Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Gand4lf

problem medale

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Podbijam temat, też chcę jakiś medal. 

Żart.

Jeżeli jest taki problem, to przychylam się do wypowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie spamuje tylko tutaj w statystykach niby pokazuje medale lecz na serwerze nie i nie wiadomo kto jaki medal dostał.

Edytowane przez Gand4lf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ... mam to samo. Co prawda ostatni raz na DM byłem ohoho a może i później :o ale bardzo dobrze pamiętam, że usiłowałem wbić pierwszą odznakę na bodajże broń szturmową by mieć +10 hp i tam jest napisane z tego co dobrze pamiętam (zabij 3 osoby w jednej rundzie) ... ja zabijałem niekiedy i po 5-6 i GUNWO, nie miałem więcej HP co mnie trochę znużyło i wyszedłem z DM :P

 

To nie spam, bo się faktycznie troszkę te medale pierdzielą czasem i jeszcze raz powtórzę, może zbyt częstym bywalcem DM'a nie jestem ... ale potwierdzam problem, bo sam go jakiś czas temu doświadczyłem.

 

 

 

EDIT: Kur moje zarąbiaszcze czytanie ze zrozumieniem -_- No cóż, odznaki a medale to dwie różne rzeczy fakt ... :P Ale jak już napisałem ten mój problem tutaj, to już nie będę spamił drugim wątkiem bezsensownie, tylko niech już ten post tu zostanie "tak przy okazji" ;)

Edytowane przez mythbusters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@mythbusters, pomyliło ci się :)

On mówi o medalach na koniec mapy kto miał najwięcej fragów a nie o odznakach.

Po prostu za mało czasu wyświetlają się staty na sam koniec mapy i nie pojawiają sie kto jaki medal zdobył.

 

A co do odznak to wbiłem większość i nie miałem problemu, z niewbijającymi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem nie występuje.

Modele są przyznawane, tylko się za szybko mapka zmienia. Proszę przypatrzeć się dokładnie say podczas zmiany mapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×