Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PozdroDlaElity

Dal tych co maja spory lvl na Cod

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko chciałbym powiedzieć lub przetłumaczyć tym graczom którzy mają powyżej 15 lvl jak zauważyłem gdy na serwerze ktoś jest np 3/4 osoby zaraz wchodzą ludzie ze lvl i zaczynają kosić małe lvl i chciałbym powiedzieć aby te osoby z dużymi lvl dawały jakiś cień szansy bo np dziś taki trzeci ze swoim wolnym 45lvl kosił 5lvl i prawie wszyscy wyszli ja wbiłem zabiłem go kilka razy a on uciekł :/ Nie trawię takich zachowań

Do rzeczy jeżeli dalej będziecie tak kosili nowych graczy to na pewno ich nie będzie i cod będzie świecić pustkami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Bardzo trafna uwaga. Po takim zachowaniu od razu widać, kto coś gra tylko dlatego bo ma wbity duży lvl, ale również czy ma świadomość tego co robi. Sam nieraz grywałem klasami praktycznie zapomnianymi na serwerze (chociażby obrońca), dając tym samym innym satysfakcję że również coś ubijają. 
Tak jak napisałeś, dopóki mentalność graczy z dużymi lvl'ami się nie zmieni, na CoDzie bez wykupionych reklam tłumów nie uświadczycie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

No, klasa premium + wysoki lvl to zabójcze połączenie :/ Ile razy się wnerwiałem kiedy sam na sam sobie z trzecim grałem :P Ja skromny ninja 13 lvl kontra ten jego zasrany wolny strzelec z 3247832746732 lvlem ... ale za to ta satysfakcja kiedy mi się trafi fajniejszy perk typu ... Tajemnica Gierka, Kierowca Tajsona umiejętnie używany itd itp ... naprawdę nic mi nie zastąpi tego poczucia, że takiego oporowego można zabić mimo że trzeci jest jeszcze z 5x lepszy ode mnie na normalnym ffa :D

 

Ale faktycznie, jeżeli ktoś nie ma takiego samozaparcia, albo przychodzi grać nie po to, by faktycznie popykać, złapać jakiś ciekawy perk i się po prostu zabawić tylko te małe lvle grają tylko i wyłącznie by wbijać lvl ... mentalność jak w Tibii czy Metinie (ku*na muszę dzisiaj wbić lvl, albo chociaż 50%) no to wiadomo, że sobie będą odchodzić.

 

Mimo wszystko można wprowadzić coś takiego, by te większe lvle typu dziadzia, trzeci itp przy mniejszych lvlach by wbijali na jakieś mniejsze lvle bo bonusy uzyskiwane z perku to jedno ... ale jak za sam 40 lvl dostaje się +80hp już z automatu ... to to już robi dużą różnicę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Powiem DARK , że jesteś Zaje**** :D za przeproszeniem bo tylko prawdziwy gracz potrafi takie coś dostrzec :) I wielki + dla ciebie ;) I jestem za tym samaym co inni dajcie szanse tym co mają 5,6 level a taki trzeci wybije z 45 :P Bo inaczej graczy nie będzie :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

dobra dobra . od dziś gram komandosem i biegam tylko z kosą. tak naprawde to niesmiertelnosc daje mi item  a nie premium i lvl :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Trudno nowym graczom przybywającym na Cs-kopytko pokonać taki 45lvl. To jest wręcz nie możliwe. Gra wtedy dla nich staje się (tutaj) nie atrakcyjna. Co się wiąże z tym ze wychodzą i szukają nowego serwera. Można zwiększyć LVL do 45001 (no może przesadziłem) i wtedy gracze którzy wchodzą na serwer dostają level startowy np. 7001 jak byłby 45001. Dużo łatwiej by się im grało. Co by się równało z atrakcyjniejszą grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy cię Poje**** za przeproszeniem :P 45001 Nikt by nie chciał u nas na Kopytko Takiego Levela !!

