Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PotworeK.:3

Kopytkowy News nr19!

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

elboyv.jpg

 

 

Powitać w nowym kopytkowym newsie. :D

Od ostatniego newsa minęło 10 dni. Co zatem przez ten czas nowego?

 

 

2z9mukl.jpg

 

Zacznijmy od TURNIEJU zebrałam się z aby ogarnąć temat z zapisami,  żeby można było porobić zapisy drużyn, bo było wielu zainteresowanych. Niestety zapisały się dwa teamy i temat stoi w miejscu.  W Offtopicu możecie komentować i wyrażać swoje zdania co o tym sądzicie.

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/39679-turniej-4-vs-4-offtopic/page-2#entry181417 http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/39678-turniej-4vs4-zapisy/

 

Dołączyło do nas  5 nowych osób na forum, których serdecznie witam i mam nadzieję, że zostaną tutaj z nami na dłużej.

 

Z nowym nickiem po forum buszuje  , jego stray nick to xxxSuPerBasssxxx.

 

Natomiast ja przywitałam się z nową rangą Redaktor. Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie podania i za wasze wypowiedzi.

 

@JOHN RAMBO, z powodu choroby zgłosił nieobecność. Powrotu do zdrowia i wracaj szybciutko!
Nieobecność  @Baku:S trochę się przeciągnęła bo już miesiąc go z nami nie ma. 

 

dn224y.jpg

 

 

Dust2 only

Podania na admina nikt nie złożył. 

 

Dalej otwarty jest temat odnośnie rozbudowanych informacji o graczu po śmierci.http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/38823-rozbudowane-informacje-w-podgl%C4%85dzie-po-%C5%9Bmierci/

 

COD

Propozycja dodania szybszego biegu do klasy Strzelca przez @Messi<3szczególnie nie przypadła graczom do gustu. Zatem co z tym idzie jego propozycja została odrzucona.

Również propozycja @CJ_Remix odnośnie połączenia dwóch komend w jedną została odrzucona.

 

Podań na admina także brak.

 

TP

Zmiana granic rashu na mapie mirage  przez @Madara./W0w/ jest rozpatrywana, lecz dla niektórych ten pomysł nie ma sensu.

 

@Gram jak bot złożył podanie na admina, rozpatrzone zostało negatywnie, ponieważ staż na serwie tego gracza jest bardzo mały.

 

 

DM+Bf2

Darmowy  scout jak wyszło w temacie  użytkownika @detonator dla niektórych jest uciążliwy. Dlatego @Petrus dodał możliwość włączenia/wyłączenia scouta komendą: /scout – wyłacza        /scouton - włącza scouta

 

Podania na stanowisko admina nikt nie złożył.

 

GG

Propozycja respawna w losowych miejscach na mapach będzie raczej odrzucona. @Petrus wgrał 1sekundową ochronę gracza po respawnie. Temat założył @TuReK.

 

Nikt nie złożył podania na admina.

 

ip9uzo.jpg

 

 

 

Call of Duty

1. trzeci

2. _Popychacz_

3. dziadzia [t]

 

 

DM+BF2

1. M@$_O

2. Low

3. Bigos

 

 

Team Play

 

1. dertexx yourself.

2. MadaraBiceps

3. AG2009.CYBERSHARK Snuff

 

 

Gun Game

 

1.Doc.

2.smark na firance

3. WestCoast Customs

 

Niestety DD2 nie znam top3. 

 

 

z2syr.jpg

 

Idzie brunetka z blondynką przez las..
Brunetka się pyta:
- Czemu się uśmiechasz jak błyska
A blondynka 
odpowiada:
- Bo chcę ładnie wyjść na zdjęciach!!

 

Wraca facet do domu i od progu krzyczy:

- Jessss wygrałem w lotto, jest! udało się! SZEŚĆ, SZOSTKAAA! wydziera się zadowolony z siebie.
Patrzy, a tu zona siedzi smutna i płacze.
-Co sie stało - pyta.
Na to żona: - Mama mi dziś umarła.
Facet wrzeszczy: - Yessssssssssss! Kur**, KUMULACJA !

 

Jasio ma 3 grosze. Idzie na zakupy i chce swojej dziewczynie kupić bluzkę za 30000zł, a zera skreśla kredą. Przychodzi policja i mówi do Jasia:

- Jasiu pójdziesz za to do więzienia
- To moja nauczycielka
 powinna iść do więzienia, bo mnie nauczyła,że zawsze zera się skreśla

 

Edytowane przez `AncyŚ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 17

Jak zwykle SUPER EKSTRA i dam ci jutro plusika bo wykorzystałem limit! Urodzona redaktorka ;) Oby tak dalej!

 

Co do bakusia to niech szybciej wraca bo szkoda UBsupport. Dobrze sprawdza/ł się w tej roli!

Edytowane przez ZIMAstycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Aaa ten nade mną chwali się swoim DRUGIM miejscem w top15 :D ( haha B.o.t.e.K ) :D

 

Co do News'a to jak zwykle ładnie,pięknie i zabawnie. Brawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×