Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Michalek1906

Prośba o ban dla Forsena.

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Michalek1906

Nick oskarżyciela: Forsen

Data: 21.12.14

Powód: brak kultury. 

 

Tym razem nie ominie go ban. Jak to adminom nie wystarczy, żeby dać mu bana, to nie wiem, jakich trzeba dowodów.

 

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=s16z6d&s=8

 

To tylko niewiele z jego tekstów. Więcej mi się nie chce wklejać, bo to i tak wystarczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem sobie z ciekawości logi nie tylko te co podałeś, lecz też kapkę wcześniej i sytuacja podobna. Spami na tym say'u chłopak nieźle, więc jak bana nie zgarnął, to jak dla mnie ban 30-60 min przynajmniej powinien się należeć :/

 

Na pierdyliard skarg (muszę przyznać) w końcu jakaś skarga słuszna ze strony autora tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michalek po przeczytaniu tego wszystkiego zwracam ci honor i ewidentnie widać jaka kulturę ten człowiek wyniósł z domu. W 100% należy mu się ban. Jeśli on takie coś pisał do ciebie gdy ja grałem i nie dostał ode mnie bana to sorki wielkie ale nie wiedziałem że cos takiego ma miejsce. Lecz twoja skarga na mnie i tak uważam, że jest nie słuszna, gdybyś inaczej to załatwił było by inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Michalek1906, na przyszłość zgłaszaj to online adminowi w chwili łamania regulaminu. Takie typy banów dodaje się praktycznie wyłącznie na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×