Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mythbusters

Nie możesz chodzić na ukos w CS? Koniecznie przeczytaj!

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

WItam. Siemanko. Guten Morgen. Guten Tag. Good Morning. Good Afternoon. Hello. Hallo. Hi. Elo. (darujmy może sobie dalsze szpanowanie językiem obcym bo i tak nie będę robił tego poradnika w 4 wersjach językowych :D)

 

Ostatnimi czasy napotkałem się na problem natury dosyć dokuczliwej, mianowicie nie mogłem chodzić na ukos w CS i się czułem ... jakbym grał w CS'a na strzałkach -_- Na szczęście jako wieloletni pykacz w tą grę znałem rozwiązanie tego problemu i postanowiłem napisać poradnik który w przyjemny i szybki sposób wytłumaczy każdemu czy to dużemu, małemu, ateiście, buddyście, czy nawet Afroamerykaninowi z Polskimi korzeniami jak ten problem rozwiązać. Jest kilka sposobów:

 

Sposób I

 

post-29318-0-44189700-1415183897_thumb.jpg

 

Tzw Przywracanie standardowych ustawień. Klikasz na przycisk zaznaczony w przyjemny dla oka sposób i co prawda ustawiasz sobie sterowanie jak miałeś wcześniej (o ile czy cokolwiek zmieniałeś), lecz ... możesz chodzić na ukos ;) Czyż to nie jest warte tej ceny?

 

Sposób II

 

Wpisywanie komend do konsoli, bądź w config.

 

Jeżeli wpisujesz w konsolę, to w takiej kolejności jakiej wymienię poniżej musisz wpisać te komendy:

1) cl_forwardspeed 400 >>> 2) cl_backspeed 400

 

Bądź można wejść w config. W takim bądź razie wchodzisz w folder z zainstalowanym CS'em >>> csstrike_polish >>> Prawym przyciskiem myszy na plik config (otwórz za pomocą notatnik) >>> Jeżeli faktycznie masz ten problem, powinieneś znaleźć cl_forwardspeed 99999 i cl_backspeed 99999 >>> zmieniasz wartość z 99999 na 400 >>> Gotowe!

 

 

Jeśli te dwa sposoby nie zadziałają to nie martw się ... zostają jeszcze dwa awaryjne wyjścia

 

Wyjście Awaryjne I

 

Wyrzuć swój PC (laptop) na którym masz zidentyfikowany problem i kup sobie nowy

 

Wyjście Awaryjne II

 

Bardziej kierowane dla pacyfistów i osób z ograniczoną agresją ;) Mianowicie odinstalowanie gry (w tym usunięcie wszystkich plików z grą związanych) i zainstalowanie gry ponownie. 

 

Wszystkie sposoby można wykonać na NonSteam'ie jak i na Steam'ie więc spokojna głowa ;)

 

Mam nadzieje że pomogłem :) Poradnik mojego autorstwa. 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

 Sam miałem wczoraj problem z chodzeniem na ukos i próbowałem wszystkiego ( skończyło się na drugim wyjściu awaryjnym ). Poradnik jest  bardzo pomocny i gdy będe znów miał z tym problem to z pewnością z niego skorzystam.  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te pierwsze wyjście awaryjne xD

 

Też miałem taki problem i sam wpadłem na sposób 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×