Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Amio

Skarga na madaraBiceps

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz/Admin: Admina
2. Nick oskarżyciela (z gry): .Amio.
3. Nick oskarżanego (z gry): madaraBiceps
4. Dokładna data (dzień+godzina): 20.11.2014 - 17:36:48
5. Mapa: Dust2
6. IP oskarżonego: -

7. Steam ID oskarżonego: - 
8. Dowód przewinienia: http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=26593
9. Dodatkowy opis: Gram w CT ; TT atakuje galą na A , część na B . Na B , CT wybijają terrorystów i ja wybijam terro na gali , po chwili widzę że madara pisze na czacie , że paka jest na B(~"paka b kurwa") ; został ostatni terrorysta , którego caaaaał czas słyszałem na gali . Jak zauważyłem co napisał/a , powoli skradałem się właśnie galą chcąc iść na B ,ostatni terrorysta tam "przykampił" i go zabiłem . CT win , wszystko fajnie , lecz po chwili dostaje bana za rzekomy brak gry TP.  I ja się ku*wa pytam , za co? Jeszcze zrozumiałbym , gdyby ostatni terrorysta poszedł na b do paki , zabił tam ct,podłozył pake itp, itd. , ale no kur*wa mać, zabiłem go jak wcześniej napisałem i wygrałem rundę.

Bardzo proszę HA o pouczenie owego admina ;wytłumaczenie mu w jakich sytuacja może dać bana , a w jakich nie powinien(jak w tym przypadku) . Bo jeżeli admin , w ten sposób ma wyładowywać swoją frustrację,"nie moc",bezradność w grze(a ewidentnie mu/jej nie "szła" gra), to ja dziękuje za taką grę!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... wiesz Tero żeś walnął taką skargę jak byś był normalnie ..Nie mogę tego określić :P 
Sam nie wiem co robić :D Płakać i iść do Mamy na skargę czy być twardym jak Ferdek Kiepski radzi  hmm  yo No nie wiem  ^.-

 

 

Edytowane przez Messi<3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jak ci będę chciał współczuć do chłopaki z Kopytka mnie znienawidzą i będę miał przejeb*** jak rudy w szkole ;) Krótko skarga do Kosza ;)  yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kurwą to napisał ''CHODZ TU KURWA'' o godz. 17:36:09 wcześniej:

''PAKA B'' => 17:35:44

''paka b chyba'' =>  17:35:26

 

a zamknąć najwygodniej bo nie wolno marnować czasu UB Support prawda? Jakby ktoś chciał dowodów to tu demko http://160226.hltv2.pukawka.pl/hltv-1411201729-de_dust2-1416500940-1416502200.zip 7 minut oglądania. Osobiście nie wiem jak było, ale po opisie wynika, że ban niesłuszny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wczesniejszej mapie zdazalo ci sie chodzic calkiem gdzie indziej niz paka a tu pisze b paka  pisze pare razy 1 przyszedl a ty stoisz nic nie mowisz ani nie piszesz to uznałem to za brak tp 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Po pierwsze , proszę o usunięcie bezsensowych komentarzy, nic nie wnoszących do tematu, użytkownika "Messi<3" i "WestCost ~"

 

@Gram ja bot - Jak miałem dać info? Pisać i jednocześnie patrzyć czy terrorysta nie wchodzi galą? 

 

@Madara -  Dobrze widziałeś , że zabiłem ostatniego terrorystę i wygrałem rundę. Więc teraz takie pier**lenie zostaw dla siebie.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Teraz takie gdybanie, zrobił bym tak samo jak Madara, bo jak napisał że paka b to chcociaż przez komendy mogłeś jakoś dać też znać!! ;) Więc naprawde skarga nie potrzebna a nie tylko ty dostałeś bana;/ Każdy może jak dostanie teraz bana będzie pisać skargi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Skoro ukończył rundę zwycięstwem jego teamu to po co ban? Troche bezsensu. Skarge ma prawo napisać, jeśli uważa że ban niesłuszny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój komentarz był bezsensowny? Hahaha Chłopaczku (bo tym dla mnie jesteś) napisałem, że nie podałeś żadnego dowodu na swoją obronę - i taka jest prawda. To, że dałeś link do bana nic Tobie nie daje. Nie jest to żadnym dowodem.

 

@Topic

Sam piszesz, że wiedziałeś, że ostatni TT jest na gali. Nie dałeś infa reszcie drużyny o tym fakcie, czyli brak infa - brak gry TP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,  bana dałem po tym jak napisałem "KURWA PAKA B" zadnej reakcji na radarze poczekałem chwile moze przybiegnie a stal ciagle w tym samym miejscu nie dał znaku zycia przez radio saya czy mic'a  a amx sie zlagował i dał bana dopiero pod koniec następnej rundy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

@WestCoast  Hahaha , minusie (bo tym dla mnie jesteś) opis sytuacji jest jednocześnie dowodem , nie wiesz jak wyglądała cała sytuacja ; nie wnosisz nic sensownego do tematu ; nie udzielaj się.

 

Czy tylko Darek , jako jedyny z tej całej serwerowni ma głowę na karku? Czy tylko On z was wszystkich nie jest gimbusem? Czy tylko On potrafi w odróżnieniu od niektórych MYŚLEĆ? Sytuacja wygląda bardzo prosto , a dalej sypiecie jakimiś śmiesznymi argumentami ; dalej brnąc w gówno.

 

Proszę o niewypowiadanie się jak i pfuuu WestCoast , jak i Madary , który będzie klepał to samo w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty dzieciaku jesteś pojebany. To, że coś napiszesz nie znaczy, że to jest prawda. Nie jest to więc żadnym dowodem. Nie zabronisz mi się tutaj wypowiadać bo jesteś nikim i tym na zawsze już zostaniesz... @Madara./W0w/ napisał ci przecież, że był lag (nie jestem pewien czy twój mały mózg pojmuje co to jest) i bana miałeś dostać przed zabiciem ostatniego TT we wcześniejszej rundzie. Naucz się czytać i nie przylatuj z każdym banem na forum płacząc, że "jesteś niewinny". Bądź mężczyzną bo jak narazie widać, że nim nie jesteś.

 

Teraz czekam na twój odzew! yo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Amio i wszyscy @up.

Ogarnijcie się trochę. Każdy ma prawo napisać skargę, jeżeli według niego został niesłusznie ukarany - nie ważne, że karą był ban tylko na 5 minut.

@@Amio, staraj się wykonywać cele mapy. Dziś wieczorem występowały i dalej występują dość duże lagi na serwerze oraz w amxbans. Całkiem możliwa jest sytuacja jak opisali użytkownicy wyżej, że dostałeś bana nawet minute wcześniej, a dodał się on później.

@@Madara./W0w/, daj trochę luzu i najpierw jeżeli gracz nie robi czegoś permanentnie staraj się wytłumaczyć jak ma grać.

 

Proszę na przyszłość, aby wypowiadali się w takich tematach tylko osoby, które mają coś sensownego do przekazania. Nie są to tematy do spamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×