Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kojaro

Propozycja od Kojaro

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym wam zaproponować, żeby przy każdym respownie na każdej mapie lub tylko na de_inferno, de_train i de_dust2 było napisane w say ,,[ZASADY] Na mniejszy bs chodzi maksymalnie 3 CT". Dzisiaj grając na mapie de_inferno był problem z tym, ponieważ na mniejszy bs chodziło po 5 CT a za to na dużym bs-ie było tylko 2 CT . 

Edytowane przez Kojaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kojaro wątpię, żeby to przeszło z kilku powodów m.in nikt się do tego nie będzie stosował, bany za to dawać? -no chyba raczej nie. Na siłę TP nie dasz rady zrobić... ale temat dobry dla przemyśleń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj! Na mniejszy BS chodzi mniej osób!

 

Przecież to jest oczywiste... To tak jakby dać napis na respie "Pamiętaj, aby zakupić broń, bo poza respem tego nie zrobisz!"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Tak jak AmputatoR wspomniał nikt nie będzie się do tego stosował.  Będzie chodził tam gdzie najbardziej lubi jak zawsze ; ). Plugin może tylko opóźnić prace serwera ( spowolnić). Ja jestem Neutral, decyzja Petrusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Petrus, hahaha

Nie ma sensu dodawać oczywistych rzeczy -.-

@@Kojaro, Po prostu mów przez micro żeby więcej szło na duży.

To są nawyki z ffa gdy pół serwera biegała tylko banan i znali tylko tamtą część mapy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł troszkę bezsensowny. Wprowadzi niepotrzebny nieład w drużynie, że już nie wspominając o kłótniach typu "weź idź gambole na tego banana bo tam tylko jeden poszedł" ... "to czemu Ty deklu nie możesz iść?" itd itp ... nie ma co rozpisywać dalej dialogu :P

 

Jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie sprawa leży w kwestii adminów. Od takich spraw jest kanał tsay (tak właśnie od tych, a nie od spamowania), aby co 2-3 rundy napisać na początku, albo pod koniec (jeżeli problem występuje), aby gracze starali się w miarę równomiernie rozchodzić na oba BS. Jeżeli wprowadzi się to do regulaminu admina, to może być to pretekst do banowania, a raczej za to banów nie będziemy dawać. Jest to raczej kwestia informacji, niż braku gry TP.

 

Propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×