Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
GRINGO

Poziom AWP

Naboje AWP  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile chciałbyś naboi w AWP?

    • 1 - jeden strzał i przeładowanie
      4
    • Pełny magazynek
      8


14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zauważyłem że na poziome na którym zdobywamy AWP, snajperka ma wszystkie naboje. 
 

Jest to raczej mało spotykana opcja na serwerach. Wg. mnie powinno dawać tylko 1 nabój + do przeładowania. Musimy wtedy albo zabić wroga celnym strzałem, albo liczyć na to, że uda Nam się przeładować broń i ponowić próbę. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, czy można to ustawić w jakiś sposób czy może potrzebny będzie jakiś plugin. 
Proszę ekspertów o pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Serwer jest GunGame + DM więc raczej kiepskawy pomysł z tym zmniejszaniem naboi i wcale tak nie pisze, bo sam AWP nie ogarniam i bym potrzebował z przynajmniej 5 nabojów by kogoś zabić :P (... no dobra, może i też po części dlatego to piszę :D), ale moim podstawowym argumentem "obronnym" jest to, że jest to też serwer DM, a na takowych serwach takich udoskonaleń (chyba) nie masz ;) 

 

Ja osobiście byłbym za odrzuceniem tej propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na kilku innych GunGame'ach i jeżeli występowało tam AWP to zawsze z jednym pociskiem. Jeśli się kogoś zabiło to dodawało kolejny pocisk, a jeśli nie - trzeba było przeładowywać. AWP jest dość dobrą bronią więc (według mnie) powinien być jeden pocisk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na początku jak dodałem AWP to był 1 pocisk, ale trochę dziwnie to jak dla mnie wyglądało. Jeden strzał i przeładowanie, więc wprowadziłem normalną ilość naboi.

 

Oczywiście temat warty do przedyskutowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też na większości serwerów gg spotykałem się z jednym nabojem w awce , to rozwiązanie jest dobre ,więcej się trzeba natrudzić , sama presja tego jednego naboju powoduje to że za 10 strzałem zabija się przeciwnika ,ja tak bynajmniej mam :D to też rozgrywka jest dłuższa o te powalające 30 sekund .Jestem za wprowadzeniem jednego naboju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, widzę, że moje zdanie zbyt dużo nie zmieni, więc zmieniam zdanie i jestem na TAK.

 

Dręczy mnie jednak też fakt, że skoro na AWP to będzie wprowadzone ... to idąc tym tropem dalej zróbmy jeszcze trudniej troszkę i na Scout też dajmy 1 nabój ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie idźmy tym tropem, niedługo wszędzie będziemy blokowali bronie na 1 strzał? ale po co? Wg mnie masz broń i kombinuj, po co utrudniać komuś życie jak i się tak musi natrudzić by kogoś zabić z tej broni. Oczywiście trafiłem na to na innych serwerach ale nie jestem zwolennikiem tego pomysłu aczkolwiek go rozumiem z racji siły rażenia tej broni, ale ciągle wydaje mi się, że AWM ma samo w sobie czas oczekiwania na możliwość oddania drugiego strzału i tak to zostało wymyślone by jakoś wynagrodzić innym broniom mniejszy damage. Po co to jeszcze utrudniać? Może zróbmy to po swojemu, to że jest to wszędzie nie znaczy, że jest to dobre.

Btw: nie piszę tego jak zagorzały fan AWM, bo jak go dorwę to z reguły się krótko nim cieszę :/

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem trochę na gg i szczerze mówiąc nie przeszkadzało mi ze jest 10 naboi ;p  myślę ze można zostawić;p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadania są podzielone, ja również nie mam jakiegoś swojego zdania wyrobionego w 100%. Dodaję ankietę, proszę głosować jaka forma wam najbardziej odpowiada.

 

@edit 1.02.14

Głosy są podzielone. Póki co zostaje tak jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×