Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mandaryna

Oślepiony przez ...

42 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Taki plugin jest tak samo dobry jak friendly fire na tp ;) no ale kopytkowe TP to jest FFA w wersji HARD ; ) i o zmiany ciężko. Reansumująć jestem na tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

FF powinno być włączone jak to na TP przystało..



DOKŁADNIE !!!!!!!!

A co do oślepienia to jestem neutral, tak jak napisał Petrus:

Pisze na say "Fire in the hole" + jest napisane dodatkowo jaki rodzaj granatu został rzucony.



Mi to wystarcza, ale jak będzie dodane, zawsze będzie szybciej wywnioskować kto ci e oślepił, gdyz w tym samym czasie więcej graczy może rzucic flesha : ) 

A co do FF, powinno być dodane ! ! !  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak, ponieważ kiedyś na DD2 koleś kupował i przez 15 sek spamował fleszami na respie..

 

 

A co do FF na TP to myślę, że to dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plugin nie potrzebny a co do ff to sie zastanówcie co piszecie >.< ff=Only steam wbija banda nieogarnietych ssów i bije swoich na respie Fajnie Woow

 

NS-ów chyba :P

 

Zawsze można wprowadzić plugin z "karami" za strzelenie do swojego więcej niż X razy. Są serwery z włączonym FF i jakoś funkcjonują. To samo z granicą rashu, ale o tym napiszę osobny temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NS-ów chyba :P

 

Zawsze można wprowadzić plugin z "karami" za strzelenie do swojego więcej niż X razy. Są serwery z włączonym FF i jakoś funkcjonują. To samo z granicą rashu, ale o tym napiszę osobny temat.

Taki system kar jest w cs:go i jest całkiem dobry, ale tam jest inna sytuacja, bo mamy tylko 4 graczy w swojej drużynie, więc ciężko kogoś przypadkowo zabić.

Wyobraź sobie, że grasz na dd2 w tt, kilku twoich kolegów wbiega galą, a ty przypadkowo rzucasz im HE z długiej. Wszyscy giną, a ty dostajesz (bana?).

Prawdopodobieństwo zabicia swoich kolegów przy grze 9 vs 9 jest zbyt duże. Jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki system kar jest w cs:go i jest całkiem dobry, ale tam jest inna sytuacja, bo mamy tylko 4 graczy w swojej drużynie, więc ciężko kogoś przypadkowo zabić.

Wyobraź sobie, że grasz na dd2 w tt, kilku twoich kolegów wbiega galą, a ty przypadkowo rzucasz im HE z długiej. Wszyscy giną, a ty dostajesz (bana?).

Prawdopodobieństwo zabicia swoich kolegów przy grze 9 vs 9 jest zbyt duże. Jestem na nie.

 

Po to w grze jest radar, żeby na niego patrzeć. To również jedna z cech gry na serwerze TP. Poza tym nie bana, tylko np. Slapa czy slaya. Zasłużona kara za to, że nie patrzy się na radar i nie słucha gdzie są koledzy.

Gra TP ma odzwierciedlać prawdziwe akcje TT i CT i jak najbardziej urealnić grę. Dlatego granica rashu jest głupotą, tak samo wyłączony friendly fire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po to w grze jest radar, żeby na niego patrzeć. To również jedna z cech gry na serwerze TP. Poza tym nie bana, tylko np. Slapa czy slaya. Zasłużona kara za to, że nie patrzy się na radar i nie słucha gdzie są koledzy.

Gra TP ma odzwierciedlać prawdziwe akcje TT i CT i jak najbardziej urealnić grę. Dlatego granica rashu jest głupotą, tak samo wyłączony friendly fire.

A ja i tak nadal uważam, że to kiepski pomysł. Kolejnym  moim argumentem może być to, że na serwer wejdzie sobie jakiś koleś i zabije 2 na respie, dostanie slaya. W następnej rundzie zrobi to samo... I tak w kółko. A jeśli admina na serwerze nie będzie to nie chcę wiedzieć co tam będzie się działo, ale w sumie obecność admina to nie jest duży problem, bo np. ja sam kiedyś grałem na pewnym serwerze (zagranicznym) i trollowałem steam id changerem, czyli dostawałem bana i po 2 sekundach grałem dalej. Na kopytkowych serwerach też można spotkać takich trollów, aż strach pomyśleć co się stanie jak wejdzie taki na TP z FF. 

 

 

 


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A ja i tak nadal uważam, że to kiepski pomysł. Kolejnym  moim argumentem może być to, że na serwer wejdzie sobie jakiś koleś i zabije 2 na respie, dostanie slaya. W następnej rundzie zrobi to samo... I tak w kółko. 

 

 

Nie znasz mechaniki tego plugina :)

Zależy oczywiście jaki, lecz po np. 3 slayu jest normalny ban, którego długość uzależniona jest od decyzji h@ :)

Jest wiele serwerów TP. Serwer TP ESLMAPS, powienien jak najbardziej odzwierciedlać turnieje :)

Takie tam moje skromne zdanie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do plugin u na oślepienie jest mi to wsio ryba że tak się wyrażę, jak nie wiem kto mnie oślepił to pada z mych ust skromne "dziękuje i nie kupuj jak nie umiesz użyć" poprzedzone czasem kilkoma epitetami do osoby która zrobiła to w sposób tragicznie nieudolny. a co do FF jestem całkowicie za tym żeby go wprowadzić, zwiększa naturalność rozgrywki, wymusza na graczach trochę myślenia co i gdzie rzucam, ewentualnie skanuje... ale cóż moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Petrus'a ze to tylko doprowadzi do klutni i harmideru na serwerze , ale moze dal bym szanse na krotki czas  by wyprobowac plugin ...  :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem wszystkich komentarzy ale plugin zdecydowanie popieram. Ktoś się wypowiadał, że jest napisane na say'u kto rzuca flesh'a a jak rzuci go 2 lub więcej osób to wiadomo który oślepił i jeśli robi to nagminnie to nie zostanie ukarana niewinna osoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja jestem na tak, ponieważ kiedyś na DD2 koleś kupował i przez 15 sek spamował fleszami na respie..

Przez te 15 sekund nie mogłeś dojść do wniosku, kto spamował fleshami?...

Plugin według mnie tylko i wyłącznie po to, aby móc kogoś zwyzywać na chat lub mikro, że go oślepił. Poza tym do niczego on nie prowadzi.

 

Propozycja odrzucona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×