Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
belver

uniewinniony - steam Ban dla PROnd

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: BelveR
Nick cheatera: PROnd
Serwer: Only dd2
Data + dokładna godzina:13.11.2014r. przedział godzinowy 23:50 - 24:30
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): http://www59.zippyshare.com/v/86727770/file.html
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): 83.15.2.29:58381
Rozumiem, że można dobrze grać, rozumiem, że można mieć farta, ale to co ten gość wyprawia to jest niemożliwe. Proszę spojrzeć na demko: http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1411122350-de_dust2-1415832600-1415834220.zip 6-7 runda te dwie akcje, widać tam ewidentnie WH, za 1 razem JESZCZE JESZCZE bym zrozumiał, chociaż też śmierdzi wh i to ostro, ale to w 7 rundzie, wsłuchajcie się dobrze, IDE NA CICHYM, skąd wiedział, że w ogóle idę i żeby akurat tamto miejsce skanować na full auto? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż z ciekawości pobrałem o zobaczyłem sobie to o czym mówisz, bo strasznie wczoraj się prułeś o to na serwerze...

Szczerze? 

Obejrzyj sobie to jeszcze raz na spokojnie. Ewidentnie wszystko słychać w pierwszej wskazanej przez Ciebie akcji. A skan jak skan. Akurat wpadło. Wystarczy trochę ogłady i doświadczenia. Poza tym mówisz, że szedłeś "na cicho", a tak naprawdę słychać 2-3 ewidentne kroki jak PROnd wchodzi do anarchii. Dlatego rzucił granat między innymi. Skan wpadł przypadkowo.

 

Na demku nic poza skillem nie widać.

Edytowane przez mAlinowazelkA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kolega PROnda to gdzieżby tam obiektywnie ocenił sytuacje.. :) Czekam na innych, nie na przydupasów.Ty wszystko wytłumaczysz fartem i skanem, ciekawe, że na 2 sytuacji IDEALNIE wiedział gdzie skanować i to tak skanował, że był pewien, że tam jestem, a nie ino sprawdzał, tak był pewien, że cały magazynek we mnie strzelił... ;) A co do 1 akcji jeszcze bym jakoś zrozumiał chociaż też podejrzane, ale 2 akcja na 100% grał na wspomagaczach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czekam na innych, nie na przydupasów"

 

Ależ ty mnie wkurwiasz. Nie od dziś.

Najpierw zobacz sobie ilu gości zbanowałem słusznie, ile demek poprawnie rozpisałem i jak mało razy na całą moją karierę się pomyliłem.

I jeszcze to pierdolenie, że nie oceniłem tego "obiektywnie". Nie chodzi tu o to czy ktoś jest kogoś kolegą, tylko o Twoje demko na którym nie widać nic poza skillem i odrobiną farta przy drugim skanie....

Edytowane przez mAlinowazelkA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

BeleveR, znam gracza PROnd z innej sieci i dobrego ma skilla.

Ogladajac demko nic specialnego nie zauważyłem, ogladnij jeszcze raz demko i sam zobaczysz, wszystko było slychać. Tyle z mojej strony.

 

Pozdro WerLL^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malinowa dobrą opinie jest bardzo prosto zrobić, a potem można sobie z niej korzystać ;) Czekam na wypowiedź kogoś wyżej postawionego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się jak trudno zrobić....

 

Mam tylko jedną prośbę. Włącz jeszcze raz to demko i zobacz gdzie popełniłeś błąd w ocenie. 

Pierwsza akcja ewidentnie słychać, że wbiegasz na długą. Leci granat. Twoje kroki ustają. Zatem jesteś albo od razu za skrzynką, albo minimalnie po prawej za rogiem czekasz. Leci skan. Trafna decyzja.

 

Druga akcja, PROnd wbiega do anarchii. Rzuca standardowo granaty jak co rundę. Nagle, słychać 2-3 kroki jak ktoś plecy robi ze środka. Odwraca się i analizuje, że do tego czasu już na blisko by ktoś podszedł. Leci granat i zaraz za nim skan. A to, że trafił akurat tam gdzie stoisz to spore szczęście.

 

Przyjrzyj się jeszcze raz, a zobaczysz, że akcje czyste. Powinieneś wtedy dojść do wniosku, że jednak źle oceniłeś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo nie robi szału. Nie zostaje nic innego jak uniewinnić



Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Brak bana

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×