Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mAlinowazelkA

mapy

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka to znowu ja.

 

Razem z kumplami doszliśmy do wniosku i zauważyliśmy, że potrzeba pewnej zmiany, a właściwie naprawienia pewnej rzeczy na serwerze GO.

 

Mianowicie chodzi o mapy cache i overpass. Najzwyczajniej nie działają. Wiadomo na koniec mapki jest głosowanie. Zakładamy, że wygrywa cache. Dochodzi do zmiany i..... wczytuje się nuke, inferno, dust2 czy cokolwiek innego, ale nie żądana mapa.

Tak jest w przypadku tych właśnie map.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem, ale nie pisałem o tym. To tak jak na serwerze był by automatyczny mapcycle. Niezależnie jaka mapa zostanie wybrana przez graczy i tak włącza się inna automatycznie. Przynajmniej ja to tak odebrałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mapki powinny zmieniać się jak TP CS 1.6, bez wyboru.

 

Skoro temat jest już poruszony to, jaki typ preferujecie. Obecnie powinny być 4-5 podstawowe mapki, które same się zmieniają.

 

Myślałem również o only dd2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm.. Only dd2 dobre ale myślałem tagże o usunięciu niepotrzebnych Mapek :D Bo przewaznie to tylko :Inferno,Dust 2 , Mirage , De Nuke chyba co nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Podoba mi się pomysł westa, to chyba najbardziej lubiane mapy wśród graczy. Ale czy będzie to dobre rozwiązanie nie mam pojęcia. Może po prostu dać wolny wybór graczom nich sami wybierają na czym chcą grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dać wolny wybór tak jak jest do tej pory. 

Tylko, żeby faktycznie cache i overpass działały. Poza tym bez zmian. Zostawić dust2, inferno, nuke, mirage.

Ewentualnie train`a dodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram od wczoraj w cs go fajnie jest co do tego ddd2 only, to nie lepiej zorbic only awp prodigy , bo nie czaje po co dd2 , no chyba ze naprawi sie ten problem z cache i overpass. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo masz rację na kazdym serwie jakim gram to są wszystkie mapki :D i proponuje zeby tylko usunąc nie potrzebne Mapki :)

Edytowane przez `Happy ©

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer powinien być na zasadzie Naszego obecnego serwera TP CS 1.6 tj. standardowe mapki, bez głosowania.

Przez aktualizacje non stop się coś psuje, proszę zgłaszać jeżeli coś nie działa jak należy lub po prostu nie da się wejść na serwer.

 

Obecnie powinno być bez vote na końcu mapki.

 

Mapcycle:

de_mirage
de_dust2
de_train
de_inferno
de_nuke


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×