Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
belver

Skarga na admina 007

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Admina: 007
2. Nick oskarżyciela (z gry): BelveR
3. Nick oskarżanego (z gry): 007
4. Dokładna data (dzień+godzina):23 listopad 2014 22:00:23:10
5. Mapa: dd2 
6. IP oskarżonego:83.28.255.112:8250
7. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:1:49598105   0 00:30   45    0
9. Dodatkowy opis: Po 1 w regulaminie nie ma mowy o banowaniu za "irytowanie" graczy bo to byłoby absurdem, każdy by mógł powiedzieć, że ktoś kogoś irytuje no to ban, albo zwołać kilku znajomych, żeby potwierdzili, że irytuje i wtedy już pewny ban... Dlaczego więc, skoro nie ma nic w regulaminie o banowaniu za irytowanie, dostałem bana z powodem "irytowanie graczy" ? Po 2 ponoć niektórych irytuje jak piszę "siema kto polak" to ja za pisanie czegoś takiego dostaje bany, a jak admin tak robi to już jest OK? (Patrz ss'y). Co na to head admin ?

Edit: Dziś został rozstrzygnięty temat z banem dla nas (mnie i muchy) dostał bana tylko on, więc nie ma żadnego przewinienia z mojej strony, to za co był wczorajszy ban?
Edytowane przez belver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak admin tak robi to już jest OK?

 

Ja napisałem to 3 razy I ciebie to denerwowało a jak pisałeś to przez 2 dni to wszystkich graczy to Irytowało.

 

Wszystko jest napisane w tamtym temacie jak będziesz pisał będzie ban nie będziesz pisał nie będzie bana, Proste i Logiczne. :D

 

http://www51.zippysh...18588/file.html Zobacz wyżej co ty napisałeś. Kultury byś się nauczył a nie Irytujesz Graczy.

 

 

To skoro ja dostaje bana za pisanie to czemu Ty nie?

 

Ja napisałem 3 razy i to nikogo nie Irytowało a ty Pisałeś to 2 lub 3 dni i to po  3h :D

 

 

więc dlaczego mnie zbanowałeś?

 

A masz bana?

Edytowane przez 00 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na ssie już są 2 razy, wcześniej tak samo pisałeś. To skoro ja dostaje bana za pisanie to czemu Ty nie?

Edit: Poza tym h@ z tamtego tematu zbanował tylko tamtego, czyli nie zauważył przewinienia u mnie, więc dlaczego mnie zbanowałeś? I dlaczego zbanowałeś mnie jak temat był jeszcze otwarty? Co to za samowolka admina?

Edytowane przez belver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Floodowanie to także irytowanie, poza tym ja bym to podciągnął pod przeszkadzanie w grze, bo czat w trakcie rozgrywki to nie miejsce na takie rzeczy.



Na ssie już są 2 razy, wcześniej tak samo pisałeś. To skoro ja dostaje bana za pisanie to czemu Ty nie?

To było droczenie się z Tobą by Ci pokazać jakie to jest upierdliwe. Nie zrozumiałeś przekazu to pewnie dostałeś bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, floodowanie to powtarzanie tego samego tekstu bez przerwy, ja kto polak pytałem może 1-2 razy na runde a tak to grałem normalnie, więc jakie to floodowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, floodowanie to powtarzanie tego samego tekstu bez przerwy, ja kto polak pytałem może 1-2 razy na runde a tak to grałem normalnie, więc jakie to floodowanie?

 

Pisałeś 1-2 razy na runde a ile tych rund było jak grałeś 3h?

 

http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=26734

O tego bana tyle Płaczu masz? hehe dobry jesteś :D

 

 

Tyle z mojej strony :D

 

http://scr.hu/36wv/htbir

Za to to bym mu dał bana na dzień minimum ale to pisał po dostaniu bana na 5min, Zobaczymy co na to H@

Edytowane przez 00 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Są różne interpretacje floodowania i powtarzałeś czynność cyklicznie w krótkich odstępach czasu. Wg mnie to floodowanie.

