Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
GRINGO

Heroes of Might & Magic III HD

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne wielu z Was kojarzy ponadczasową grę, jaką jest Heroes of Might & Magic. Jest wielu graczy, w tym ja, którzy twierdzą że "trójka" była najlepszą z części. Osobiście od niej zacząłem swoją przygodę i mając okazję grć w następne odsłony serii, zawsze wracałem do tego klasyka.  Otóż, Ubisoft zapowiedział nie tyle nową wersję Heroes'ów co "poczciwą 3" w wersji HD - w dodatku będzie ona dostępna na platformie STEAM! Zapraszam do poniższej lektury:

 

 

Produkcja pojawi się w nowej, odświeżonej wersji.

20141209192942.jpg

 

Heroes of Might & Magic III to tytuł, który z całą pewnością można nazwać jednym z najbardziej kultowych w historii gier komputerowych, a także jedną z najbardziej popularnych gier w Polsce. Zdefiniował on serię do tego stopnia, że do dziś - pomimo upływu blisko 15 lat od jego premiery - to właśnie do trójki przyrównywane są kolejne nowe części Heroes of Might & Magic.

Heroes of Might & Magic III - HD Edition, bo taką oficjalną nazwę będzie nosić odświeżona wersja, ukaże się właśnie z okazji 15 urodzin gry, na trzy miesiące przed tym wydarzeniem. HoMM III debiutował na rynku w marcu 1999 (w Polsce, miesiąc później), wersja HD ukaże się natomiast 29 stycznia. Z ważniejszych zmian wydawca chwali się nową oprawą graficzną, przygotowaną z myślą także o monitorach szerokoekranowych oraz zupełnie nowym trybem sieciowym zintegrowanym ze Steamworks. Gra oprócz PC zadebiutuje także na tabletach z systemami Android oraz iOS. Za przygotowanie obu wersji odpowiada studio DotEmu.

- Społeczność jest sercem serii Might & Magic i chcieliśmy jej podziękować za nieustające wsparcie, przywołując na nowo epicką opowieść o królowej Katarzynie Ironfist. Chcieliśmy zachować wszystko to, co czyni Heroes III jednym z najbardziej docenianych tytułów w serii, jednocześnie poprawiając wrażenia estetyczne i umożliwiając rozgrywkę na tabletach. Minęło piętnaście lat od czasu premiery oryginału, a Heroes of Might & Magic III – HD Edition jest teraz jeszcze bardziej zniewalające graficznie niż kiedykolwiek. Dzięki technologii HD gracze na nowo odkryją grę, w której ponownie spróbują podbić królestwo Erathii oraz ukształtować losy potężnych i magicznych bohaterów – powiedział Erwan le Breton, dyrektor kreatywny Might & Magic.

Twórcy chwalą się, że odświeżona wersja zawiera ponad 25000 poprawionych graficznie elementów, co wymagało ponad 35000 godzin pracy. Poniżej krótkie wideo prezentujące jak w przyspieszonym tempie przebiegał lifting jednego ze stworów oraz dwa obrazki z edycji HD.

 

 

20141209192932.jpg

 

[Tu to chyba kogoś ewidentnie fantazja poniosła. Nie mówię, że modele były super rozdzielczości, ale nie był to przecież Minecraft !]

20141209192924.jpg

 

 

źródło

 

 

 

Piszcie, komentujcie, podzielcie się Waszymi opiniami, doświadczeniami ! Który zamek najlepszy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglądają te przerobione modele, w szczególności ten niebieski mieczyk tego Giganta :P

 

To super że na Steam wleci :o Chyba nawet można było grać pojedynki online z tego co dobrze pamiętam, jak się jakiś dodatek zainstalowało, więc czasem ... można by było popykać sobie :P

 

Ja osobiście grałem Zamkiem (serafiny, łuczniki, pikinierzy itd), Lochami (to co na pierwszym zdjęciu) i Bastionem (elfy, smoczki diamentowe, centaury itd) bo głównie opierałem się na strzelaniu i Magii :D

Żeś mi tym komunikacikiem narobił ochoty by popykać znowu w "Hirołsa" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja gra dzieciństwa w HD! no to czekamy nie mogę się doczekać i jeszcze będzie na tablety to sobie będę pykał na moim samsungu <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlamnie najlepsza gra jaka powstała gram w nią chwilami była to pierwsza kupiona moja gra ach i jeszcze setlersy wspomnienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×