Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
belver

Skarga na NIETYKALNY

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracza: NIETYKALNY

2. Nick oskarżyciela (z gry): BelveR

3. Nick oskarżanego (z gry): NIETYKALNY

4. Dokładna data (dzień+godzina): 04.12.2014 Czwartek 16:55 - 17:15

5. Mapa: De_Dust 2

6. IP oskarżonego: 83.23.153.71:27005

7. Steam ID oskarżonego: VALVE_0:4:2002975477   5 12:14   35    0


9. Dodatkowy opis: Gościu prowokuje i wyzywa i oczywiście nic za to nie dostanie, ale jak ja coś mu odpisze to oczywiście WCz. Admin 007 od razu banuje... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzeć po logach ty nie byłeś lepszy,

 

Ty dostałeś bana na 5 min bo były skargi na gg i stimie na ciebie i sprawdziłem chat co pisałeś i dostałeś bana za to na 5 min na NIETYKALNY nie było skarg to on nie dostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz skarga jest także czekam ;) I nie mówię, że byłem lepszy, ale jak karać to karać każdego kto łamie regulamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie że dziwny, ale po prostu chce on mieć satysfakcje, że dostanie bana ten koleś nawet na minutę, bo sobie napisał skargę. I ten i ten zachowywali się jak dzieciaczki wychowywane bezstresowo przez całe życie i skarga jak dla mnie teoretycznie jest początkiem jakieś "wojenki" między tymi graczami, ponieważ będą spinać do siebie non stop every day every night gdy tylko siebie ujrzą ...

 

Dziecinne zachowanie, zajazdy jak i cała kłótnia na poziomie deski sedesowej ... niby złamał regulamin, więc niby można dać mu tego bana na 5 min tylko ... po co? :/ Żeby się Belver mógł dowartościować w stylu "Ha, ku*na ... dostał głąb bana, niech mi lepiej nie podskakuje" ... ajj szkoda gadać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

007 nie to, że coś, ale wchodzisz specjalnie na csa żeby zbanować kogoś na 5minut, nie to, że coś, ale jesteś jakiś dziwny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ty jesteś ten od tego tekstu "jest jakiś polak ? " internetowy napinacz weź się koleś zajmij szydełkowaniem lub innym sportem ... ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Niestety, ale jak wszyscy to wszyscy no i tutaj też jest zgłoszenie, czekamy na h@ Trzeci twój post nic nie wnosi do tematu, więc nie spamuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@belver, jak widać po logach kulturą nie grzeszysz. Admin to nie Duch Święty i banuje tylko tych, których widzi, że np. wyzywają lub obserwuje tych, na których ma zgłoszenia. Całkiem możliwe, że po prostu nie widział tego co pisał 'Nietykalny'.

 

Zachowuj się na należy to nie będzie powodu do banów oraz skarg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×