 

Zresztą spójrz na pierwszy lepszy wyciąg z logów:

 
Nie wspominając o tym:

 

A ten screen fajny:

W ciągu tygodnia od 17 listopada wyszukałem wystąpienia słowa polak w Twoim czacie i co?

Aż razi żółtym.
Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie sapie o bana na 5 minut, ja sie "sapie" o bana ! Bo do cholery jak wam coś nie pasuje to nie patrzcie na to co pisze i już, nie pytałem was wprost "czy ty polak" tylko "kto polak", więc skoro nie do was pisze to po co na to patrzycie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie sapie o bana na 5 minut, ja sie "sapie" o bana ! Bo do cholery jak wam coś nie pasuje to nie patrzcie na to co pisze i już, nie pytałem was wprost "czy ty polak" tylko "kto polak", więc skoro nie do was pisze to po co na to patrzycie? 

Ciągle nie rozumiesz, złamałeś netykietę, regulamin serwera. Czy jeżeli, nie wiem,  ktoś kopie małe dziecko na ulicy to mam nie zareagować bo to przecież nie moje dziecko no i przecież nie mnie kopie?

 

Prawda taka, że przeszkadzałeś, floodowałeś i kara się należała.

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że ty mi przeszkadzasz grać bo gadasz do mikro, ciągle gadasz i gadasz czyli floodujesz, więc dlaczego nie masz bana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Prawda jest taka, że ty mi przeszkadzasz grać bo gadasz do mikro, ciągle gadasz i gadasz czyli floodujesz, więc dlaczego nie masz bana?

 

Dobre pytanie :D

Może dlatego, że nie gadam głupot?  i wiem kiedy żart przestaje być śmieszny? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki nie moglem Edytować

 

 

dlaczego nie masz bana?

 

Widać ze coś masz nie tak Wcześniej pisałeś kto polak teraz dlaczego nie masz bana? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Dla mnie to co gadasz to głupoty, dlaczego nie masz bana?

 

Mogę gadać głupoty ale nie łamię regulaminów.

Jeżeli tak Ci przeszkadza załóż wątek udokumentuj i zgłoś mnie adminom. Niech banują.

Dalsza polemika z Tobą zmierzająca w tym kierunku nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze zachowuje się jak idiota, a teraz zgrywa "pokrzywdzonego"... Samą swoją obecnością wszystkich wpieniasz. ;)

Skarga niesłuszna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edit: Dziś został rozstrzygnięty temat z banem dla nas (mnie i muchy) dostał bana tylko on

Napisałem o Tobie również:

 

Anputipoms dostał już ode mnie bana za nadużywanie mikro. Jeżeli nie zmieni zachowania (oraz ten drugi) to zezwalam na danie stopniowo dłuższych banów, powiedzmy do tygodnia.

 

@@belver, przestań się wydurniać i pisać pierdoły na chat. Tam się rozmawia, a nie spamuje. Nie będziesz tak robił, banów nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o zachowanie spokoju przy pisaniu postów, a przede wszystkim do zachowania umiaru w ich pisaniu - nie każdy ma ochotę na przegrzebywanie całych ton SPAMU.


Co do BAN'a - jest on jak najbardziej zasłużony. Odsyłam do Regulaminu Admina 

§ II. 2. Czasy banów 

5. Wyzywanie/obrażanie innych graczy lub admina - 5-60 min

6. Przeszkadzanie w grze innym graczom (blokowanie, ciągłe rzucanie fleszy pod nogi swojego teamu itp.) - 5 min

Obraza admina - screen

A poprzez przeszkadzanie innym graczom, można rozumieć również spamowanie, tudzież floodowanie na serwerowym czacie.

 

 

 

Sądzę również, że H@, którego to opinii się tak domagacie, zdążył ją już wyrazić w poprzednim temacie. Również odsyłam do przeczytania postu ze zrozumieniem. => CLICK

 

 

@belver zapoznaj się proszę z regulaminem obowiązującym na serwerze, żeby później nie pisać tematów z bezpodstawnymi skargami na adminów.

 

Temat uważam za wyczerpany, zamykam. Jeśli ktoś się nie zgadza z moją opinię, proszę zgłaszać ten post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×