Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
vdswp

odbanowany UB

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:Voudrez
Serwer:kopytko ffa
Twój SteamID:0:1:68142828
Twoje IP:zmienne
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):22.12.14 okolo 21:15
Powód bana:ssy od super ogarnietego admina, ktory nie mogl zniesc, ze wszedlem na serwer i juz go karałem. Padły jakies skargi na u@ i po pieciosekundowym rozpatrzeniu na spect stwierdzil, ze potrzebne sa ssy. Z tego co wiem, zeby zbanowac trzeba posiedziec przynajmniej chwile na spect i poobserwowac, a nie wejsc tylko po to zeby zrobic ssy. Zaden z waszych adminkow od siedmiu bolesci nie stosuje sie do tej zasady. W sumie to nawet wiedzialem, ze mnie sprawdzal bo mialem najlepsze staty, a wiadomo trzeba sprawdzac najlepsze staty, pozdrowilem adminka na u@ piszac: "Milo, ze mnie sprawdzasz" gratuluje inteligencji czternastoletniej administracji. Nie chcialo mi sie w zasadzie wstawiac tych ss'ow, ale zrobie to zeby wejsc na wasz serwerek i pokarac adminkow ;)
Nick Admina który zbanował:Nie wiem, jakies dziecko
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): http://www5.zippyshare.com/v/68029494/file.html

Edytowane przez vdswp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rozumiem, boli Cię, że nie napisałem twojego wspaniałego nicku: już proszę :) hahahaha o hosting chodzi? :D Nie wierze, speedy szybciej ładuje, nawet nie przeczytalem tego wzorku ;d

Edytowane przez vdswp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: UB

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×