Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
JOHN RAMBO

Prośba o wyłączenie botów

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie nie wiem po co te boty wogóle . Jak nie ma nikogo na serwie ,a grają dwie osoby to naprawde w grze z botami to idzie nerwicy dostać .

Wogóle je wyłączyc bo jak dla mnie to jest bezsensu  i tylko odstrasza pierwszych graczy wbijajacych na serwer.O wiele przyjemniej sie gra 1vs 1 na serwie niz z tym badziewiem.

I tak np dzisiaj od samego rana przez 2 godziny gralismy na serwie tylko w 2 osoby i musielismy sie użerać z botami.

Pozdrawiam

Edytowane przez JOHN RAMBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Sam będziesz grał?

Moim zdaniem przygarniają graczy.

Jeśli ktoś jest sam na serwerze to gra sobie z botami, później wchodzi więcej osób i można siekać.

A bez botów sobie nie pograsz i nie rozkręcisz gry. NIE NIE NIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Sam będziesz grał?

Moim zdaniem przygarniają graczy.

Jeśli ktoś jest sam na serwerze to gra sobie z botami, później wchodzi więcej osób i można siekać.

A bez botów sobie nie pograsz i nie rozkręcisz gry. NIE NIE NI

 

Pozdrowienia dla Ciebie  jak tak uważasz  . Poprawiłeś mi humor swoją wypowiedzią.

 

Proszę o wypowiedzi innych graczy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak? Dawaj, wyczekuj 30 min na serwerze aż ktoś wejdzie, ale ja takiego zamiaru nie mam.

Edytowane przez Borsuk Miodowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borsuk ma racje. Nieraz czeka się aby z kimś pograć to można z botami potem i tak wchodzą inni. Po mojemu powinny zostać. Ale to tylko moje skromne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jasne jest to , że boty muszą zostać bo rzeczywiście przygarniają graczy. Szkoda że nie można takich na COD'a dodać  :-(

Osobiście jestem na  NIE .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te boty mają swoje plusy i minusy:

 

+ Przygarniają graczy w godzinach np porannych przez co serwer może się rozkręcać bardzo wcześnie, a niektórym graczom którzy mogą wbijać tylko rano (np. ja) to bardzo odpowiada bo nie muszą zamulać na fejsie :P

 

+ "Rozgrzewasz się" tzn ćwiczysz sobie skilla

 

Są też minusy i tu jak np z botami na dd2:

 

- boty przedłużają grę (latają sobie po miejscach na mapie o których byś ostatnich pomyślał, że tam są :P)

- mimo że na na mapie dd2 jest blokada co do jednego bsa do plantowania jak jest za mało osób na mapie, to te boty, jak mają pakę to nie dość, że nie plantują, a jak jakimś cudem ułożenie światłowodów w ich łbach ułoży się w linii prostej i pomyślą by pakę zaplantować to na przykładzie dd2 zamiast zaplantować na A, to te pierdoły usilnie próbują bezskutecznie plantować na B przez co ... jest się skazanym na czekanie półtorej minuty, aż się ta pierdzielona runda skończy bo jak Ci zostanie bot vs bot ... to im do głów nie wpadnie, by się zabić.

 

Podsumowując jednak jestem by te tępę boty zostały na serwerach ... gdzie są wgrane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Widzę, że każdy popiera Borsuka. Ja uważam dokładnie tak samo. Wyczekiwać te przysłowiowe 30 minut na serwerze aż ktoś wejdzie nie jest fajne. Ja jak wejdę nie raz na serwa i są boty to chociaż chwilkę pogram i ktoś dojdzie.

Tak jak Borsuk wspomniał, boty przyciągają graczy. 

Co prawda to prawda, tępe są no ale co poradzisz. 

Tutaj chodzi najbardziej o zapełnienie serwera, wchodzisz jak widzisz kogoś na serwie. Po tobie wchodzi kolejna osoba i kolejna i boty znikają i problemu już nie ma. Krócej się czeka na graczy jak są boty niż jakby ich nie było.

Mówisz o tym 1 vs 1

Wiele graczy jest takich, że jak dostają bęcki to od razu wychodzą z serwa. I zostajesz sam jak palec. Po chwili sam wychodzisz z serwera, bo nie ma z kim grać i serwer stoi pusty.

