Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mariusz Karpiński

dodanie 2 map dla urozmaicenia i wniesienia swieżosci :)

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje aby szefowie wrzucili dwie bardzo fajne mapy które przez swoja zajebistość utknęły mi w pamięci miedzy innymi chodzi mi o de russka i de cpl fire. Pomyślcie nad tym może się sprawdzą i wniosą trochę świeżości na serwer bo te podstawowe się już trochę przejadły. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że ta propozycja bez ładu ani składu napisana, to de_russka i de_cpl_fire chętnie bym sobie pograł czasem na TP ;) 

Mapki (a przynajmniej ta pierwsza z w/w) jest fajowa i chętnie bym wbijał na TP by sobie pograć na tych mapkach :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jakbym napisał że de_forge i de_cpl_mill jest zajebiste i H@ musi ją koniecznie dodać >.<

 

de_ruska i cpl fire to nie mapy esl  JESTEM NA NIE Można zamknąć odrazu bo i tak nie przejdzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj bardzo przepraszam, zapomniałem, że się gra mapy ESL -.- ... No nic ... lekki fake zaliczyłem :D 

 

Poprawiam się i jestem zdania, co koledzy, że nie dodawałbym tych mapek ;)

 

Ajj jeszcze raz sorki za moją ślepotę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze jest komplet map, najbardziej grywalnych i znanych z pośród ligi ESL dla większej ilości graczy. Nie zostaną póki co dodane żadne nowe mapki - było już to wałkowane z 10 razy. Zachęcam do czytania starszych tematów przed zakładaniem propozycji.

 

To tak jakby na mod dd2 only lub dd2/inferno dodawać więcej mapek, bo jest nudno. Taki urok gry, nie na każdy rodzaj moda da się dodawać w nieskończoność nowe mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×