Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Hawk

Kopytkowy News nr16

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

10723523_309183029269685_1972367451_n.jp

Witam Wszystkich bardzo serdecznie! Przyszedł czas na kolejne wydanie Kopytkowego Newsa. W dzisiejszym wydaniu dowiecie się o różnych nowościach i o wielu innych ważnych rzeczach. Zapraszamy do czytania.

 

                                      10708413_307554826099172_1174641894_n.jp

Nowinki rozpoczynamy wiadomością związaną z turniejem CS:GO. Były admin TP, Pikachu zaproponował utworzenie turnieju CS:GO 5 vs 5. Temat jest nadal otwarty i czekamy na kolejne wypowiedzi. Petrus zaakceptował propozycję Cwaniaczka i zablokował "krowę" na małych mapach serwera DM+BF2.

 

 

10708349_307554839432504_503579176_n.jpg

 

Ostatnie wydanie Kopytkowego Newsa zostało opublikowane cztery dni temu. Od tego czasu padły dwie propozycje zmian.

 

W dziale serwera DD2, Jaason zaproponował dodanie rozbudowanych informacji w podglądzie po śmierci, a El.PoLaKo w dziale serwera DM+BF2 zaproponował dodanie nowej odznaki. Oba tematy są nadal otwarte. W pozostałych działach serwerów nie zaproponowano żadnej zmiany.

 

                                                    

                                                   10578831_307555366099118_1292001111_n.jp

 

O admina DD2 starał się Mateusz Krzys Zastocki. Podanie zostało odrzucone z powodu braku tagu na steam, nie uzupełnionego profilu i słabej aktywności na serwerze.

 

Podanie o admina TP złożył ` ! BuGGy. Jednak z powodu małej aktywności na serwerze podanie zostało odrzucone. Do adminów DM+BF2 dołączył stary nowy admin, WerLL, a admina GG+DM otrzymał papaduru. Admina na serwerze CS:GO TP stracił The Doctor™ z powodu braku gry przez ostatni miesiąc!

 

 

                                                                  10719267_307556462765675_1402414930_n.jp

 

10715770_307555712765750_868336673_n.jpg

 

1.312

2.tyczkaKING 4e

3.Zawodnik

 

 

967799_307555719432416_640375572_n.jpg?o

 

1.YOLO

2.Dillu

3.~ScheedOvsky !

 

10716084_307555722765749_1980434080_n.jp

 


1.NIEBOJSIEBOTOTYLKOPRZEJASZCZKA!

2.fyaaz~.*/hall

3.dertexx @


 

10714812_307555729432415_828850948_n.jpg


1.WerLL^^

2.M@$_O

3.DraQ [t]. Krzychu !!! ;]


 

10711392_307555726099082_145467551_n.jpg

 


1.doc

2. .:John Szalony Kefir:.

3.Delta_Forst_[JP100]______


 

                      10717463_307554846099170_2050172684_n.jp

 

Rydzyk, pop i rabin opowiadają, co każdy z nich robi z pieniędzmi zbieranymi na tacę. Rabin:

- Ja rysuję kółko wielkości tacy i podrzucam pieniądze. Co spadnie do kółka, to dla Boga, a reszta dla mnie.

Pop:

- Ja rysuję kreskę i podrzucam pieniądze. Co spadnie na prawo to dla Boga, a to po lewej jest dla mnie.

Rydzyk:

- Ja tak samo podrzucam pieniądze do góry. Co Bóg złapie, to jego!

 

 

Przychodzi zając do sklepu wojskowego i pyta:

- Witam. Czy macie szkło?

- My prowadzimy sklep wojskowy, a nie zakład szklarski! - mówi sprzedawca.

Nazajutrz taka sama sytuacja: 

- Już są okna? - pyta zając.

- A mówiłem ci, że tu jest sklep wojskowy. - powiedział poirytowany sprzedawca.

Trzeciego dnia przychodzi znowu.

- Macie wreszcie szkło?

- Posłuchaj, wredny zającu. Jak jutro to się powtórzy, to obrzucę cię hełmami! - krzyczy sprzedawca.

Następnego dnia ten sam klient przychodzi i pyta: 

- Czy są hełmy?

- Nie, nie ma. - odpowiada zdziwiony sprzedawca.

- A jest szkło?

 

Pewien facet miał trzy bliskie przyjaciółki, ale nie wiedział, z którą z nich powinien

się ożenić. Postanowił więc przeprowadzić test, żeby przekonać się,

która z nich jest najodpowiedniejszą kandydatką na żonę. Wyciągnął z

konta 15.000 euro i dał 5000 każdej z nich, mówiąc:

- Wydaj je według własnego uznania.

 

Pierwsza pobiegła na zakupy: ubrania, biżuteria, fryzjer, gabinet odnowy biologicznej itd. Wróciła do gościa i mówi:

- Wydałam wszystkie twoje pieniądze, aby ci się bardziej podobać, ponieważ cię kocham.

 

Druga także wybrała się na zakupy: nowy sprzęt stereo, telewizor plazmowy, dwie pary nart, zestaw kijów golfowych itp. Wróciła do gościa i mówi:

- Wydałam wszystko, aby cię uszczęśliwić, ponieważ cię kocham.

