Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Lumpek

Propozycja konkursu - najlepsze statystyki z mapy

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Grając dziś w cs, wpadł mi do głowy taki mały pomysł, który postanowiłem przerobić na konkurs :D 

(To tylko taka moja wolna propozycja więc nie wiem czy coś takiego było czy nie)

Najlepsze Statystyki z mapy. Wchodząc głębiej chodziło by mi o to, że każdy gracz miał by prawo wrzucić  najlepszy Screen ze swoimi statami. Oczywiście dalibyśmy na to np: 7 dni i jeden gracz mógł by wrzucić przez te 7 dni tylko 2 screeny i byłby brany pod uwagę tylko lepszy. Nagrodą był by np: 7 dniowy Vip lub coś innego. Screeny można by było wrzucać z serwerów Tp i DD2 bo na innych są bardzo duże ilości zabójstw:D (Nie wiem czy to dobrze opisałem, ale tak jak mi przyszło do głowy)

 

(Chętnie wysłucham waszego zdania na ten temat i waszych innych propozycji żeby zmienić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

 

WestCoast Customs Dlatego napisałem, że to jest moja wolna propozycja i przyjmę każde zdanie na ten temat mnie się poprostu wydawało, że gracze cod i DM+BF2 mają znacznie większe ilości zabitych jak np na TeamPlay. Ale proszę wypowiadać sie co o tym myślicie :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na tak, nie jest to dyskryminacja, tylko ze na cod jakie szanse ma gosc, ktory ma 1lvl,a ten ktory ma np. 50? zadne..

a na gg i bf2 jest DM, ale to też mogłoby przejść :P

najbardziej na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek gdzieś krąży po forum, tylko że chyba w offtopie, mianowicie screeny statystyk jakie ktoś miał (najlepsze). Jeżeli do konkursu brać pod uwagę będzie tylko okres 7 dni (czas trwania konkursu) to myślę, że taki w sumie króciutki i ciekawy konkursik może wyjść kiedyś na światło dzienne ;)

 

Można teraz nawet zrobić taki konkursik z odpowiednią historyjką wstępną jak np:

Mikołaj szykuje się na walkę z nieposłusznymi Elfami, sam jednak nie da rady, więc poszukuje trzech najlepszych strzelców Kopytkowych, by mogli zasilić jego szeregi podczas wojny. Dla najlepszej trójki Mikołaj przygotuje prezenty. <<< Coś w ten deseń.

 

Oczywiście historyjka wstępna do przerobienia w zależności od zbliżającego się święta :P

 

Ciekawy pomysł, jestem Za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

mythbusters Bardzo ciekawe to co napisałeś z tą historyjką + dla ciebie :D A  teraz wpadło mi do głowy to, że historyjka jak najbardziej ok i co chodzi o wygraną można zrobić tak, że: Nie liczą się tylko zabójstwa, lecz dochodzi do tego: Ilość zabójstw = 30 Ilość śmierci= 15   (30-15=15) I liczy się ta liczba 15 :) Łatwiej według mnie będzie wybrać mistrza :D Co wy na to ??

 

 

 

Dodam jeszcze, że przewidziana wygrana była by tylko za 1 miejsce nie było by 3 miejsc i wygraną był by Vip na 10 dni na dany serwer. 

Koszt Vipa pokrywam JA!!!

Edytowane przez Lumpek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pogadaj z Petrusem na Pw, Steam albo na czym innym, że chcesz konkursik zorganizować i uzgodnij z nim szczegóły, mianowicie na jakim serwie te ssy stat mamy robić, zasady konkursów itd itp I jeżeli Ci pozwoli na zorganizowanie czegoś takiego to zrób konkursik i będzie fajno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nowego jestem za . Można to podzielić na kategorie osobno cod dd2 itd. np. serwer cod 1 gracz 1000 zabójstw powiedzmy że wygrał , dd2 najlepszy 400 zabójst itd. chodzi o to że z każdego serwera wybrać tą jedną osobę z najlepszymi statami , wtedy byłoby 6 wygranych z główną nagrodą . :D tylko pytanie co z tym cod :D 50 lvl na 1 lvl. no chyba ze wygrywa ten kto bez zadnej klasy wbije najwiekszy lvl :D 

Edytowane przez trzeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej propozycji Trzeciego ... Dlaczego nie jestem za tym, aby COD nie brać pod uwagę?

 

Ponieważ to by tylko jeszcze sprowokowało, by Ci co mają po 50 lvle wbite grać na tych lvlach. Staty mieliby na pewno kozackie, ponieważ takich delikwentów tak naprawdę dopiero ma się szanse zabić, gdy się dostanie bardzo mocny perk, a zanim takowy się dostanie to z kilka(naście) rund minie, przez co dana osoba nie dość że będzie płoszyć mniejsze lvle (jak w temacie jakiś czas temu poruszonym przez @PozdroDlaElity), ale też to nie byłoby fair wobec tych mniejszych lvli właśnie ...

 

 

Lumpek. Info do Ciebie. Olśnienie dostałem teraz. Wiele osób pewnie będzie wykorzystywało fakt, że serwery np rano stoją często puste i będą wbijać podkładać pakę kwadryliard razy, będzie wybuchać, dostawać będą 3 fragi za to i ze statami 159:0 zrobią SS i Ci wstawią do konkursu -_- Trzeba uwzględnić to w ewentualnym przyszłym regulaminie.

 

Także boty trzeba uwzględnić, ponieważ no niektóre są oporowe i czasem nawet i odpalone, lecz gdy się wie jak je "podejść" to nie sprawiają problemu i na nich też można nabić staty 180:0 ... to też w regulaminie trzeba uwzględnić, mianowicie, że np SS'ów nie można wstawić z rozgrywki gdy się rywalizuje z botami.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×