Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Michalek1906

Skarga na Lumpka

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Michalek1906

Nick admina: Lumpek

Data: 21.12.14

Godzina: 19:45

Mapa: Train 

Powód bana: brak bana dla innego gracza

 

Opis sytuacji: Gracz forsen przez dwie mapy mi utrudniał grę. Blokował drabinę na nuke. Uprzejmie prosiłem Lumpka, żeby go ogarną. Ten nic nie robił. W końcu się zdenerwowałem i rzuciłem mu dwa flesze na twarz, żeby się ruszył. Dostałem bana na 5 minut za utrudnianie gry. On nie dostał nawet kicka. Wielokrotnie używał słów "zamknij pizdę cieciu", "dorwę cię chuju ze Szczecina" i tak dalej. Wielokrotnie prowokuje słownie, każdy go zna. 

 

Dla mnie ban jest słuszny, zgadzam się, nie mam pretensji. Natomiast pytam się, czemu on nie dostał bana? Czy za prowokowanie i blokowanie drabiny nie należy się ban? Wszystko jest w HLTV. 

 

Jeszcze jedna sprawa: Admin Lumpek daje bany i kicki nie oglądając przedtem graczy. Napisałem na u@ do Lumpka, że Forsen blokuje drabinę. Forsen jednocześnie napisał na sayu, że ja blokuję. Admin mnie pouczył, a mu nic nie zrobił, mimo że to on blokował.

 

Proszę o wyjaśnienie, czemu on nie dostał bana. Dziękuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boże ! Wy to nawet w święta musicie psuć każdemu humor !?

Piszesz skargę nie wiem ,który już raz :o Ludzie dajcie trochę luzu a nie skargi piszecie !

Co do BANA może tylko ty dostałeś bo zasłużyłeś a on nic takiego nie zrobił .

Poczekamy na Admina :) LUPKA :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba naprawdę nie masz nic innego do roboty . Piszesz już 4 skargę , powiedz czy ma to sens? Te 3 poprzednie skargi nic nie dały , sądzisz ze tym razem ta coś da? Na twoim miejscu bym odpuścił . 

Edytowane przez Indywidualny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bożee! A już mam dość tych skarg... Sytuacja wygląda następująco. Gramy sobie spokojnie wszystko ok do momentu w którym, pojawił sie kaszel czyli autor skargi i Forsen. Byli razem w drużynie jeden na drugiego pisał na u@ że ten mnie blokuje ten przezywa itp. Ja oczywiście napisałem do Kaszla na Say@@ Żeby ogarną fleshe i nie przeszkadzał w grze a do Forsena żeby ogarną słownictwo. To była mapa nuke i na tej mapie forsen skończył a kaszel dalej blokuje i sam byłem wielokrotnie świadkiem więc dostał bana na 5min. Następna mapa de_train znów ta sama sytuacja tylko że ja byłem razem z nimi w drużynie i Forsen nie wyzywał nikogo a kaszel biegał: blokował, rzucał fleshe pod nogi itp. Dostawałem skargi na niego nie tylko od Forsena, lecz od innych graczy też. Dostał bana na 1godz bo tego już się wytrzymac nie dało a po drugie dostał Ostrzeżenie na say@@-Kicka- Ban5min 2x Więc co miałem zrobić? Gram w drużynie tt a oni w ct więc skąd mogę wiedzieć co robią, i jeszcze jedno nie rozumiem czemu posądzasz mnie o to że ja daje bany i kicki nie patrząc co robi gracz. Admin nie musi być na spectator bo jest wiele innych opcji, których moze używać. Napisałeś skarge nie dając żadnych dowodów na to. Z mojego punktu widzenia gdy blokowaliście drabinę bo akurat ja was tam oby dwóch zabiłem to ja widziałem że to ty blokowałeś i wtedy ty nie dostałeś bana.

 

PS: Widzę, że bardzo lubisz pisać skargi i tylko skargi bo w żadnych innych sprawach się wypowiadasz tylko tutaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Kolega chyba nie ma nic innego do roboty "wejdę na serwer, poszukam winy i napiszę skargę" ; )

mozna napisać skarge, nie jestem temu przeciw, ale nie o takie pierdoły,

"chcesz zmienić świat? - zacznij od siebie!"

tyle w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Oglądałem demko z de_nuke i dla mnie kaszel dostał słusznie bana bo co chwile blokował kogoś i rzucał fleshe swoim pod nogi na hltv jest czarno na białym!! A Forsena ukarał bym za wykorzystywanie bugów mapy;/

I znów skarga nie słuszna!! Ogarnij sie Michał;/ bo to juz robi się żałosne co wyprawiasz;/;/ A i jeszcze zapomniał bym, dodawaj twój nick z gry a nie ten co masz na forum. Podpunkt: 2. Nick oskarżyciela (z gry):



  ;)

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×