 

@Topic

Jestem na Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO znaczy że trzeba reklamować, a nie jak się już ma admina to zapomina nagle o o zrobieniu paru reklam dziennie. Parę min dziennie nie zbawi. Można też porozmawiać z H@ i zrobić zbiórkę na reklamy w csseti, wiaderku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dawno Nie Gralem.

Napisano wczoraj, 23:12

TO znaczy że trzeba reklamować, a nie jak się już ma admina to zapomina nagle o o zrobieniu paru reklam dziennie. Parę min dziennie nie zbawi. Można też porozmawiać z H@ i zrobić zbiórkę na reklamy w csseti, wiaderku.

 

A zwykły gracz takiego czegoś nie może zrobić? Bo czegoś tutaj nie rozumiem. WSZYSCY składają się na tą serwerownie i każda jednostka składa się na sukces tej serwerowni i to, że chodzi jak dobrze naoliwiona motorynka ;) 

 

Ja osobiście wolę regularnie wpłacać esy by z tej kasy potem grosz do grosza się coś uzbierało i reklamę normalnie w TVN zrobimy i wyobraź sobie Kamil Durczok nas reklamować będzie codziennie w Faktach o 19 i będziesz miał tu tyle osób na serwerowni, że będziesz musiał wbijać na serw o 5 rano by zająć sobie slota, bo potem już nie wejdziesz.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

ja jestem na tak, bo te boty tylko przeszkadzają i biegają po innym bsie :P

pozatym często bugują mape, bronie, nawet wydaje mi się, że grają na odpale :P

ja na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

ja osobiście jak widze boty na serwerze to nie wchodze tak samo jak na pusty serwer. a jak jest mało graczy i boty się wcinają jest to irytujące :D panowie co mówią o tym że boty przyciągają graczy grali kiedyś 1 vs 1 z botem i czekali na innych rzeczywiście te pół godziny czy tylko tam wam sie wydaje że tak jest? bo mnie osobiście dziwi taka teoria. nie bez powodu boty na serwerach odeszły do lamusa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już był zakładany ten temat przeze mnie ale widzę, że tym razem większy odzew. Oczywiście, że za wyłączeniem botów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do usunięcia ja jak widze boty to nawet nie wchodze.. nie ma sensu grac 2boty vs 2 graczy przykładowo  watpie zeby boty przyciągały graczy ja osobiscie wole grac 1na1 niz  2na2 z botami ktore biegaja gdzie chca 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Czytając ten temat wyraźnie widać, że administratorzy TP są za usunięciem botów, a ich zdanie powinno być najważniejsze.

Powinniśmy jednak mieć na uwadze zdanie innych/większości, którzy są za usunięciem botów.

Więc co w tej sytuacji zrobić? Jedni chcą tak, a drudzy tak...

Trzeba pójść na kompromis i zrobić tak:

Gdy jest na serwerze tylko jeden gracz to gra z botami.

Gdy na serwer dojdzie drugi gracz to boty powinny zostać automatycznie wyrzucone i wtedy mamy 1vs1.

Myślę, że to dobre wyjście z tej sytuacji. ;-)

 

Napisane z telefonu. Mogą być literówki.

Edytowane przez meFiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ja oczywiście jestem za usunięciem tych tępych botów z serwa. Tylko człowiek niepotrzebnie się denerwuje... Ale na szczęście to nie moja decyzja czy zostają czy nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem występuje niezbyt często... Mianowicie występuje tylko wtedy, gdy na serwerze gra 2 lub 3 graczy. W przypadku gdy jest jedna osoba, gra tylko z botami, a jak są już 4 osoby to botów nie ma.

 

 

Gdy jest na serwerze tylko jeden gracz to gra z botami

Da się zrobić tylko i wyłącznie tak, jeżeli ma być jeden bot dla wypomnianego gracza. Nie da się zrobić tak, że jak jest jedna osoba to są 4 boty, a jak wejdzie druga to boty znikają.

 

@edit 3.12.14

 

Brak zainteresowania tematem. Na chwilę obecną boty zostawiam. Jeżeli będą dalsze problemy z nimi to będziemy jeszcze myśleć. Nie wykluczam, że zostaną jeszcze usunięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×