Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nattOwe.

TURNIEJ Turniej 4 vs 4 Offtopic

188 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

@@WerLL, tylko, że ja nie otrzymał żadnego zaproszenia od Ciebie -_-

 

Jedynie zaproszenie ostatnio wysłał mi @@AmputatoR.

 

Jesteś strasznie nie spokojny, turniej dopiero w weekend, a Ty już składasz jajka :P

 

No, nic. Dawaj na steam'a. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a Ty Popapraniec weź nie ciśnij jej od tego "że się płcią zasłania", bo nie wiesz w jakiej sytuacji stanęła co do tego turnieju i sam byś też ciężko miał.



To przecież mogła jakoś o tym poinformować,że sama nie ogarnia. Nigdzie nie wiedzę takiego postu. Gdyby na bieżąco było info co się dzieje nie doszło by do takiej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale nie można było tych skarg jakoś z ... "gracją" pisać? na jakimś poziomie? Samemu zaproponować jakąś pomoc? Jesteś uczestnikiem to na linii organizator-uczestnik powinna być w miarę współpraca co nie? ;) Ale tak na spokojnie teraz tak pomiędzy nami to piszę ;)

 

Nie chcę tu spinać szczerze mówiąc, tylko piszę jak odbiera te wasze kłótnie bezstronny człek ;)

 

Uspokoić się proszę ;) Komplikacje to rzecz normalna w każdych organizowanych przedsięwzięciach i to różne współczynniki się łączą z sobą, czy te komplikacje wyjdą na światło dzienne, czy też nie. W tym przypadku wyszły na światło dzienne, to są oburzeni uczestnicy turnieju, ale tak naprawdę trochę zrozumienia bym prosił. Ktoś próbuje coś nowego, jakiś event wprowadzić na serwerownie by było fajnie, śmiesznie i by była jakaś odskocznia od stałego pykania w te srututututu, a jeszcze pretensje. Daje się palec, a zaraz urąbiecie całą rękę :)

 

Cierpliwości waćpany i waćpanny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@WerLL zgadzamy się i gramy jutro o 19 ;)

U nas też będzie jedna zamiana za Borsuka Miodowego zagra MisiaQ STEAM_0:1:14451705

Wszystko zostało ustalone.

Skład DUSTY wyglądać na jutro tak:

007, 312, AmputatoR, MisiaQ

 
@Hawk zachowujesz się jak dzieciak. WerLL robił co mógł ażeby się z Tb skontaktować, ja tak samo po czym usunąłeś mnie ze znajomych. Nie wiem co zdecyduje WerLL ale do jutra ma czas na decyzję, czy zagrasz ten mecz czy nie. Proszę nie komentuj mojego posta, tylko się pogrążysz.
 
@popapraniec^^ Myślę, że już emocje opadły i teraz czas na zastanowienie się nad udziałem Twojej ekipy w turnieju, pisałem Ci co i jak na steam, więc wiesz o czym mówię :) Co do to pora ją już zostawić w spokoju niż ciągle wieszać na niej psy. Swój błąd naprawiła, pomogłem jej w tym jak najszybciej, zauważywszy, że źle się dzieje, więc pora patrzeć w przyszłość niż ciągle rozdrapywać zabliźnione rany co i tak nic nie zmieni. Przeprosiła wszystkich więc pora puścić to w zapomnienie. Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Już wszytko wyjaśnione z Hawk, nie było go 2 dni na steam lecz jego kuzyn grał na angielskim nicku (i straszyl 007 bakusiem) i nie będzie brał udziału po rozmowie zemną, więc  gramy tak jak napisałem trzeci zostaje. Z góry przepraszam hawk za moje zachowanie, lecz steam nie udostępnia się nikomu.

Edytowane przez WerLL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ancyś...przed rozpisaniem drugiej tabeli napisałem Ci wyraźnie,że się WYCOFUJEMY bo nie będziemy mogli grać. Jeszcze mnie Amputator zagadywał czy zagramy,powiedziałem mu,że najprawdopodobniej NIE,a jeżeli TAK to dam znać. JAK BYK masz nasze wycofanie się,a chwile później robisz tabele z nami. Przecież to jest wariactwo jakieś. Drużyna,która się wycofała jest włączana do rozgrywek i ma niby grać dziś o 18,gdyby Neq do mnie nie napisał to bym nie wiedział,że ten kabaret naprawde się rozgrywa. OGŁASZAM WSZEM I WOBEC I KAŻDEMU Z OSOBNA !!!!! PAPRAKI SIĘ WYCOFAŁY W TAMTĄ SOBOTĘ!!!!!! HAAALLLLOOOOOOOOOOOO!!!!!! ( TU MEGAFON,FAMFARY,GWIZDY,RACE,WYSTRZAŁY,JAKUB TAŃCZĄCY W SAMYCH STRINGACH Z WODZEM NA BARANA I CO TAM JESZCZE CHCECIE ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

( TU MEGAFON,FAMFARY,GWIZDY,RACE,WYSTRZAŁY

Aaaaa, to pewnie ten cały hałas  zagłuszył Twoje oświadczenie, stąd to nieporozumienie z wpisaniem Was do tabeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

MECZE PÓŁFINAŁOWE ODBĘDĄ SIĘ W SOBOTE ( 20.12.14 )

GRUPA E
GODZINA 18:00

 

 

Nie damy rady zagrać w sobote zagramy ten mecz w niedziele o 16.