Jest bardzo dobrze jak jest Max 101 .A tu nie chodzi o Nabijanie fragów tylko o dobrą zabawę podczas gry i nie chodzi tylko o tego jednego co ma 45 lv tylko o wszystkich zeby wiedzieli ze na Naszym Kopytkowym CODZIE grają bardzo fajni i lubiani gracze :-) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy nie rozumiecie, że im większy maksymalny lvl tym gorzej będzie dla nowych graczy? Dlaczego? A no dlatego, bo będą jeszcze większe różnice w lvlach. To co, że będzie się szybciej wbijało lvl ... ale nawet jakby był exp zwiększony i max 401 lvl to wytłumaczcie mi co to da??? 25 lvl będzie miał JESZCZE WIĘKSZE problemy z zabiciem 300 lvl niż jak 5 lvl miałbym problem z zabiciem 40 lvl ...

 

Podwyższenie lvl'a jak dla mnie jest tylko po to, byście sobie mieli po 24832849 lvle po zabiciu ... jednego gracza i mieli 2132138190283912319028 hp -_- proszę bardzo, jak chcecie do końca rozwalić COD'a to tak zróbcie.

 

Ja bym jak się da jeszcze bardziej zmniejszył max lvl ze 101 na powiedzmy 70 i gdy ktoś osiągnął taki lvl, to ewentualnie max lvl by się podwyższyło, exp jest dobry jak jest.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

z zabiciem 300 lvl



Tyle, że w historii tego coda, nikt jeszcze chyba takiego lvl nie mial :*

Z tego co widzę jesteś tu od niedawna, więc nie wiesz co było kiedyś . ponad rok temu gdy był 401 lvl  nie dało się wejść na serwa, bo był non stop full .

Więc na przyszłość proszę Cię zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz i poczytaj trochę o danym serwerze, a nie głupoty wypisujesz . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@`Fucktycznie^ ... faktycznie nie przeczę ... jeszcze w miarę krótko jestem na tej serwerowni, lecz nie możesz porównywać jak było kiedyś, a jak jest teraz dlaczego? A no dlatego, ponieważ COD jest dosyć rozpowszechnionym serwerem i wiele czynników składa się na to dlaczego akurat na jednym COD'zie jest więcej a na innym mniej osób.

- Z czasem coraz mniej osób gra w CS (przechodzi na CS:GO, bądź w ogóle rezygnuje)

- Wiele osób kieruje się pierwszym wrażeniem, a łatwo zniechęcić jakiegoś gracza nowego (większy lvl który z perkiem jest nie do zabicia, cheater na serwerze gdzie nie ma admina itd itp)

- Atmosfera na serwie (np. dzieci drące się przez mikro itp)

 

Nie obchodzi mnie co do tego, że nikt nie miał 300 lvla, to był tylko przykład mający na celu przedstawić, że im większy max lvl, tym większa różnica pomiędzy poziomami będzie (więcej punktów za lvl do statystyk skutkuje, że wyższy lvl ma więcej hp, inteligencji itd itp) i jak z takim ma walczyć 1 lvl?

 

Ja mam przemyślany każdy post, więc mi nie pisz że nie myślę, gdy piszę posty, a sam powinieneś wiedzieć że KIEDYŚ było więcej osób grających w CS a z czasem tendencja jest taka jak poniżej napiszę:

 

Coraz więcej serwerów powstaje ... coraz mniej osób gra w zwykłego 1.6

 

Sam myśl @`Fucktycznie^ co piszesz mój "bardziej doświadczony" we wszystkim kolego ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tu się mogę wypowiedziec bo gram na Codzie bardzo dlugo ,lecz mam przerwę bo komputer w naprawie :/ i ja Popieram Fucktycznie bo on ma rację bo sam pamiętam jak sie kiedys grało za czasów jak byli tacy gracze:GRINGO,Zuza,Baku:S,The End,Gula,Sasza,FoRfiter,czy Music to kiedys naprawdę na Codzie było jak w RAJU *.*A teraz co?? 4,5,9 graczy wejdzie jak jest jakaś fajna Mapka a potem najzwyklej w swiecie wychodzą ;)

Mythbusters jestes spoko co juz sie przekonałem :P ale nie mozesz kazdemu coś wytykać co robi źle (chyba,że naprawdę przemuwisz do myślenia ) Szczalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

a ja się wqrfiłem i będę grał największym lvl'em, a Dark... powinien dobrze widzieć dlaczego tak pisze .... !!! 


P.S 
nie lubię jak ktoś przypisuje sobie czyjeś pomysły, Wiesz o czym mówię ... !!! Teraz spamik, pozdro ... hehe. 

Edytowane przez dziadzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×