Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AchMed16274

AchMed

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

hmm od czego tutaj zacząć? Może tak niestety ale kupno PC zostaję odłożony na czas nie określony gdyż mam poważne problemy rodzinne no i też końcem listopada wylatuje do Anglii do pracy na czas nie określony i chciałem bardzo podziękować wszystkim za wspólną gre i zabawe i za danie mi szansy bycia Admina i w ten sposób też chcę wszystkich przeprosić jeśli popełniałem błędy a na pewno tak było. Petrus Dziękuję Ci za danie mi szansy 2 raz i wybacz że zawiodłem ale są rzeczy na które nie mam wpływu( operacja mnie czeka niestety) I rezygnuję też z wszystkich przywilejów jakie miałem nie chcę zajmować slota czy też potem się tłumaczyć każdemu co się dzieje że nie gram albo słaba aktywność chodź już tak jest od dłuższego czasu. Jeszcze raz dziękuję i forum będę odwiedzał tak samo jak was a może jak przyjdzie czas kiedy Bóg da mi okazję znów zagrać napewno z wami się przywitam ;) Jeszcze raz dziękuję i 3maj cie się cieplutko ;)

 

Pozdrawiam AchMed

ps.

Do końca października jeszcze czasem będę bywał ale nie chcę już być adminem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 10

Pomimo uzasadnionych podejrzeń co do Twego czitowania, życzę Ci abyś przeżył tą operację i wrócił do zdrowia :) Powodzenia i do zobaczenia na serwie gdzieś kiedyś [OFF] :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Trzymaj się AchMedku  :(  fajnie się grało z Tobą Citerku ;) a tak na poważnie, to życzę Ci pomyślnej operacji, żebyś szybko wrócił do zdrowia. Żeby twoje problemy rodzinne się rozwiązały, oraz udanej i owocnej pracy w Anglii ! :) 

Wszystkiego dobrego ! Pozdrowienia, Delta_Force : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może raz albo dwa z Tobą na serwie grałem, bo rano nie wbijasz :P ale życzę udanej operacji, sukcesów zawodowych i byś szybko stanął na cztery łapy i powrócił tu i strzelał we wszystko co się rusza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powodzenia oraz wielkich hajsów w Anglii i żebyś sobie dobrego kompa złożył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×