Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Michalek1906

Skarga na admina.

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Michalek1906

Nick oskarżonego admina: MadaraBiceps

Mapa: DD2 zimowa

Godzina: 11:50

Data: 23.12.14

 

Powód skargi: Łamanie regulaminu gry TP.

 

Opis: Jak wiadomo jest nowa mapa DD2 snow. Jeszcze nie działa na niej linia raszu. Jak rozumiem nadal raszować nie wolno. Admin Madara był w CT. Większość graczy Terror stałą przed anarchią i skanowała. W tym czasie z naszego respa wybiegł Madara i zabił całą drużynę. 

Napisałem na u@ żeby mi powiedział, czy można raszować. On odpisał mi ironicznie  "u@ nie służy do rozmów z adminem : ) :* ". 

 

Skoro nie można raszować, a on zraszował, to proszę o ukaranie. Normalny gracz by dostał bana. I to wcale nie jest idiotyczna skarga. Jeżeli normalny gracz za rasz dostaje bana, a admin nie, to coś jest nie tak. 

 

Wszystko jest na HLTV. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha kolejna skarga :) Jeszcze moja nie roztrzygnieta a ty juz nowa;) A tak po za tym to w rehulaminie jest napisane ze masz w skardze uzywac nicku z gry!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napoczatku chcialem skrocic mid'a ale ze nie zobaczyłem rashu to sobie pobieglem na respa przez srodek  zrashowalem raz dobra  ale jak skrocilem juz ten srodek to nie bylo sensu sie cofac :)

 

 

 

Jeżeli napisaleś czy mozna rashowac razy x

 

"nie mozna rashowac" "po co rashujesz" "Nie rashuj"  itd. jeszcze mnie obraziłeś na samym końcu ciesz sie ze nie dostales 1h za obraze;) 

 

 

@@Michalek1906, nawet nie pisz swoich bezsensownych postów w tym temacie i czekaj na wypowiedz H@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michałek ty znajdz sobie dziewczyne ale to będzie cieżko z tego powodu że twoja dziewczyna to PC !! ;)) Twojego skargi są żałosne;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Tak odbiegając lekko od tematu... Jak to kurde nie można raszować?! xD

Lini raszu nie ma więc można raszować.
Z tego wynika że Madara botek ( :D ) regulaminu nie łamie.


Edit@ Nawet jak by złamał regulamin nie grał wtedy tp... Damy mu regulaminowe upomienie! A co tam, trzeba szaleć xD
Bez sensu skarga.

Ps. powinieneś TY miszczu dostać warna za łamanie regulaminu



 

Edytowane przez Gram jak bot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam ogólnie sytuacji, a nie chce mi się HLTV oglądać. Jeżeli daleko wybieg na środku to zaszorował i łamie to regulamin.

Jeżeli jednak dobiegł do końca gali i z stamtąd zabił wszystkich to raczej nie jest to rush. Jeżeli jest AR to obok niego można zabić ludzi też na środku.

 

@@Madara./W0w/, gracz ma racje. W przypadku gdy on zabił by w taki sposób team to najpewniej dostał by upomnienie lub bana. Szanuj graczy i staraj się postępować tak, jak to byś widział u innych graczy. To, że nie ma AR to nic nie oznacza. Trzeba się orientować jaki jest czas aktualnej rozgrywki i jeżeli jest początek rundy to nie powinieneś wychodzić (szczególnie jak nie ma AR) tak daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×