Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Nevertrust

Odszedł Joe Cocker

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam go, że covery znanych piosenek zarąbiaszczo odgrywał i pamiętam, że jedną piosenkę Beatles'ów, albo Rolling Stone odegrał ... pamiętam go jak przez mgłę :P ale parę razy to odsłuchałem jak kiedyś to puszczali w radiu jak u babci byłem albo coś wiele latek temu ;)

 

Samego Pana Cocker'a tylko z tego pamiętam. Zarąbisty zachrypnięty głos ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam gościa ale [*]

 

Jeśli mogę zapytać - którym trzeba być rocznikiem, żeby go nie znać? To prawie tak jakbyś powiedział, że nie wiesz co to za zespół Paktafonika i nie wiesz kto to jest Angus Young :o

 

Świetny artysta, wspaniały człowiek... lecz niestety... rak zabija powoli coraz to więcej osób :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zaki to akurat pół biedy, ale jakbyś zobaczył kapkę młodsze roczniki (typu 99), to byś się zastrzelił, pociął, zakopał, odkopał, znowu pociął, zakopał, odkopał itd ... ich niewiedzą pod tym kątem ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Człowiek może żyć jako zwycięzca, lecz musi umrzeć jak człowiek"

"Co śmierć weźmie, już tego człowiek nie dogoni"

Był wspaniałą osobą [*]

Edytowane przez ForeverMore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zaki to akurat pół biedy, ale jakbyś zobaczył kapkę młodsze roczniki (typu 99), to byś się zastrzelił, pociął, zakopał, odkopał, znowu pociął, zakopał, odkopał itd ... ich niewiedzą pod tym kątem ;)

chyba nie do końca zrozumiałem, co masz na myśli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oburzyłeś się na wieść, że Rondos nie zna chociaż jednej piosenki Joe Cocker'a ... to ja Ci mówię, że nastały takie czasy, że takie roczniki jak 98, 99 (nie mówię, że wszyscy, ale zdecydowana większość) obracają się tylko w okół Dawida Kwiatkowskiego, Cleo i WEEKEND ... a jakbyś się takiego spytał "Co wiesz o zespole ... U2 ... Mettalica, Green Day, Backstreet Boys" <<< chyba to źle napisałem :D ... itd to usłyszysz taką ciszę, że głośniejszy od tego gościa będzie świerszcz oddalony od Ciebie o 50 metrów. 

 

Nastały niezrozumiałe czasy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×