Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Przemek_1991

Skarga na dwóch, z braku lepszego słowa, debili.

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

 

Kiedy piszę posta na forum, wiedzcie, że coś się dzieje :)

Nie przychodzę bez powodu, bo zachowanie dwóch graczy irytuje mnie do tego stopnia, że opiszę temat na forum.

 

Jeden z tych graczy to Belver, notoryczny czatowy spamer który bez przerwy wstawia idiotyczne teksty typu "siema jest tu jakis polak?", "jest jakis polak on-line?" itp, w dodatku korzystając i spamując na czacie w taki sposób, jakby siedział na facebooku. Problem w tym, że to nie jest konwersacja między dwoma osobami. Czyta to średnio 20 osób i naprawdę, można się zirytować. Tym bardziej, że nie trwa to chwilę, co zdarza się czasem każdemu, tylko robi w ten sposób podczas całego swojego pobytu na serwerze. Typowy trolling. 

 

Drugi, jeszcze większy idiota, biega pod nickiem "anputipoms". Ten jest specem w nadużywaniu mikrofonu. Zachowuje się dokładnie tak samo, jak Belver na czacie. Problem w tym, że głos ma jak jednorazówka Pollsilvera, po 5-6 użyciu. Nie tylko obraża graczy, ale trolluje przez mikro w sposób podobny do tego, który preferował kiedyś słynny Kamil Steinbach. Nie piszcie mi, żebym mutował typa, bo na non-steamie nie da się tego zrobić, a z tego co wiem, pod bana podchodzi również coś takiego jak "Nadużywanie mikro" czy "Przeszkadzanie w grze". W sumie, on chyba nie ma nawet 16 lat. Pisałem czasem do adminów, żeby usuwać tę dzieciarnię.. Bodaj 007 raz zareagował.  Mnie osobiście, obaj przeszkadzają. Na początku było to może i zabawne, później nużące a teraz? Teraz zmusiło mnie do napisania skargi.

 

Zróbcie coś z nimi. Jednodniowy odpoczynek? I jeśli po powrocie nie przekonają, że nie są idiotami, dłuższa przerwa?  Bo nie wierzę, że tylko mnie to denerwuje.

Edytowane przez Przemek_1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowa dzieciarnia grająca na minus. Zdarzyło mi się wywalić raz jednego. Ogółem mało zawracam na takich uwagę, ale jak ktoś się skarży to wylatują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

H@ Petrus niech powie co zrobić z nimi i na ile im dawać bana i ja się nimi zajmę tylko Belver pare banów dostał ale po banie wbija i znów to samo i jak H@ pozwoli dać bana na dzień czy coś to spokój z nim będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

anputipoms Ten właśnie zarobił teraz kicka, nastepnie ban na 5 min, teraz ma na 30 min, jak wejdzie i będzie dalej tak samo, bez zmian to dostanie na 1 dzień. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

W razie problemu trzeba poinformować kogoś, a nie że nikt nic nie chce z tym robić. Jak dla mnie to jest trochę dziecinada że admin nie może sobie w takiej sprawie poradzić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie? Dzisiaj się obaj pojawili to jeden już odpoczywa 24H (Najpierw był kick, nic nie pomogło, morda się nie zamykała, pake wywalał poleciał ban na 5 min, wrócił dalej to samo dałem bana na 30 min, wrócił trochę się uspokoił jak mu powiedziałem, że jak jeszcze będzie przeginał to dostanie bana na 1 Dzień, długo nie zeszło i dostał)  ^.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

W razie problemu trzeba poinformować kogoś, a nie że nikt nic nie chce z tym robić. Jak dla mnie to jest trochę dziecinada że admin nie może sobie w takiej sprawie poradzić. 

 

dałem znać w pierwszym poście, że czasem zdarzało mi się to zgłaszać. Problem nie znikał, więc napisałem dla ogółu, na forum. Chciałem zorientować się, czy więcej osób mnie poprze, czy może jest to normalne i ja mam się dostosować do tamtej dwójki. Każdy już rozumie o co chodzi, odzew jest, ze strony adminów również.. Sprawę można kontrolować na bieżąco :) Myślę, że temat można już zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem są to dzieci Neo albo Ferdka Kiepskiego :P Jeśli są aż tak tępi to na pewno dzieci Ferdka :P Dawać tak długo bany aż im się znudzi wchodzić na Serwer :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadacz mikrofonowy widziany pod nickiem: "mucha = bogaty skurwiel" i japa jak się nie zamykała tak się nie zamyka.

 

Nie wiem na jak wiele to pomoże, mam ip i status gracza. Na tym kończy się mój udział w tej sprawie.

 

Status:

http://oi58.tinypic.com/2ez5tmx.jpg

IP:

http://oi59.tinypic.com/16blft1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie da się zmutować na non steamie? Co Ty gadasz? A nawet jeśli to wcale tak nie krzyczy, poza tym wolno mi pisać co chce dopóki kogoś nie obrażam/wyzywam, więc jak Cie to irytuje co piszę to po prostu nie czytaj albo to olej płaczku ;) I dlaczego już dostałem bana od 007 jak temat nie rozstrzygnięty? Poza tym nie w regulaminie nic o "irytowaniu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GRINGO,

Regulamin Serwerów Publicznych
§ I pkt. 10
" Floodowanie tekstem/granatami nie bedzie tolerowane."

 

Poza tym nie w regulaminie nic o "irytowaniu"

 Człowiek wbija na serwer wyluzować po ciężkim dniu w pracy, lub w szkole. A tu na serwer bija pajac, który jeszcze podkręca ludzi głupim gadaniem. Jak masz taką ochotę irytować ludzi, to irytuj rodziców, najwyżej dostaniesz baty kablem od pilota. A w grze reprezentuj jakiś poziom. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anputipoms dostał już ode mnie bana za nadużywanie mikro. Jeżeli nie zmieni zachowania (oraz ten drugi) to zezwalam na danie stopniowo dłuższych banów, powiedzmy do tygodnia.

 

Sprawę uważam za wyjaśniona.

 

@@Przemek_1991, jeżeli będzie się to znów działo na serwerze to poinformuj o tym admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×