Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mythbusters

Usunąć mapkę

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

A mianowicie chodzi mi o gg_ship_fight (ta z tymi dwoma statkami). Osobiście przez wiele osób nie jest do końca lubiana i jest na tyle bezsensowna, że gdy dany team zrashuje statek przeciwników i odpowiednio się rozstawi nad wyjściem z ich respa (drabinką), to ten team po prostu wyjść nie może z respa własnego. A już w szczególności, gdy Ci "oblegający" mają kałachy itp a Ci "zabunkrowani" w respie wychodzą do nich z jakimiś shotgunami.

 

Wnoszę o usunięcie tej mapki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak statki to chyba tak powinno być :D oczywiście żart jestem za! Zawsze gdy jest ta mapa to ląduję w środku statku i nie mogę wyjść :| :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie może zostać , trzeba trochę pomyśleć , jak wydostać się z tego bunkra :D jak już to można  dodać nowe mapki .

Edytowane przez trzeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Gość papudru

Według mnie może zostać , trzeba trochę pomyśleć , jak wydostać się z tego bunkra :D jak już to można  dodać nowe mapki .

Ja jestem neutralny co do tej mapy, ale jeżeli usunięcie tej mapy pomoże w przyciągnięciu graczy na serwer GG (w co wątpię) to oczywiście jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ZIMAstycznie

Napisano dziś, 14:59

Jak statki to chyba tak powinno być :D oczywiście żart jestem za! Zawsze gdy jest ta mapa to ląduję w środku statku i nie mogę wyjść :| :D

Seriously? Ktoś kto ma przegrane tylko 90 minut na serwie, a ostatni raz na serwie był ponad 3 tyg temu na więcej niż 10 minut naprawdę wie jak to jest ... kiedy WIELOKROTNIE się gra na tej mapie ... Naprawdę, jeżeli nie macie nic ciekawego do napisania to nie piszcie bo nic do sprawy nie wnosicie. 

 

Proszę o wypowiedzi osób które faktycznie choć raz na tydzień odwiedzają regularnie GG na więcej niż te 15 minut. albo faktycznie coś ciekawego wnoszą swoją wypowiedzią.

Edytowane przez mythbusters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji tematu.

Jakie znacie małe, bardzo dobrze grywalne mapki, które lubią gracze GG? Proponujcie mapki gg_, ale również np. aim_. Nie grywałem nigdy wcześniej na gg mod, więc nie do końca mogę zaproponować jakieś nowe mapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej daje propozycje mapek fajowych, ale też takie na których nie grałem, ale "zapowiadających się ciekawie" ;)

 

1) gg_dust_edv

 

 

 

2) gg_sand_v1

 

 

 

3) gg_Loop

 

 

 

4) gg_aztec

 

 

 

5) gg_iceworld_x

 

 

 

6) gg_wolfestein  <<< chętkę mi ta mapka narobiła by sobie to pobrać i popykać w to :P

 

 

 

7) Aim_dust_final

 

 

 

Tyle chyba starczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jeszcze przed tym, jak do końca pochłonął mnie CoD, byłem maniakiem serwerów GG. Ile to godzin skupienia człowiek poświęcił, żeby to poubijać noob'ów :D

Wg. mnie, mapa jest do usunięcia. Tak jak już to ktoś wyżej zauważył - wystarczy rash drużyny przeciwnej i nasze szanse na wbicie ostatnich lvl'i drastycznie maleją. 

Dobra mapa, to taka na której szybko można się odnaleźć, nie zważając na miejsce w którym się odrodzisz - chodzi mi o to, aby po respawnie nie rozkminiać w którym to rogu mapy jestem i czy aby na pewno koleś który mnie przed chwilą zabił stoi gdzieś niedaleko a nie po przeciwległej stronie.

 

Warto wgrać mapy, na których już graliście i rozgrywka dawała dużo frajdy - typowe, sprawdzone, często spotykane mapy na tergo typu serwerach. Oto moje 2 propozycje:

Na 90% z serwerów na których miałem szansę zagrać, pojawiała się ta mapa:

 

gg_prl_factory

 

 

 

Może trochę mniej spotykaną, ale równie grywalna co propozycja wyżej:

 

 

 

I ostatnia moja propozycja, mapka mała, łatwo się odnaleźć, szybko się napotyka wrogów:

 

 

 

Na wszystkich z wyżej wymienionych map grałem i potwierdzam, że są dość często spotykane na innych serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

@odświeżam temat. Raczej póki co nikt nie chce dodawać nowych mapek ... szczerze mówiąc, to z tych co są tu podane wyżej powinno się parę już wybrać i wstawić ;) ponieważ powoli można rzygać tymi samymi w kółko siedmioma mapami i można dodać do nich, bądź zamienić za niektóre mapy (proponuje zamienić za gg_mal, ponieważ na 8 osób i więcej jest po prostu za mała i czasem drzwi się bugują jak dwie osoby w tym samym momencie chcą wejść albo wyjść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego jakoś przegapiłem ten temat, ale wracając do tej mapki co są statki, to ona była moją ulubioną i na pewno byłbym stanowczo na nie ażeby jej nie usuwać, ale za późno już nic nie wniosę. A mapki to trzeba jakiekolwiek jak najszybciej wgrać, bo wszyscy mówią jedna prawdę - iż można rzygać tymi kilkoma ciągle powtarzającymi się mapkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wracając do tematu , mapa opisana przez mytha gg_mal też mi nie odpowiada .Chcę też zaproponować swoje mapki :

 

 

 
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem kilka mapek.

 

Obecny mapcycle prezentuje się tak:

 

gg_pool_day
aim_dust_final
gg_mini_dust2
gg_fy_deagle_dustworld2
gg_mal
gg_mp5
fy_snow
gg_jackson2
cs_max
gg_woody
gg_arenatexture_mt
cs_wiocha

 

 

Jeżeli któraś z mapek będzie źle działać lub negatywnie wpływać na grywalność to proszę zgłaszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×