Ustalone z K tamtej drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

MECZE PÓŁFINAŁOWE ODBĘDĄ SIĘ W SOBOTE ( 20.12.14 ) GRUPA E GODZINA 18:00 Nie damy rady zagrać w sobote zagramy ten mecz w niedziele o 16. Ustalone z K tamtej drużyny.

 

Jutro my też nie damy rady zagrać bo mi wyjazd wypad na jutro i 312 też nie będzie.

 

Mecz przełożymy na poniedziałek 20 tylko jeszcze nie wiem czy tamtej drużynie pasuje termin więc to moja tylko propozycja Poniedziałek 20

Edytowane przez 00 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszly mnie sluchy ze niby "za mojego bana" jest w/o . po 1 mogliscie przed meczem to napisac ... po 2 ja nie na darmo sie pierdolilem 2 h ... Wygralismy w dogrywce na inferno i nie bardzo mnie to obchodzi , final to final. Uczciwie wygralismy, a ze jestesmy druzyna z poza cs-kopytko to teraz kazdy szuka jakies wymowki , DZIEKI!

Edytowane przez DoonY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Pierdole w dupke wszystkich nie..?

 

Mielismy grac w 3 rozumiem? pojeby niedorobione? , na chuj organizujecie turniej skoro pozniej sa takie a nie inne sytuacje? , mogliscie napisac przed meczem ze mam bana a nie kurwa w trakcie ostatniej mapy sie wszyscy budza. Pozdrawiam Petrusa za trzymanie takich niedojebancow na forum.. A moze inny powod jest?, kolezki madary splakali sie, a ze sa z forum to oni przechodza? ooo a moze 007 (jak slyszalem on najwieksze spiny mial) bal sie zagrac bo wiedzial ze w pizde konkretnie? Z reszta wbijam w to CHUJA!

DZIEKUJE wam za mecze , kazdy izi gejm...

Edytowane przez DoonY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhahahah, ale się ubawiłem. Turniej profesionalny prowadzony, przez osobę, które nie ma pojęcia jak to robić. Czy wy jesteście kurwa mądrzy? Dyskwalifikacja, bo noob'om pierdolonym przypomniało się , że doony ma bana, na 3 mapie? Pfff, śmieszne ... Widać, że to jakieś gimby , którym tylko zależy na zwycięstwie, tylko kurwa jakim. Przez w/o? haha, faktycznie ... Jedno z drugim gówno ... Płacz gaming nic więcej, większość osób oddało by ten mecz. Ale przecież jebane gówna przejdą. Ten turniej jest śmieeszny, 5-letnie dziecko potrafi przeprowadzić lepiej turniej niż. W półfinałach ogarnęli, że doony ma bana hahahahahah, kurwa ludzie ... JEBŁEM ! 

  Ten powód jest nad wymiar: Brak kultury, ciągłe obrażanie

 

Żądam logów, bo spiny nie ja miałem tylko zamykający noobek z tt ... Także ja was przepraszam, ale jak to to ma wyglądać to sprzedajcie to sieć 12-letniemu dzieciakowi, przynajmniej coś z tego zrobi.. By INFINITY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DoonY@KinecT macie wogóle jakieś życie po za tą grą? Skoro nie traktowaliście tego turnieju poważnie, to nie rozumiem Waszych powyższych wypowiedzi. Turniej był "o pietruszkę", nie było mowy, że jest będą to profesjonalne rozgrywki, więc Waszą frustrację schowajcie do kieszeni. 

Z powodzeniem nadawali byście się do "Ligi Napinaczy przez Kabelek" i to nawet w roli przewodniczących xD 

Kończąc ten post, mam nadzieję, że nie spotkamy się więcej na serwerach. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Turniej 4 Fun moi drodzy. Spinajcie się dalej a na pewno daleko zajdziecie. Głównie chodzi o te zmiany w teamie!

Zmiana 2h przed rozegraniem meczu, a  nie w trakcie! 

U nas jedna osoba w 2 mapce nie dala rady grać graliśmy w 3 bo ciągle była afk na respie ^^ :D Ludzie dajcie sobie spokój. Nie podoba się to kurcze trudno, trzeba było nie brać udziału. Czy pisałam, że to będzie profesjonalny turniej? Nie więc o co wąty. 

Święta idą, wyluzujcie. 

Ps. Wesołych wam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DoonY i @KinecT chcę tylko poinformować, że powód 2 i 3 jest wypisany nad wymiar, powód pierwszy wyjaśnia wszystko. Nie mieć pretensji do tylko do samych siebie, "nieznajomość prawa szkodzi", wystarczyło przeczytać regulamin. Wasza kultura prosi o warna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×