Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nattOwe.

TURNIEJ Turniej 4 vs 4 Offtopic

188 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 

GRUPA A DUSTY vs RecordsGroup    GRUPA B TEAM B vs PaPraki^^:

 

 

GRUPA A DUSTY vs PaPraki^^:   GRUPA B TEAM B vs  -NO PAIN NO GAIN-:

 

Co to za podmiany? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany zostały ustalone z Kapitanami tych drużyn.

 

Kto jest kapitanem w drużynie, w której jestem?

 

 

TUTAJ NIE JEST TEMAT TO ROZMÓW. WYPAD PISAĆ DO OFFTOPICU:

 

Wiemy, tylko chciałem się dowiedzieć, co to za zabawy.. 

 

Można przenieść..

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. TO JEST PARODIA. Jeżeli w dzień turnieju dzieją się takie rzeczy i nikt nagle nie może grać i czytam zdania od organizatorów całego tego KURWA JAKŻE GIGANTYCZNEGO I SKOMPLIKOWANEGO LOGISTYCZNIE PRZEDWZIĘWZIECIA:


"007 | cs-kopytko.pl: Bo sie kazdy cos przepierdala niech robia sami co chcął"
"007 | cs-kopytko.pl: To nie był mój pomysl
007 | cs-kopytko.pl: Ancys
007 | cs-kopytko.pl: Teraz AmputatoR
007 | cs-kopytko.pl: Pisz do nich"
 
"`PotworeK.❤~| Ancy.♡: pierdzieli mnie to czy komus bd pasowalo czy nei:D"
"`PotworeK.❤~| Ancy.♡: no sorry NATTOWE TO kurwa mial organizowac."

Ludzie plany przekładają,rezerwują czas SPECIALNIE DLA WAS, dla serwera, którym się zajmujecie,a wy robicie sobie z nich kpiny i zrozumiałbym żeby to było 5-6h przed rozpoczęciem,ale nie to się dzieje 30 minut przed pierwszym meczem.
Organizujecie to drugi raz , a Ancyś do mnie pisze,że "jutro" wszystko dopniecie na "ostatni guzik". Ludzie mieliście na to tyle czasu! Czy to jest naprawdę tak ogromny problem dograć się między sobą?
Nie obchodzą,mnie wewnętrzne problemy administracji serwera. W związku z tym,że dzieje się tak,a nie inaczej drużyna Papraków nie będzie brała udziału w rozgrywkach z powodu tego,że to powiem dosadnie ODPIERDALACIE JEBANĄ LIPĘ, ludzie mieli czas dziś nie jutro. I tu wam dodam jeszcze,że miałem mieszane przeczucia co do tego jak to wyjdzie i się nie pomyliłem. Brawo, gratulacje - to nie jest misja na pierdolonego marsa,żeby wychodziły jakieś problemy w za pięć dwunasta. Posypie wam się ten turniej jak domek z kart, tu czytam,że "W PONIEDZIAŁEK MOŻECIE GRAĆ?".Ludzie pracują i mają inne zajęcia za przeproszenie POSRAŁO WAS?
Tyle z mojej strony dziękuję za zjebanie soboty, całe szczęście piwko mam także na zdrowie.




 
 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

popapraniec^^   Najpierw to tobie nie pasował termin i zmiany były to znów temu nie pasowało i dlatego już tym się nie interesuje jak zrobi AmputatoR i Ancys tak będzie komuś nie będzie pasować termin przegra Valkowerem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero teraz zabrałem się do pomocy, bo kiepsko było to przygotowane.



Nie można zmieniać pierwszego rozlosowania w zapisach, niestety zostało zmienione i z tego powodu wszystko się rozsypało i dlatego też pomogłem ogarnąć chociaż trochu ten śmietnik. Wszystko co i jak ukaże się jutro. Nie ma sensu, aż tak strasznie płakać nad czymś co komuś nie wyszło, zdarza się to tylko ludzie. Także beż pochopnych decyzji, bez spin czekać do jutra i o wszystkim się dowiecie. Spokojnie wszystko się odbędzie na weekendzie :D

 

Popapraniec co do Ciebie, ja nie mam zamiaru Cie obrażać, ale ty jak zawsze widzisz tylko siebie i czubek swojego nosa. Nie tylko Wy Dla Nas, a także organizatorzy dla Ciebie chcą coś przygotować. Fakt faktem nie wyszło, ale pośpieszyłem im z pomocą i być może nic straconego, wszystko idzie naprawić. Także ochłoń przemyśl, nie działaj pod wpływem emocji, mnie też to zdenerwowało, ale w przeciwieństwie do Ciebie chciałem pomoc, a nie opierdzielić wszystkich nie znając przyczyn. Dodając tylko nie zwalając winę, Ty chciałeś zmian, a to, że ktoś nie jestem w tym geniuszem, ale ma chęci do tego nie czyni go psem aby go tak zjebać. Więc apeluje o spokój i wyrozumiałość. Do jutra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nic nie rozumiem z tego co napisałes każdy  kto choć trochę się interesuje tym turniejem znalazł na tyle czasu żeby wejść przeczytać w jakiej jest grupie z kim gra i o której godzinie i który dzień, a jeśli kogoś nie interesuje, to nie bierze udziału. Ja wszystko wiem, odbył się ten dzisiejszy mecz czy nie ? Bo ja już nie wiem. czy to takie trudne napisać wcześniej że komuś nie pasowało i zminili by godziny rozgrywki np?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Popapraniec coś Ci napisałam na steam. Nigdy nie zajmowałam się czymś takim, więc miało prawo mi nie wyjść.. Jestem dziewczyna nie geniuszem. Wystarczyło troszkę tylko pomóc a nie cisnąc, że " ODPIERDALACIE JEBANĄ LIPĘ". Skoro taki ogarnięty jesteś to dlaczego sam się nie zabrałeś za zorganizowanie tego turnieju? Może by Tobie wyszło.Okej masz racje nie wyszło mi, ale przecież świat się na tym nie kończy. Nie jestem jakimś robotem co dopasuje wszystko do każdego. Gdyby każdy kto przeczytał temat wczoraj od razu napisał co mu nie pasuje to było by inaczej, a nie dzisiaj pisał godzinę-dwie przed 1 turniejem. 

 

Wszystkich uczestników przepraszam za takowe rozwiązanie sprawy.

Każdy popełnia błędy, ale nie każdemu starczy siły by je naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Przepraszam wszystkich a w szczególności mój team, ze mnie nie było ale przez problemy rodzinne jak i przerwę w dostawie prądu zostałem, ze tak powiem w czarnej d*pie.

Nie planowałem tego, chociaż przez ten cały tydzień mialem problemy z Internetem także przypuszczałem, ze do soboty się nie poprawi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×