Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Zaki

Zmiana mapy

22 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

 

Mam propozycję, a raczej prośbę, co by po końcu ostatniej rundzie na danej mapie.. była możliwość przejrzenia statystyk. Ponieważ po ostatnim zabiciu ekran szybko miga i przełącza się mapa. Moglibyście to przedłużyć? Dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby można zwiększyć do tych 5 sekund...jednakże w opcjach zaawansowanych jest opcja robienia SS'a po skończeniu mapy AUTOMATYCZNIE! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Eee... nie rozumiem. I co, myślisz, że po każdym meczu będę szukał folderu z ssami? Czasem mapa zmienia się tak szybko, że nie wiadomo kto kogo zabił i kto wygrał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładałem nowego tematu, więc napiszę tu, proszę o usunięcie mapy de_dust2_snow. Ja już żygam tą mapą nw jak inni, ale śniegu i tak nie ma, więc ja bym to zmienił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syf kiła i mogiła. Na NIE :D Już i tak dobrze jest obciążony serwer że połowie graczy wzrósł ping o 10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nie.

Jak napisał wocen 

 

Syf kiła i mogiła. Na NIE :D Już i tak dobrze jest obciążony serwer że połowie graczy wzrósł ping o 10 :)

Za dużo pluginów to chujnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ustawienie statystyk na koniec mapy nie wymaga specjalnego pluginu, to jest domyślna opcja. Ja jestem na TAK, może być 10 sekund, może być 5 a nawet może być i minutę. Zdąrzę się odlać, ewentualnie zapalić papierosa. :P

 

 

OT:

 

Nie zakładałem nowego tematu, więc napiszę tu, proszę o usunięcie mapy de_dust2_snow. Ja już żygam tą mapą nw jak inni, ale śniegu i tak nie ma, więc ja bym to zmienił :D

 

Podbijam. : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wniesie to do gry ale pare dodatkowych sekundek na odlanie się czy na papierosa by się przydało bo to najbardziej mi dokucza na tym serwerze :(

Afk po 45sec kick człowiek nawet klocka konkretnego nie postawi :P, na spectatores podobnie a potem wbić na serwer graniczy z cudem suma sumarum jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasze argumenty mnie powalają na kolana. Temat dotyczy kilkusekundowego wydłużenia czasu oczekiwania po zakończeniu mapy, a wy akceptujecie z powodem, że będzie czas na papierosa lub siku. Wątpię, że ktoś w 5 sekund zdąży zapalić.

 

Wydłużyłem czas oczekiwania do zmiany mapy, po zakończeniu ostatniej rundy do 5 sekund. Zobaczymy jak to się sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×