Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
(Pasiasty)

Rekrutacja do sesji " Odwiedziny po latach"

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymujecie zaproszenie od dawno nie widzianego kolegi- jeszcze ze szkoły. W liście pisze on, że chciałby się z wami spotkać, powspominać dawne czasy i pochwalić się tym co przez te lata osiągnął. Wcześniej słyszeliście od innych znajomych, że podobno... jest bogaty, a w liście otrzymujecie potwierdzenie tego, ponieważ pisze, że kupił on stary dwór w zaciszu i zdala od zgiełku miasta. Można powiedzieć, że jest on całkiem na odludziu. Postanawiacie przyjąć zaproszenie od swojego kolegi , ale też, że pojedziecie jednym autem. Kilometrów jest dość sporo i w tamtych okolicach(prawie bezludne tereny) łatwo się zgubię. W zaproszeniu Jack napisał wam, że chciałby abyście w miarę możliwości byli rano, ponieważ dość skrupulatnie zaplanował cały przebieg dnia(to nawet do niego podobne).

Dla ciekawskich dodam, że nigdy do niego nie dojedziecie! ;)

 

To jest zarys tego, co na początek powinniście wiedzieć ;)

Historia jest utrzymana w konwencji horroru, więc będzie się działo ;)

Potrzebuje od 2 do 4 graczy, aby zacząć sesję.

Wydarzenia dzieją się w roku 1920.

Miejsce akcji Anglia.

 

Aby moc zagrać trzeba wysłać mi na PW kartę postaci.

A oto i ona:

Imie:

Nazwisko:

Co lubisz:

Czym się zajmujesz:

Czego się boisz:

Wygląd(dosłownie kilka zdań):

 

Mam nadzieję, że znajdą się chętni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta zatwierdzona przez MG [Mistrza Gry]

 

Karta:

 

Imie: Andrew

 

 

Nazwisko: Lameson

 

 

Co lubisz: Lubię pić piwo (jestem alkoholikiem), oglądać telewizje, chodzić po mieście.

 

 

Czym się zajmujesz: Aktualnie nie pracuje (w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem), utrzymuje się z renty.

 

 

Czego się boisz: Najbardziej boje się, że znajdzie się dla mnie praca, ale poza tym boje się chodzenia w nocy po lesie (bo do monopolowego się nie boje). Straszne są też duże pająki i ciasne pomieszczenia.

 

 

Wygląd(dosłownie kilka zdań): Jestem niskim, "puszystym" rudowłosym mężczyzną. Mam 37 lat. Mam niebieskie oczy, odstające uszy, i krzywy nos. Jestem zarośnięty (długa broda, wąsy). Ubieram się jak tylko potrafię, lecz mam z tym problemy i mam brudne ubrania.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

OK, super ;) Potrzebuję jeszcze 2 chętnych ;) Czemu akurat tylu? Dlaczego miejsca są ograniczone? Ponieważ na początku gracze będą jechać samochodem, a do takiego samochodu może wejść max. 4 osoby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta zatwierdzona przez MG  [Mistrza Gry]

 

 

Imie:  John Junior
Nazwisko: Churchill 
Co lubisz: Lubię wybrać się na polowanie, czytać, oraz wszelkiego rodzaju trunki
Czym się zajmujesz: Jestem handlowcem, głównie importuję przyprawy z Azji do Europy.
Czego się boisz: Czarnoskórych, niedźwiedzi polarnych oraz że umrę na nieuleczalną chorobę.

Wygląd: 

Wszelkie podobieństwa do osób prawdziwych, są przypadkowe. Poniżej portret namalowany podczas pobytu służbowego w Amsterdamie.
descarte.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Imie: Peter


nazwisko:Johansson


Co lubi: Jest myśliwym,uwielbia pływać kajakiem , lubi sobie wypic (bimber własnej roboty )


Czym się zajmuje:zajmuje się kuśnierstwem -dział rzemiosła i przemysłu zajmujący się wytwarzaniem wyrobów skórzanych.


Czego się boi: Lęk wysokości , Dendrofobia – strach przed drzwiami .


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Karta zatwierdzona przez MG  [Mistrza Gry]

 

Imię: Ryan

 

Nazwisko: Sterling

 

Co lubi: Lubi grać w piłkę nożną, obstawić mecze u bukmachera, w wakacje leci do USA w poszukiwaniu rudy złota

 

Czym się zajmuje: Technik Logistyk w Wytwórni Browaru Tyskie

 

Czego się boi: Boi się utopić w zbiorniku wodnym, ponieważ nie umie pływać

 

Wygląd: Skóra w odcieniu wypolerowanego Jabłka Antonówki, 180 cm wzrostu, niebieskie oczy, postura (ze względu na to, że od 3 dni chodzi na siłownie) lekko rozbudowana, bez lewego jądra (we wczesnych latach dzieciństwa dostał w nie zabrudzoną strzałą z łuku, przez co wdało się zakażenie i trzeba było amputować przez co jak idzie, znosi go troszkę na prawo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

 

we wczesnych latach dzieciństwa dostał w nie zabrudzoną strzałą z łuku, przez co wdało się zakażenie i trzeba było amputować przez co jak idzie, znosi go troszkę na prawo).

ja pierdziele, ale rzeźnik jesteś @@mythbusters,

 Sorrki za spam, ale mnie rozłożyłeś na łopatki.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Ok ;) Jest czterech graczy, więc zamykam rekrutacje, dzięki wszystkim za zainteresowanie ;)

Jutro postaram się dodać post/ poradnik, jak należy odgrywać swoją postać, a potem dodam I wpis do sesji! ;)

 

polecam obejrzeć! ;) 

Edytowane przez (Pasiasty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×