Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Jaram_Ten_Smak

Ban zostaje Wyjaśnienie?

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:Jaram_Ten_Smak
Serwer:DM+BF2
Twój SteamID:Ogólnie mam S Lecz w tamtej chwili grałem NS
Twoje IP:159.205.98.223 (zmienne po resecie routera)
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 18-11.2014 22:35
Powód bana:"ban z 04.10.2014 do wyjasnienia na forum"
Nick Admina który zbanował:Nevertrust
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione):Nie,


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Nevertrust.
[AMXBans] There are 6 days , 23 hours , 58 minutes and 9 seconds left of your ban.
[AMXBans] Banned Nickname : Jaram_Ten_Smak
[AMXBans] Reason : ' ban z 04.10.2013 do wyjasnienia na forum '
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_0 : 4 : 991893395 '
[AMXBans] Your IP : ' 159.205.98.223 '
[AMXBans] ========================================


Kompletnie nie rozumiem sprawy. Serwer tak stale można powiedzieć gram 1 raz. Grałem tam z rok,pół roku temu ale tylko jak z kolegami szukaliśmy serwera do pogrania to pograłem z pół godziny i wyszedłem.Ostatnio też szukałem jakiegoś fajnego DM+BF2 i znalazłem ten. A tu taki incydent ,proszę o wyjaśnienia o co chodzi po trochę żółty do tego tematu jestem. Zgaduje ,że grał kiedyś na tym nicku jakich cheater tak? Nie 1 raz mam ten problem. Grają ludzie pod tym nickiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co teraz zrobię. Nie udowodnię wam zapewne ,że to nie ja. A innych argumentów nie mam. Chyba nie wypada kłócić się teraz czy to ja czy nie ja.

Edytowane przez Jaram_Ten_Smak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm..Teraz jest pies pogrzebany ;) Piszesz, że dostałeś bana do wyjaśnienia na forum i jak Nevertrust dał ci bana to coś jednak musi być nie chalo ;/ I jak przeczytałem w tamtym temacie ze już kiedyś 'niby' grałeś jako chiter hmmm.. Nie wiadomo w co tu teraz wierzyć prawda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tematu to proszę jeszcze przeczytać sobie dialog na logach chat'u pomiędzy Darkiem  a @@Jaram_Ten_Smak,

Czas rozmowy:  18.11.2014 godzina od 22:34:07 do 22:34:31,  gracz sam przyznaje, że grał tu około roku temu na sh.

Edytowane przez Nevertrust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie nie masz żadnych porządnych argumentów i chcesz dostać UB ?  Jak dla mnie ban <ban>  powinien zostać i to że kiedyś grałeś tutaj na speed hacku nie daje dużo do myślenia ekipie z UBS

Edytowane przez trzeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AmputatoR Właśnie jestem w tej "dupie" A taki fajny serwer... Cóż raczej nikogo tu nie przekonam.Będę musiał zmienić Serwerownie.Łaski nikomu nie robię.

@Madara./W0w/ to ,że początek taki sam to nie oznacza ,że to ja. Zbieg okoliczności.

 

  @Nevertrust Pisałem to w sarkazmie. -Darek:"A grałeś tu około rok temu ?"

-Ja:"Raz pograłem pół godziny i  latałem na sh :D" (chyba nie jestem tak głupi ,że wśród obecności 2 adminów pisałbym ,że grałem tu kiedyś na sh -,-.

 

Ująłem to w żarcie.... I Wgl w tamtym temacie o bana dla Jaram_Ten_Smak skarga z 2013 nie ma nic o SH. Tylko wh czy tam aim...  

Edytowane przez Jaram_Ten_Smak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@trzeci ,a ty gdybyś znalazł się w takiej sytuacji co byś zrobił,jaki byś miał dowód? Żaden. A jakby ci zależało?




Już sobie nie pogram. Nie sprawdziłem ip i wbiłem na Coda. Myślałem ,że jak mogłem wejść to jest u was takie coś ,że jak mam bana to tylko na 1 serwerze. Teraz sprawdzam ip ,a tu inne. Zresetował mi się pewnie router w nocy. :/.

 

Edytowane przez Jaram_Ten_Smak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle, masz  jeszcze szczęście że dostałeś tylko na 1 tydz. bana. Musisz swoje wyczekać.  



Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Ban zostaje

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×