Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Janki

Nie widzi mi servera dd2

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam taki problem steam nie widzi mi servera dd2 tak jak by byl off w zakladce gdzie mam zapisany server pisze ze server nie odpowiada. Probowalem tez dolaczyc do servera przez znajomych ale nic z tego. Czy wie ktos co jest grane:D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam dosyć często, jest na to tylko jedna rada. Do skutku musisz restartować modem internetu aż serwer Ci odpowie, u mnie tylko tak działa. Przez connect ip jeśli mi serwa na liście nie wyświetla to pisze mi, że mam bana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie ją mam Ruter i ciągle pisze :"Serwer not Responnding " xD Ale po 10 ,15 min działa ;-) jedenie przez Console xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób restart modemu ;) Jeśli to nie pomoże to wejdź w swojego neta i Masz tam ustawienia Wyłącz/włącz sieć czyli iInternet.I go porostu wyłącz tak na 10 minut powinno POMóc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pomoże Ci rozwiązanie:

a) Odłącz kabel internetowy od komputera.

B) Restart modemu.

c) Ponownie uruchom komputer.

Edytowane przez meFiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może tak:

1.Usuń z listy steam i w cs wszystkie serwery kopytka. ( w cs Ci się nie wyświetla, jeśli nie odpowiadają ale na steam tak).

2.Weź wyłącz steam następnie komputer, a najlepiej to z gniazdka wyciąg wtyczkę listwy, żeby wszystko co wchodzi do kompa się wyłączyło ( w tym modem internetu, restart urządzenia zachodzi co najmniej po 10s od wyłączenia zasilania).

3.Włącz wszystko, dodaj do steam serwer do ulubionych.

 

Jeśli to nie pomoże, to będziesz musiał przeinstalować steam i cs. Chyba, że ktoś jeszcze coś wymyśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od dawna podobny problem, nigdy mi nie widziało serwera DD2 na liście ulubionych i dalej nie widzi... Dołączyć do znajomego na serwerze się nie da, przez connect też. Ostatnio wyszło jak kliknąłem na głównej stronie forum ikonkę steam przy serwerze "dołącz".

 

Jedyny sposób który mi zadziałał, zastanawiam się czy to moja wina czy serwera :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowalem steam i cs tez nie pomoglo... bede restartowal modem moze to przez to. Zastanawia mnie jedno dlaczego nie widzi mi tylko serverow kopytka jakies jeszcze 2 dni temu bylo wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewną propozycję, chodzi mi o (nwm jak to nazwac) menu serwerów kopytka, chodzi o to, że jak wbijasz w cs masz nowa gra, opcje itp. to te menu jest na nowa gra . Ja kiedyś miałem problem taki jak ty, i znalazłem właśnie takie menu na forum, wgrałem i było ok : D Tylko, że nie pamiętam jak to sie  nazywało, i w jakim dziale było. Jedyne co mi świta, to to, ze założycielem tematu z tym menu był GRINGO . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewną propozycję, chodzi mi o (nwm jak to nazwac) menu serwerów kopytka, chodzi o to, że jak wbijasz w cs masz nowa gra, opcje itp. to te menu jest na nowa gra . Ja kiedyś miałem problem taki jak ty, i znalazłem właśnie takie menu na forum, wgrałem i było ok : D Tylko, że nie pamiętam jak to sie  nazywało, i w jakim dziale było. Jedyne co mi świta, to to, ze założycielem tematu z tym menu był GRINGO . 

Takie menu to 5 minut roboty. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy serwer GG Ci łączy poprawnie: 31.186.82.137:27491, jeżeli tak to wina tego co napisałem wyżej.

 

 

 

jak sie robi takie menu? sprobuje moze to zadziala:)

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/14374-cs-kopytkopl-gamemenu-wejd%C5%BA-szybko-na-nasze-serwery/

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/32620-game-menu-cs-kopytkopl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loguj się przez tabelkę serwerów (jeżeli działa Ci ta opcja), a jeżeli nie to musisz czekać. Jak GT zacznie działać, to wtedy problem zniknie. Nie powinno to trwać jeszcze długo, ale nic nie pośpieszę.

 

zamykam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×