Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Indywidualny

Dodanie radia :)

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Moją propozycją jest dodanie radia pod komendą np . /radio . Każdy kto będzie chciał będzie mógł sobie posłuchać w trakcie gry , szczególnie na DM gdzie dźwięk z gry tylko przeszkadza . :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

szczególnie na DM gdzie dźwięk z gry tylko przeszkadza .

ja gram w słuchawkach i bardzo sobie cenię "odgłosy" gry. . Jak chcesz posłuchać muzyki to odpal sprzęt z komunii :)

Bez obrazy. 

Jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to miałoby działać? Bo jakbym musiał całe albumy pobierać bo inaczej nie wejdę na serwer to raczej nie. Jeśli tak nie będzie to tak. Ponieważ na dm to i tak same strzały HAOS często jak gram na DM to włączam jakąś muze i wyciszam cs (nie do końca :) ) Do przemyślenia bo warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że grałem na takim serwerze i wyglądało to tak , że pod komendą /radio pojawiało się okienko i wyskakiwało jakiego rodzaju muzyki chcesz słuchać np . eska , eska rock . Coś w tym stylu. Wystarczy poszperać w necie i szybko się znajdzie taki plugin . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do

... *CHAOS <<< Jezu, naprawdę zwracajcie uwagę na to czerwone podkreślenia pod słowami ... to nie jest dla jajec wprowadzone by było oczojebne od tak ... naprawdę dbajcie o ten nasz kochany Język Polski -.-

 

Jakie pobieranie albumów Zima??? :o wpisujesz /radio i Ci leci jakaś stacja w tle, ot cała filozofia. Widziałbym takie rozwiązanie nie tylko na DM, wprowadziłbym to też na wszystkie serwery. Mimo, że słuchanie radia na np FFA wydaje się złym pomysłem, to jednak nie zawsze musisz dawać z siebie 110% przy graniu w CS ... ja sam sobie muzyczkę odpalam wiele razy jak gram na np Only DD2 i sobie pykam by się zrelaksować, a nie by walczyć o jakieś złote kalesony po wygraniu danej mapy (w przypadku only DD2 chodzi o wygranie DD2 przed tym całym ... resetem mapki i gry od nowa :D)

 

Pomysł ciekawy. Jestem oczywiście ZA

Edytowane przez mythbusters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

No w sumie można dodac jak ktoś lubi słuchać tych ,,Odgłosów'' @Nevertrust to nie wpisze tej komendy /radio. Proste?. Proste; ). A jak komuś przeszkadzają te dźwięki to właśnie po to można dodać radio. Ja jestem jak najbardziej za!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze prognozę pogody i porady kulinarne wrzucić. 

Kolejny wgrany plugin mogący wpłynąć na stabilność serwera, ja zdania nie zmieniam.  

NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radio dobre jest na serwey kz dr itd ale nie na dm . 

To może jeszcze prognozę pogody i porady kulinarne wrzucić. 

czemu nie komplet by był i internetowa telewizje sie wgra 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak z jednej strony jestem na małe TaK gdyż fajnie jest posłuchać radia :P

Ale też jestem na Nie ponieważ zeby to nie zaśmiecało serwera itd.

Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×