 

Trzecia wzięła pieniądze i zainwestowała je na giełdzie. W ciągu trzech dni podwoiła inwestycję, oddała mężczyźnie 5000 euro i powiedziała:

- Zainwestowałam twoje pieniądze i zarobiłam własne. Teraz mogę je sobie spokojnie wydać, a ty nie musisz się martwić, że na tym stracisz. Zrobiłam to, bo cię kocham.

 

Wtedy mężczyzna zaczął myśleć...

 

I ożenił się z tą, która miała największe cycki.

 

Tusk i Obama spotkali Pana Boga. Są ciekawi jak będzie wyglądała przyszłość.

- Za ile lat w USA będzie kryzys ekonomiczny? – pyta Obama.

- Za 20 lat.

- To już nie za mojej kadencji - stwierdza Obama.

- Kiedy w Polsce będzie dobrobyt? - pyta Tusk.

- A to już nie za mojej kadencji - odpowiada Pan Bóg.

 

 

 

Siedziałam w poczekalni u swojego nowego dentysty i rozglądałam się. Zauważyłam na ścianie dyplom ukończenia studiów, na którym figurowało jego pełne imię i nazwisko. 

Znienacka mi się przypomniał wysoki, przystojny, ciemnowłosy chłopak o tym samym nazwisku chodził ze mną do liceum jakieś 30 lat temu. 

Czyżby mój nowy dentysta był tym chłopakiem, w którym się nawet trochę podkochiwałam? 

Jak go jednak zobaczyłam, szybko porzuciłam te myśli. 

Ten prawie łysy facet z siwiejącymi włosami, brzuszkiem i twarzą pełną zmarszczek był zbyt stary, by mógł być moim kolegą ze szkoły. 

A może jednak? Po tym, jak mi przejrzał zęby, zapytałam go, czy nie chodził przypadkiem do XXVI LO.? 

Tak. Owszem, chodziłem i byłem nawet jednym z najlepszych uczniów, zarumienił się. 

A w którym roku Pan zdawał maturę? zapytałam. 

On odpowiedział: W siedemdziesiątym szóstym. Dlaczego Pani pyta? 

To Pan był w mojej klasie! powiedziałam zachwycona. Zaczął mi się uważnie przyglądać. 

I następnie ten wstrętny, pomarszczony staruch zapytał: A czego Pani uczyła?...

 

 

                                    10715770_307554832765838_511075679_n.jpg

 

 

1.Na granicy Polski i Niemiec zderzyły się dwa samochody.

 

Pytanie: Gdzie pochowają rannych?

 

2. Na samym czubku dachu stoi kogut i znosi jaja. 

 

Pytanie: Po której stronie spadną?

 

3. Kiedy w Kazachstanie ścina się siano?

 

4. Janek wyszedł na miasto. Nie zabrał ze sobą parasola, ani nigdzie się nie schował, a pomimo tego żaden włos na jego głowie nie był mokry.

 

Pytanie:Jak to możliwe?

 

5. Troje ludzi skacze ze spadochronu, pierwsza osoba waży 70kg, druga 80kg, natomiast trzecia 100kg.

 

Pytanie:Jacy ludzie byli pierwsi na ziemi?

 

 

Kolejne wydanie Kopytkowego Newsa jest już za nami. Dziękuje za uwagę i zapraszam do następnego wydania! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Pewien facet miał trzy bliskie przyjaciółki, ale nie wiedział, z którą z nich powinien

 

się ożenić. Postanowił więc przeprowadzić test, żeby przekonać się,

 

która z nich jest najodpowiedniejszą kandydatką na żonę. Wyciągnął z

 

konta 15.000 euro i dał 5000 każdej z nich, mówiąc:

 

- Wydaj je według własnego uznania.

 

 

 

Pierwsza pobiegła na zakupy: ubrania, biżuteria, fryzjer, gabinet odnowy biologicznej itd. Wróciła do gościa i mówi:

 

- Wydałam wszystkie twoje pieniądze, aby ci się bardziej podobać, ponieważ cię kocham.

 

 

 

Druga także wybrała się na zakupy: nowy sprzęt stereo, telewizor plazmowy, dwie pary nart, zestaw kijów golfowych itp. Wróciła do gościa i mówi:

 

- Wydałam wszystko, aby cię uszczęśliwić, ponieważ cię kocham.

 

 

 

Trzecia wzięła pieniądze i zainwestowała je na giełdzie. W ciągu trzech dni podwoiła inwestycję, oddała mężczyźnie 5000 euro i powiedziała:

 

- Zainwestowałam twoje pieniądze i zarobiłam własne. Teraz mogę je sobie spokojnie wydać, a ty nie musisz się martwić, że na tym stracisz. Zrobiłam to, bo cię kocham.

 

 

 

Wtedy mężczyzna zaczął myśleć...

 

 

 

I ożenił się z tą, która miała największe cycki.

Hahaha hahaha hahaha Jebłem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Przepraszam za grafiki, które wygasły. Niestety szukam idealnego hostingu zdjęć, do następnego wydania powinno być już normalnie :)

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×