Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PROnd

Skarga winner

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: WinneR
2. Nick oskarżyciela (z gry): PROnd
3. Nick oskarżanego (z gry): WinneR
4. Dokładna data (dzień+godzina): 18.12.2014 - 15:34:57
5. Mapa: de_dust2
6. IP oskarżonego:
7. Steam ID oskarżonego:
8. Dowód przewinienia: RY3a.jpg
9. Dodatkowy opis: Gramy, zostałem sam na ok. 8 i uciekam przez resp, zabijam u mnie na respie WinneR (45 sekund do końca rundy) i nagle dostaję bana za cele mapy... Weźcie albo pajaca uspokójcie, każdy się skarży, że po zabiciu go dostaje albo ssy albo cele mapy -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Te rozbijanie się o cele jest dla mnie śmieszne, co innego jakbyś kampił, a jeżeli biegniesz przez respa w dodatku sytuacja wymaga by użyć tej drogi to wg mnie czasami rozsądniejsze jest iść tamtędy i za to nikt nie powinien się czepiać. Pójść na pałę i zginąć i przez to stracić broń która może się przydać drużynie w przyszłej rundzie... które zachowanie jest bardziej teamplay? Pomijam, że to nie jest serwer TP. Wg mnie lepiej się tego nie czepiać o ile zawodnik ewidentnie nie kampi co rundę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli nie wykonywałeś tych celów przez kilka rund to ban jest jak najbardziej uzasadniony. Jeżeli byłby to jednorazowy ,,wybryk'' to nie. Poczekajmy co powie winner na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pamiętaj! Na serwerach typu ffa nie banujemy za raszowanie oraz kampienie.

 

Chyba nie trzeba nic dodawać @@winner? Ty, jako admin masz w takiej sytuacji tylko ostrzegać, informować oraz ew. dać kicka jeżeli gracz masakrycznie lami. Co mam na myśli pisząc lami? Lata po respie i patrzy w niebo itd. Na serwerach FFA stanie na respie nie jest zabronione. Jako admin możesz instruować graczy, aby grali dynamicznie. Nie banujemy za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×