Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Wodzionka

Mapa de_mirage

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chciałbym zgłosić bugga na mapie de_mirage .Bugg polega na tym , że jak sie robiegnie i skoczy na kucaka w anty rash(bombsite B) (ss`y poniżej)to można sobie wskoczyć na skrzynkę.

 

http://www23.zippyshare.com/v/45812667/file.html

 

Taka drobnostka jednak uznałem , że warto to zgłosić :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Tuscan jest tak samo. Anty rash pod żelkami (chyba jak sie skoczy na niego) odpycha i odrzuca do tyłu zostawiając z 40HP.  Ja bym był za tym, żeby zrobić anty rash, który nie zabiera w ogóle zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja bym był za tym, żeby zrobić anty rash, który nie zabiera w ogóle zdrowia.

Wiadomo, najlepiej aby nie odpychało, nie zabrało HP oraz żeby można było go bugować i przechodzić na drugą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to aby można było go bugować. Ale nie, że wyrzuca Cię na parę metrów w powietrze i lądujesz z 40 punktami życia. 

Edytowane przez (Pasiasty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Siła odrzutu zależy od siły z jaką wskakujemy w rush. Jeżeli normalnie podskakujemy zaraz obok, to odrzuca nas bardzo blisko i tracimy mało hp. Jeżeli wbiegamy rozpędzeni i na dodatek próbujemy wskoczyć w rush to odrzuca nas dalej i tracimy więcej hp (przede wszystkim za sprawą upadku, a nie od obrażeń zadanych rush'em). Zostało to po to wprowadzone, aby zapobiec sytuacją bugowania przez ciągłe wbieganie, podskakiwanie i forsowanie linii.

 

@edit 26.12.14

Brak zainteresowania, zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×