Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mandaryna

Oślepiony przez ...

42 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, zauważyłem że na tym serwerze nie ma moda "Oślepiony przez..." czy jak to się tam nazywa. Jest to serwer Team Play więc nie byłoby źle gdyby ten mod był zainstalowany. Pomoże to graczom jak i adminom. Poniżej przedstawiam opis moda

Wiele razy ktoś rzuca bezsensowne flash'e i nie wiemy kto to był, teraz dzięki temu pluginowi od razu pojawia się jego nick w sayu smile.png Przydatne na wszystkich serwerach, ale myślę że w szczególności na [TeamPlay], gdyż tam nie tolerowany jest "bachor" bawiący się FlashBang'iem haha.gif " - źródło amxx

Mam nadzieje że weźmiecie to pod uwagę. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

nic nie kosztuje taki plugin a może zdziałać cuda . powinno takie coś być wgrane na serwer  , ułatwi adminowi , kto rzucił flesza swoim na respie :D jestem za .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@up

Jak to ma pomóc ułatwiać pracę adminowi? Przecież te infa widzi sam oślepiany gracz.

Plugin fajny, ale według mnie prowadzi tylko do wyzwisk i kłótni. Jedynym wytłumaczeniem po co chce ktoś taki napis, to fakt żeby komuś wygarnąć ;p

 

Propozycja już była i została odrzucona: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/33121-podpowied%C5%BA-dotycz%C4%85ca-bs-ma%C5%82o-graczy-oraz-flesze/

 

Jeżeli wszyscy będą na tak, to możemy to wprowadzić, ale nie wydaje mi się to za konieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest na tak. Wyobraź sobie taką sytuację na respie od razu przy starcie rundy, gościu rzuca FB każdego oślepia i nie widać kto to rzucił, po chwili oślepiony admin wie kogo zbanować/kicknąć. To jest gra zespołowa (TEAM PLAY) więc powinny być jakieś kary za coś takiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

    Niby racja, ale na say'u jest napisane że taki a taki gracz rzucił flashbang (tak samo się tyczy z HE czy dymnym), więc łatwo też wykryć który to rzucił. Potem w dalszej części rundy będzie raczej trudno określić czy gracz oślepił drużynę celowo, czy przez przypadek, bo przecież nie zawsze wyjdzie nam perfekcyjnie rzucić granatem, fleshem itd ...

 

    Z tego względu zmieniam zdanie z TAK, na NEUTRAL, ponieważ dociekliwy admin, jeżeli chciałby się dowiedzieć który rzucił flashbang na samym początku rundy by wszystkich oślepić ... na pewno będzie wiedział kto to zrobił (biorąc pod uwagę sposób jaki opisałem w akapicie powyżej.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wyobraź sobie taką sytuację na respie od razu przy starcie rundy, gościu rzuca FB każdego oślepia i nie widać kto to rzucił

Jak można tego nie wiedzieć. Pisze na say "Fire in the hole" + jest napisane dodatkowo jaki rodzaj granatu został rzucony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mandaryna pytałeś tam wcześniej dlaczego jestem na Neutral wszystko co wtedy miałem na myśli napisał @Petrus Dodatkowo gram już tyle, że wiem kto celowo oślepia. Zmieniłbym teraz zdanie na Nie ale zostanę przy Neutral, bo nie będę sprzeciwiał się większości i dotyczy to serwera TP a nie DD2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest jakiż duży plugin, a jak najbardziej przydatny :) Bo czasem "fire in the hole" rzeczywiście jest napisane, ale jak rzucą 3 osoby w tym samym momencie to już nie wiadomo która. Z pluginem wszystko stanie się jasne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do czego miałby ten plugin przysłużyć nam lub adminowi, wiadomo nikt nie lubi jak go ktoś oślepi. Ale czasem niechcący się zdarzy że rzucimy flesha pod siebie a nabiegający nasz gracz z drużyny się na niego nadzieje. Przecież admin nie będzie banował graczy za to że "ktoś" "komuś" rzucił flesha na twarz. :)

 

Z poważaniem tomaszo~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×