrudnia grę, no wiecie o co chodzi, czekam na wypowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban na cfg. Innego wyjścia nie widze bo jak zmienia nicki i IP ma zmienne to tylko cfg zostaje .

Edytowane przez ` ! BuGGy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ban na cfg albo na Płytę głowna: D hahaha jak Hakier Bonzo ;D 

może od razu napiszmy do jego mamy, żeby hasło założyła na kompa? :P

no to trzeba dodać bana na cfg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Paczu, jak już się skarżymy, to czemu grasz na Non-steamie? Admin musi obowiązkowo grac na steamie! 

 

 

Dowód: Grasz na STEAM_2:0:1147329021, a to jest Non-steam.

10716149_306823639505624_1154611416_n.jp 

 

Pamiętaj! Cześć papa  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

nie mogłem wejść na cs-a przez steama, bo wyskakuje mi error czasem :/ dlatego gralem na ns.

już teraz  wiem, ze nie mogę na tym samym nicku, to się nie powtórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był temat w którym HUYER płakał na forum, żeby dać mu UB. Mówił, że się poprawi, nie będzie już nikomu ubliżał etc. I długo trzeba było czekać? Nie :) Wchodzę dziś na serwer i widzę, że gra. Mija może 5 minut i się zaczęło :) ciśnie wszystkim i o wszystko. Więc daje mu bana na 5 min. Kiedy wygasł wraca i przypominam mu o ustaleniach z forum :) no to usłyszałem na swój temat parę rzeczy więc dostał bana na tydz :) i co mi napisał? " zmienie IP i będę was kurwy jechał ". Jeżeli istnieje taka możliwość to zbanujmy go i niech więcej nie wraca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był temat w którym HUYER płakał na forum, żeby dać mu UB. Mówił, że się poprawi, nie będzie już nikomu ubliżał etc. I długo trzeba było czekać? Nie :) Wchodzę dziś na serwer i widzę, że gra. Mija może 5 minut i się zaczęło :) ciśnie wszystkim i o wszystko. Więc daje mu bana na 5 min. Kiedy wygasł wraca i przypominam mu o ustaleniach z forum :) no to usłyszałem na swój temat parę rzeczy więc dostał bana na tydz :) i co mi napisał? " zmienie IP i będę was kurwy jechał ". Jeżeli istnieje taka możliwość to zbanujmy go i niech więcej nie wraca

Jeśli to prawda to dopierdolić dziecku perma na cfg i po problemie. Nie wiem dlaczego płaczecie o niego na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Opanuj się, bo w końcu wyrwiesz warna.

Jeśli to prawda to dopierdolić dziecku perma na cfg i po problemie. Nie wiem dlaczego płaczecie o niego na forum.

Piszę to dlatego, żeby ktoś mu dał bana i po sprawie...

PS. ogarnij trochę słownictwo, nie każdy chce czytać przekleństwa.

Edytowane przez Paczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram w 100% powienien dostać bana bo co chwila wszystkim ubliża i gada bez sensu na dodatek buguje pake pod samochodem na de nuke. Mam wrażenie że wchodzi tylko po to żeby utrudniać gre. Najgorsze jest to że zbyt dobrze wie jak działa serwer i Cs i potrafi usunąć każdego bana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram w 100% powienien dostać bana bo co chwila wszystkim ubliża i gada bez sensu na dodatek buguje pake pod samochodem na de nuke. Mam wrażenie że wchodzi tylko po to żeby utrudniać gre. Najgorsze jest to że zbyt dobrze wie jak działa serwer i Cs i potrafi usunąć każdego bana. 

 

hahaha  śmiesznie oceniłeś sam siebie @REJÓCH 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To bądź na tyle miły i usuń konto na forum i więcej nie wracaj na KOPYTKO :) Zrobisz wielką przysługę Światu ;P 

Dobrze dobrze ale chuj Ci w dupe. Zajeb sie zrobisz większą :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@REJÓCH, kto cię tak skrzywdził, że tak piszesz, co? Zachowuj się, to nie jest twoje blokowisko.

 

@@Petrus, proszę o bana dla osobnika na forum lub przynajmniej warna...

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz HUYER bywał i na moich dawnych serwerach TP, gość jest żałosny w chuj :D Ale ja znalazłem na niego prosty sposób :D Ban na "pulę" jego podadresów IP oraz komenda w konsoli "formatuj_gracza", która jest możliwa po wgraniu pluginu na serwer. Blokuje gracza na stałe. Więcej poczytajcie jak chcecie o tej komendzie, bo dziwi mnie nawet fakt braku mozliwości bana na cfg na waszym TP (tak wnioskuję po rozmowie), a pamiętajmy, że admin musi miec kilka możliwości zbanowania tzw "trudnego gracza" :) The end   :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie biorę sobie do serca takich tekstów które serwuje mi HUYER bo takich jak on "przerabiam" co drugi dzień na treningach :) Na forum wielki Pan który wszystko może a w realu śmieszna persona :) Ale tak dla zasady jeżeli jest taka możliwość to dajmy mu tego bana tak, żeby już tu wchodzić nie mógł i zapomnijmy o tym chorym człowieku xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz jak wiecie odwiedza forum, więc sory, ale wtf!?

Gracz po takim banie wpisze w google "Jak dostać UB - ban na cfg" i w 10 sekund sobie usunie bana + zablokuje możliwość dodawania takich banów.

 

Pisałem już niektórym. Jeżeli taki gracz gra na serwerze, a jestem online to można do mnie w tej sprawie napisać. Postaram się dać inną formę bana. W innych przypadkach dajemy aktywne bany, zgodnie z regulaminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×